niereformowalna

Problemy związane z depresją.

niereformowalna

Postprzez matylda » 30 maja 2009, o 21:40

Jestem niereformowalna!

Czytam te wszystkie książki (mniej i bardziej ambitne) o toksycznych związkach, o DDD i DDA, o kobietach, o wampirach emocjonalnych, o wartościach, o intuicji, o uzależnieniu, itd., po niektóre sięgam już kolejny raz i niby wszystko rozumiem, wszystko jest dla mnie jasne, ma sens.
A jednak nie potrafię tego wdrożyć w życie i czasami przychodzą chwile zwątpienia.

Mam wrażenie (i chyba tak jest), że wciąż szukam własnej drogi, stoję gdzieś na rozdrożu i nie wiem, w którą stronę powinnam pójść. We wszystkim, co robię brakuje mi systematyczności i konsekwencji, czasami poddaję się zbyt łatwo. Często towarzyszy mi poczucie zmarnowanego czasu, a jednak nie robię nic, by za jakiś czas nie czuć się tak samo. I wciąż to uczucie, że nie jestem naj... Głupie, prawda? Przecież nikt nie jest idealny. A mi się wydaje, że tylko bycie idealnym gwarantuje szczęście. Zawsze muszę udowadniać (i sobie i innym), że nie jestem wielbłądem...

Ech, chyba potrzebuję porządnego kopa w dupę!

A jeszcze dzisiaj dojrzałam w lustrze zmarszczki na czole (pewnie od tego wkurzania się) i włosy mi wypadają...
:evil:

Chciałabym znów mieć naście lat - wtedy wiele spraw rozegrałabym inaczej!
:roll:
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez ewa_pa » 31 maja 2009, o 09:02

a ja nie chciałabym. byłoby co naprawiac owszem i u mnie ale chyba nie miałabym siły znow znalezc sie w tamtych sytuacjach a co do ksiazek...czytamy je ale nie da sie ich z dnia na dzień przełozyc na zycie mnie najwiecej dała ksiązka r.Norwood kobiety które kochaja za mocno...ona mi powiedziała gdzie jakie i dlaczego robie błedy ona mi pokazała skad sie biorą pewne zachowania i jak z nimi walczyc 2 lata po przeczytaniu jej jestem nadal z mezem jest między nami coraz lepiej chyba znalazłam w koncu swoje miejsce i swoje granice w tym związku nawet przemoc sie skończyła...zaczynam żyć zaczynam chcieć .Ksiązke która kupiłam na allegro dałam już dalej komuś kto też potrzebował to chyba na tyle
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 493 gości

cron