Mam dość wszystkich problemów !!!!

Problemy związane z depresją.

Mam dość wszystkich problemów !!!!

Postprzez zagubiona16 » 17 maja 2008, o 20:08

Hej ... Mam już dość wszystkiego i chciałabym wiedzieć co ktoś inny myśli o moich problemach, miałam problemy w domu po których została mi rysa napewno do końca życia... no ale nie ważne. od września poszłam do Technikum jednak nie trafiłam dobrze i juz nie mogłam tam wytrzymać bo takie miałam głupie panienki w klasie co tylko by obgadywały itd mimo to że byłam jedna z najlepszych w klasie to w marcu postanowiłam przepisać się do innej szkoly... mimo to ze jest to ten sam kierunek mam OGROMNE zaległości,duzo zdawania itd i boje sie że nie dam rady tego pozdawac i nie przejde przez to ze mam teraz takiego doła. 2 przedmioty musze zdawac z calego polrocza komisyjnie pod koniec maja a ja nawet nie mam sily zaczac sie uczyc.... Doluje mnie to ze mam niby kilku przyjaciol ale tak naprawde nie zalezy NIKOMU na mnie... pół roku temu mialam wspaniałego chlopaka ale rzucił mnie dla innej bo miedzy nami byla 5 letnia roznica wiekowa....postanowil juz sobie ukladac zycie,wiec zycze mu powodzenia ale ja juz sobie NIE DAJE z tym wszystkim rady... nie mam nawet nikogo zebym mogla porozmawiac szczerze, myslalam o zapisaniu sie do psychologa ale wstydze sie i boje gadac o problemach a tym bardziej nie chce zeby ktokolwiek o tym wiedzial bo co sobie o mnie pomysli.. ze jakas psychiczna jestem... Prosze o rady albo nie wiem co :( :( :( [/b]
zagubiona16
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:49

Postprzez marcy » 18 maja 2008, o 10:41

witaj zagubiona16,

pomysł z psychologiem w Twojej sytuacji jest bardzo trafiony.Myśle,że dobrze zrobi Ci rozmowa z profesjonalistą, widać,że bardzo jej potrzebujesz :pocieszacz: Nie ma się czego wstydzić,każdy ma jakies problemy,a psycholog jest osobą,która kształciła się aby pomagac innym, obowiązuje go tajemnica zawodoa, także nie bój się,że ktoś dowie sie o Twoich probleamch(co najwyżej rodzice jęsli jestes niepełnoletnia psycholog bedzie chciał z nimi porozmawiać).

Do końca maja pozostało jeszcze troche czasu,także spróbuj powolutku przysiąść do nauki.Wiem,że nie ejst to łatwe w stanie głębokiego doła, ale wierzę,że Twój trud opłaci sie i zaliczysz komisy.

ps.bierzesz leki?

trzymaj się :pocieszacz:
Avatar użytkownika
marcy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 30 cze 2007, o 10:31
Lokalizacja: radom

Postprzez zagubiona16 » 18 maja 2008, o 12:25

---------- 12:20 18.05.2008 ----------

Nie biorę żądnych leków chociaż myślę o tym żeby pójść do apteki i poprosić o jakieś tabletki na nerwy bo okropnie wszystkim się denerwuje, nie mogę spać i ostatnio zauważyłam że nie mogę jeść... a gdy zjem coś na siłe to jest mi niedobrze... od 4 dni schudłam 3kg chociaż wcale mi na tym nie zależy, Mówiłam o tym rodzicom ale ,, Olali to ,, :(

---------- 12:25 ----------

wogóle ostatnio codziennie sie z nimi kłócę z byle powodu.. oni nie widzą tego ze mam problemy i potrzebuje pomocy i dlatego znalazłam to forum. Zamykam się w sobie,nie mam humoru od kilku tygodni co jest bardzo dziwne bo wcześniej miałam ogromne poczucie humoru
zagubiona16
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 maja 2008, o 19:49

Postprzez marcy » 18 maja 2008, o 13:58

zapytaj o te leki w aptece...może troszke uspokoją Cię..

Spróbuj też umówić się z psychologiem, pedagogim na pewno mozesz skorzystac z ich pomocy w szkole.

trzymaj się!

:pocieszacz:
Avatar użytkownika
marcy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 30 cze 2007, o 10:31
Lokalizacja: radom


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 461 gości

cron