puściłam się

Problemy związane z depresją.

puściłam się

Postprzez sunset1212 » 3 mar 2009, o 00:29

Nie wiem na którym forum powinnam to napisać, więc zdecydowałam się na depresję, bo niedługo w nią pewnie wpadnę jak tak dalej będzie

A więc pare tygodni temu rozstałam się z chłopakiem. Dziś w nocy strasznie się nawaliłam z kumpelą, był z nami nasz kolega. Nie wiem jak to się stało bo urwał mi się film, ale siedzieliśmy we trójkę w bloku i nagle ja i on zostawilismy kumpelę, mówiąc jej że zaraz wracamy. No i jak w temacie. Dałam mu dupy. Skurwiłam się jak ostatnia szmata. Najpierw pieprzył mnie w windzie, a potem na klatce schodowej. Trwało to 4 godziny. Rodzice o wszystkim wiedzą. Ten chłopak ma w okolicy opinię największego dziwkarza..Mam przerąbane, zaraz wszyscy się dowiedzą.

Mam takiego kaca moralnego, że chciałabym umrzeć. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Rzygać mi się chcę jak pomyślę co z nim robiłam, nawet się nie zabezpieczyliśmy, ale nie doszło do wytrysku. To trwałoby dłużej, ale mnie już wszystko bolało i ustać nie mogłam. Teraz nawet jak siedzę na krześle to mnie tam wszystko boli. Rany NIENAWIDZE SIEBIE

Wiem, że pewnie zaczniecie mnie jechać i umoralniać, ale proszę, może jest tu ktoś kto miał taką sytuację i podpowie mi jak sobie ztym poradzić....pewnie muszę to przeboleć
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Re: puściłam się

Postprzez ewka » 3 mar 2009, o 00:39

sunset1212 napisał(a):pewnie muszę to przeboleć

Przeboleć, wyciągnąć wnioski i dobrze zapamiętać, aby się już tak więcej nie wkręcić.

Wiem jak się czujesz...
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez melody » 3 mar 2009, o 00:41

:(

jak sobie z tym poradzić....


Cóż, zrobiłabym sobie na początek badania np. na obecność wirusa HIV, później martwiłabym się o resztę.
melody
 

Postprzez ewka » 3 mar 2009, o 00:43

No właśnie!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez sunset1212 » 3 mar 2009, o 00:46

wiem, właśnie zadałam pytanie na forum o problemach seksualnych. Nie wiem, chyba się zabiję jak....nie nie chce o tym myśleć. Ewka co masz na myśli mówiąc, że wiesz jak sie czuję?? Też to kiedyś zrobiłaś?? Czuję się tak podle...Jeszcze gdyby to w domu się stało, a ja puściłam się na bloku jak ostatnia, tania....
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez agik » 3 mar 2009, o 00:47

A umiesz dokałdnie opisać jakie uczucia Ci towarzyszą?
( oprócz wstydu i niesmaku?)

Czego się boisz, tak najbardziej- że Cie obgadają?
Choroby?
Jakiś innych konsekwencji?

Oprócz zrobienia badań, to ja bym teraz wypozyczyła jakieś smutne filmy i ogladała je i płakała, aż bym była tak zmęczona płaczem, ze bym zasnęła.
A potem znowu.

A potem - już trochę minie.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez bunia » 3 mar 2009, o 00:48

Skoro bylas nawalona to dodam tylko,ze kolesiowi nalezy sie w zeby :evil:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez ewka » 3 mar 2009, o 00:53

Stworzyłam nieprzyjemną, niejasną, dwuznaczną sytuację i musiałam świecić oczami... brrr, okropność.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez sunset1212 » 3 mar 2009, o 00:54

Agik czuję się okrutnie. Zawiodłam po raz kolejny rodziców, siebie. Czuję się brudna i cały czas o tym myślę, bo czuję fizyczny ból. Nie boję się obgadania, nie zależy mi na opinii osób z tego osiedla, ale wiadomo, jest mi strasznie głupio nie pokaże się tam już. Boję się ciązy, choć mam okres i jak mówiłam nie doszło do wytrysku, ale wiem, że istnieje takie prawdopodobieństwo....Boję się, że zaraził mnie jakąś chorobą, nie chcę myśleć o tym ile miał panienek w życiu, a szczególnie tych lekkich obyczajów :cry: Boże tak bardzo się boję...

Niezly pomysl z tymi filmami, niestety mam same horrory wiec sobie moge jedynie ze strachu poplakac.
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez ewka » 3 mar 2009, o 00:55

bunia napisał(a):Skoro bylas nawalona to dodam tylko,ze kolesiowi nalezy sie w zeby :evil:

O ile to był gwałt lub jakieś wymuszanie... a jeśli nie?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez agik » 3 mar 2009, o 00:58

Posłuchaj.
Uprawiałaś seks po alkoholu, Żaden powód do dumy, ale tez nie powód, zeby drzeć szaty. Zaszczytu Ci to nie przynosi, ale to nie jest jakaś zbrodnia ściagana prawem, nie rozbiłaś tez żadnej rodziny, ani nie zdradziłaś. Mozesz na siebie zwymiotować- ale to nic nie zmieni. Mozesz jemu tez bluzgać- a i tak nie cofniesz czasu.
Stało sie i się nie odstanie.

Zrób badania ( wyguglaj, gdzie je możesz zrobis w swojej okolicy)
I spokojnie- to nie tragedia.

Wierze, zę się xle czujesz, zę boisz się łatki, któa przylgnie do Ciebie.
Ale to tez nie tragedia.

Przemęczysz swoje- a życie dalej biegnie.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez sunset1212 » 3 mar 2009, o 00:59

wlasnie to nie byl gwalt, bylam w pelni swiadoma i zadowolana z tego co robie. No moze nie zadowolona, ale bylo mi przyjemmnie....tak wiec o gwalcie nie ma mowy
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez bunia » 3 mar 2009, o 00:59

Wszystko jedno....to nie jest ok.....dzentelmen to koles nie byl :bezradny:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Goszka » 3 mar 2009, o 01:03

brutalnie powiem ale w tym przypadku odnoszę wrażenie że odbyło się to wg schematu "suka nie da-pies nie weźmie"...
Sunset sama chciała,a jeszcze pod wpływem alkoholu to już puszczają wszelkie hamulce...Przyznam że też mi tak kiedyś puściły :?
Sunset,musisz to zostawić czasowi,bo nic nie zrobisz-czasu nie cofniesz,a nie myśleć o tym też niełatwo.
Czas,czas i jeszcze raz czas.
I koniecznie badania...a żeby nie bolało w okolicach genitaliów(bo to pewnie jakieś otarcia)to zaopatrzyłabym się na Twoim miejscu w jakąś maść czy coś innego na otarcia i podrażnienia w tych okolicach...nie wiem czy czasem tantum rosa się nie nada(chociaż ja używałam z innego powodu).
Ach i odnośnie badań na obecność hiv-zrób najszybciej jak możesz i jeszcze taka przykra sprawa...nie tylko hiv możesz się zarazić,ale też i wieloma innymi chorobami wenerycznymi jak rzeżączka,kiła itp...
Myślę że rozsądnie zrobisz idąc do ginekologa...na pewno to wstydliwa sprawa,ale wierz mi-to jest lekarz i on niejedno już widział i słyszał.
A dlaczego to zrobiłaś jeśli mogę zapytać?Bo chyba nie sam alkohol był przyczyną?
Trzymaj się dziewczyno :pocieszacz:
Goszka
 

Postprzez sunset1212 » 3 mar 2009, o 01:04

agik dziekuje za pocieszenie :cmok: , myslalam, ze posypia sie tu na mnie gromy, ale widze, ze nie jest tak zle... fakt nie byl to dzentelmen, ale czego sie mozna spdziewac po kims, kto dopiero co wyszedl z paki, cpa, pije i w ogole brak mi slow... co ja sobie myslalam...
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Następna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 472 gości

cron