boję się..

Problemy związane z depresją.

boję się..

Postprzez magosza » 18 maja 2009, o 08:21

Dziś odbieram wyniki badań... lecze tarczyce od dwóch lat ,czuję ,że nie jest za dobrze i boję sie to zobaczyć..boję sie .. bo jeśli tabletki nie pomogą to będe musiała iść na radio Jod.. a potem ... jak ci źle wypalą tarczyce przy tym .. może coś nie zaskoczyć i żadne tabletki nie pomoga efektem czego może być ... tycie bez powodu...:( całe życie szczupła i teraz to...


..nie chce mi się żyć.. staram sie nie myśleć o tej chorobie już tyle ,ale ciągle wisi ona nade mną jak chmua gradowa ,ja wiem,że są gorsze choroby ,ale ta choroba wcale nie jest fajna .. która z kobiet chętnie utyłaby z 30 kg bez powodu.. tylko dlatego bo metabolizm jest słaby.. na wskutek niedoczynności.. obawiam się ,że żadna z was...wkurzające to jest.. ta sama myśl..


...wiem,ze bede nieszczęśliwa jak bym była gruba... co to za życie bedzie..
magosza
 
Posty: 468
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 10:21

Postprzez ewa_pa » 18 maja 2009, o 08:28

Ja wiem Magosza ze sie boisz ale nie pisz od razu najczarniejszych scenariuszy bo nie musi tak wcale być życzę Ci by twoje wyniki byly jak najlepsze i byś po obejrzeniu ich byla spokojniejsza
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez magosza » 18 maja 2009, o 08:46

dziękuje... zbieram sie tam jak sójka zza morze,nie chce sie teraz tym zdołować bo mam dużo nauki ..tyle ,że nie wiem w co ręce włożyć.. nie potrzebuje dodatkowego stresu...:-/
magosza
 
Posty: 468
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 10:21


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 496 gości

cron