Dlaczego?

Problemy związane z depresją.

Dlaczego?

Postprzez pasqda » 2 kwi 2008, o 22:45

Dlaczego jest mi tak cholernie zle? I po co pakuje w siebie ta chemie, skoro to i tak o d... rozbic mozna?:( Dlaczego mi sie nigdy nic nie moze udac?Dlaczego o kazdym kolejnym facecie ktorego poznam musze za jakis czas "zapominac"?Dodam ze z roznych powodow... Chcialabym moc tu wszystko napisac, moze ktos wiedzialby co mam zrobic, ale tak strasznie brakuje mi sil na to, zeby chociaz sprobowac to ubrac w slowa... Noc juz mam nieprzespana, a jutro do pracy na 6.I jak ja mam tam wytrzymac ze soba i swoimi myslami? ;( Dlaczego ja jeszcze zyje? ;(
pasqda
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 22:06
Lokalizacja: Wroclaw/Zamosc

Postprzez ważka » 3 kwi 2008, o 07:36

:pocieszacz: :piesek: :serce: :slonko:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez ewa_pa » 3 kwi 2008, o 10:09

wiesz pasda ja mysle ze na świecie nic nie dzieje sie bez sensu czy przypadkiem jesteś żyjesz...jesteś potrzebna jesteś tu z nami i fajnie wiekszości z nas zdarzyło sie w mniejszym lub większym stopniu nie widzieć sensu własnego życia bo otaczajace nas problemy przytłoczyły wszystko ale jedno ci powiem takie stany sa przejściowe i na szczęscie a jesli ktoś w takim stanie poda rękę pomoze to da sie sama sie przekonasz
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez ważka » 3 kwi 2008, o 16:47

Uwierz w to masz w sobie tyle siły ze szok

http://pl.youtube.com/watch?v=e4wyboKdhP8
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez pasqda » 4 kwi 2008, o 09:32

Staram sie.... Ale najgorsze jest to, ze to powraca.Byl okres ze bylo dobrze, nawet bardzo dobrze, teraz znowu sie zepsulo.Ciagle stoje w miejscu, nie daze do niczego, nie osiagam nic, a czas leci :(
pasqda
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 22:06
Lokalizacja: Wroclaw/Zamosc


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 215 gości