Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez matylda » 5 cze 2009, o 21:51

Wciąż tak samo - beznadziejnie!
:cry:
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez Sanna » 6 cze 2009, o 11:02

Czuję się odkrywcą.
Ze 3 dni temu, zastanawiając się co począć i jak poradzić sobie z napadami lęku, które jeszcze czasem mi się zdarzają, odkryłam, że mam, tu i teraz, wszystko o czym kiedyś marzyłam. Odkrycie to najpierw wprawiło mnie w konsternację , a potem oszołomiło. Mam fajne mieszkanie, mieszkam w fajnym mieście, mam fajną pracę, a nawet, specjalnie dla mnie, świat urządził w pobliżu domu alejki i zalew, dookoła którego mogę biegać! Mało tego, ktoś posadził tam, specjalnie dla mnie, różne krzaczki i kwiatki które pięknie pachną! Na dole bloku, w którym mieszkam, znów jak specjalnie dla mnie, zrobiono sklepiki, gdzie schodząc w kapciach, mogę kupić truskawki i ,, Wysokie Obcasy" do porannej kawy!!! Świat przygotował tyle cieszących mnie rzeczy, że jeszcze trochę trudno mi w to uwierzyć :).
PS. Ktoś stworzył, również specjalnie dla mnie, Masłowską Dorotę, Beastie Boys i balsamy do ciała pachnące czekoladą. Tyle szczęścia naraz... :)
PS.2 Nic nie biorę ;).
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Megie » 6 cze 2009, o 13:09

Fajnie Sanna to napisalas
I super byloby aby wszyscy to odkryli..
jak inne spojrzenie moze wszystko zmienic....

pozdrowko
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez kasjopea » 6 cze 2009, o 13:47

Wyjść do ludzi po prostu,zaczniesz inaczej funkcjonować,Wyjście z domu pomaga,inaczej się myśli :D
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez sikorkaa » 6 cze 2009, o 15:14

niewyspana po kampanii wyborczej ...

pelna nadziei, ze moi wygraja :)
sikorkaa
 

Postprzez April » 6 cze 2009, o 15:46

jestem zakochana...
i pełna nadziei ze to się uda
April
 

Postprzez kasjopea » 6 cze 2009, o 16:47

Poprostu wyjdż z domu,nawet na spacerek po okolicy,może kogoś spotkasz.To się często zdaża jak na złość,gdy człowiek próbuje być sam. :) jak już się zmęczysz to i tak poczujesz ulgę,bo stan ducha się poprawi.Zrób się na bóstwo i idż...a tak niech wszyscy widzą :D
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez wuweiki » 6 cze 2009, o 16:50

jakbym się rozpadła na kawałeczki i nic z dawnej x nie zostało... tylko uczucie, ale bardzo dziwne i nieprzyjemne...
o tak:
"Zdarzają się momenty, w których człowiek czuje się pusty i zniechęcony. Takie momenty są bardzo pożądane, gdyż oznaczają, że dusza podniosła kotwicę i żegluje ku odległym obszarom. To jest zawieszenie: gdy stare odeszło, a nowe jeszcze nie przyszło."

.......
wuweiki
 

Postprzez kasjopea » 6 cze 2009, o 16:55

Joa no dalej głowa do góry.Pokaż jaka zCiebie laska...
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez pukapuk » 6 cze 2009, o 19:23

Boli mnie cały człowiek nawet paznokieć odcięty westchnął jakby też był zmęczony .
pukapuk
 

Postprzez wuweiki » 6 cze 2009, o 19:26

Pukapuk :pocieszacz:
wuweiki
 

Postprzez mahika » 6 cze 2009, o 21:49

własnie pukapuk :pocieszacz:
nie da sie z tym czegoś zrobic, z tym bólem??? martwię się...

czuje sie dziwacznie... jestem pokręcona.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez woman » 6 cze 2009, o 22:50

Sanna napisał(a):Czuję się odkrywcą.
Ze 3 dni temu, zastanawiając się co począć i jak poradzić sobie z napadami lęku, które jeszcze czasem mi się zdarzają, odkryłam, że mam, tu i teraz, wszystko o czym kiedyś marzyłam. Odkrycie to najpierw wprawiło mnie w konsternację , a potem oszołomiło. Mam fajne mieszkanie, mieszkam w fajnym mieście, mam fajną pracę, a nawet, specjalnie dla mnie, świat urządził w pobliżu domu alejki i zalew, dookoła którego mogę biegać! Mało tego, ktoś posadził tam, specjalnie dla mnie, różne krzaczki i kwiatki które pięknie pachną! Na dole bloku, w którym mieszkam, znów jak specjalnie dla mnie, zrobiono sklepiki, gdzie schodząc w kapciach, mogę kupić truskawki i ,, Wysokie Obcasy" do porannej kawy!!! Świat przygotował tyle cieszących mnie rzeczy, że jeszcze trochę trudno mi w to uwierzyć :).
PS. Ktoś stworzył, również specjalnie dla mnie, Masłowską Dorotę, Beastie Boys i balsamy do ciała pachnące czekoladą. Tyle szczęścia naraz... :)
PS.2 Nic nie biorę ;).

Od razu zrobiło mi się lepiej i jakoś tak jaśniej na duszy :)
czasem warto sobie uświadomić najprostsze rzeczy, a wdzięczność to piękne uczucie :wink:
dziękuję Ci za tę myśl Sanna :kwiatek:
Avatar użytkownika
woman
 
Posty: 923
Dołączył(a): 26 sty 2009, o 21:12

Postprzez lili » 6 cze 2009, o 23:06

czuję się niekoniecznie bo jutro impreza szał ciał a tu leje a ja mam gówniane letnie buciki przemakające :(

a poza tym generalnie już powoooooooli chyba lepiej. Nie ma to jak zając się sprawami które w dużej ilości zwalają się na raz. To pomaga :)


li
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez mahika » 7 cze 2009, o 16:56

świetnie, bawie sie z chrześniakiem i czuje sie jak dziecko :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości

cron