witam ponownie

Problemy związane z depresją.

witam ponownie

Postprzez ankh » 17 kwi 2009, o 23:01

witam ponownie, dawno mnie tu nie było, ale tak odczuwam samotność, więc pomyślałam, że tu ktoś na pewno będzie :) niby się czuje ok, ale chyba nie końca, nie będę udawać, źle mi, brakuje mi bliskości i czuje się strasznie samotna :/ wiem, marudzę znowu, ale taka jest prawda. Pisałam już wcześniej o psychologu, ale trochę się podłamałam, bo ta darmowa terapia, którą oni prowadzą , trwa 3 miesiące od poniedziałku do piątku przez 4 do 5 godzin :( ja pracuję i absolutnie nie miałabym kiedy tam chodzić :( ech, znowu znalazłam się w impasie, zresztą muszę się z wam przyznać, że ja mam juz dość gadania o swoich uczuciach - już to przerabiałam, ja chyba potrzebowałam bym jakiś bardziej praktycznych rad, tak mi się wydaje, a co wy o tym myślicie ? pozdrawiam wszystkich i ściskam :)
ankh
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 21:31

Postprzez smutna16 » 24 kwi 2009, o 14:30

witam :) a nie masz mozliwosci pojscia do innego psychologa?od poniedzialku do piatku to chyba az za czesto...
o jakie praktyczne rady ci chodzi?chyba one nie istnieja :(tez czuje sie samotna...nawet w tlumie ludzi...ci najblizsi odchodza...
smutna16
 
Posty: 101
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 20:01


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 481 gości

cron