.

Problemy związane z depresją.

.

Postprzez Judith » 1 kwi 2009, o 22:16

najnormalniej w świecie ... czuje sie niepotrzebna.
jak tak patrze na moich znajomych, na ludzi w liceum.. większość ma już dziewczyne/chłopaka są wielce zakochani..planują wspólną przyszłość itd.
tak sie boje, że mnie już nikt nie ze chce boże.
kilka dni temu byłam z pewnym chłopakiem w kinie... od tamtego spotkania przestał właściwie do mnie pisać, nie wiem co zrobilam źle..po pierwszym spotkaniu słyszałam, że był mną oczarowany, a teraz? no co jest we mnie takiego złego? wystraszył się tego jak chodze czy co?eh.
:?
często myśle sobie, że jestem beznadziejna i jak ja mogłam zerwać z moim byłym chlopakiem? mnie teraz nikt nie chce a on bez problemu kogoś znalazł.Mysle sobie też, że chyba powinnam była iść z nim do łóżka gdy była taka możliwość bo już chyba do końca życia zostane dziewicą.


ot takie przemyślenia. :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Judith
 
Posty: 83
Dołączył(a): 19 lis 2008, o 17:12

Postprzez smerfetka0 » 1 kwi 2009, o 22:58

ojjj kochana.
to że masz zastój w miłości to nic nie oznacza.
widocznie czeka na Ciebie ktoś naprawdę...warty tego czekania. jak narazie - korzystaj z wolności ! bo jak się zwiążesz to kaplica:) ktoś się znajdzie. tylko uśmiechaj się do ludzi i pokaż jaką jestes zajebistą babka pelna energii i wigoru i ze byle gowno cie nie podlamie (wiem jakie to trudne ale ja nauczylam sie 'udawac' to przy wiekszosci spoleczenstwa, przed niektorymi - przyjaznie od malego, nie dam rady i nie udaje. pomaga. ludzie nie maja mnie za smutasa)
i wiesz...ja zrobiłam to mając 16 lat - pierwsza liceum. byłam z tym chlopakiem rok. podeszlam dosc odpowiedzialnie jak na swoj wiek - wiele rozmow, zainteresowanie tym i antykoncepcja, rozmowy o przyszlosci i co "a jesli", nie bylo to pochopne. nie zaluje zadnego partnera lozkowego bo bylam swiadoma co robie zawsze i chcialam tego i bylo to raczej odpowiedzialne o ile takie posuniecie mozna nazwac odpowiedzialnym. ale wiesz...nic juz nie cofnie czasu a mimo wszystko chcialabym zrobic to bedac duzo powazniejsza osoba z osoba rownie dojrzala, przezyc te cudowne chwile majac inne rozumowanie i w ogole. uwierz...warto poczekac!
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Warto poczekać

Postprzez maugoha » 2 kwi 2009, o 09:34

Oczywiście, że warto poczekać! Oj, ile ja miałam miłości w liceum i każdy był w myślach już ojcem moich dzieci :wink: Ale prawda jest taka, że potem idzie się na studia, poznaje nowych ludzi, potem prawa, nowi ludzie, w międzyczasie nowy pub, nowi ludzie... Więc wszystko przed tobą, a najgorsze to nie wierzyć w siebie, bo jakiś chłopak już nie odpisuje!!! Będzie ich jeszcze kilkunastu, a niektórzy to ci nawet spokoju nie dadzą tak, że będziesz już miała tego dość!
maugoha
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 kwi 2009, o 09:24

Postprzez Judith » 4 kwi 2009, o 22:24

dziękuje za odpowiedzi :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Judith
 
Posty: 83
Dołączył(a): 19 lis 2008, o 17:12


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 495 gości

cron