Sposoby na depreche

Problemy związane z depresją.

Postprzez Ventia » 29 mar 2008, o 22:29

Zbyt duża wada wzroku, nie nadaję się na basen bo po prostu nie widzę.

Co do wegetarianizmu to odradzam. Zwłaszcza radykalne jego odmiany, gdzie w ogóle nie spożywa się produktów pochodzenia zwierzęcego czyli nabiału. Bardzo trudno ułożyć dietę tak aby dostarczyć wszystkich potrzebnych składników. Ograniczanie spożycia mięsa na rzecz warzyw i owoców tak, ale niecałkowita jego eliminacja. Ja np uwielbiam lekko podsmażane warzywa z dodatkiem smażonej kiełbasy lub piersi kurczaka z ziołami :) Podobnie kanapeczki z plasterkiem kiełbasy lub szynki a do tego ogórek, pomidor, trochę sera, cebulka lub szczypiorek :)
Ventia
 

Postprzez Ventia » 29 mar 2008, o 22:52

Miałam kiedyś iść z koleżankami, ale nic z tego nie wyszło. Obecnie nie za bardzo mam z kim iść i nie wiem czy mogę, musiałabym z lekarzem najpierw porozmawiać.
Ventia
 

Postprzez Loki86 » 29 mar 2008, o 23:06

Oj sauna pikna sprawa do tego wódeczka na kamyczki i nie dość że relaks to jeszcze fajna bania :]
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Ventia » 29 mar 2008, o 23:13

Za banie podziękuje...
Ventia
 

Postprzez Ventia » 29 mar 2008, o 23:20

Michal85 napisał(a):
Loki86 napisał(a):Oj sauna pikna sprawa do tego wódeczka na kamyczki i nie dość że relaks to jeszcze fajna bania :]


Hehe ja w kilka minut obaliłem 3 piwa i od goraczki taak faza miweszła ze prawie spadłem :lol: :lol:

Ja niby tez nie moge cisnienie 150/80 i nie wszystkim sie przejmuje co innego medycyna co innego praktyka chyba ze masz jakas wade serca


Po pierwsze przestań się chwalić ileś Ty znowu wypił bo nie masz powodów do dumy...

Tak mam, wypadanie płatka zastawki mitralnej i niedomykalność zastawki trójdzielnej. Efekt to tętno w stanie spoczynku w okolicach 100... A do tego bardzo niskie ciśnienie
Ventia
 

Postprzez ważka » 30 mar 2008, o 10:27

A ja mam dzisiaj strasznego kaca dlatego picia nie polecam!!!!!!!!!!!!Ale yoge jak najbardziej i cwiczenie i oddechów!Poza tym czytanie i rozwijanie świadomości polecam Potege podświadomości Murphy'ego pozycje Ewy Foley kobietom Biegnaca z wilkami na mnie podziałały oświecajaco !!!!!

Pasje powolna śmierc zaczyna sie kiedy nic już nas nie zadziwia.Ja w zyciu nie wiedziałabym że umiem malowac gdybym nie spróbowała tak samo było z pisaniem do szuflady.I mysle ze wszystko przede mna bo che sobie kupic kompakt lustrzany i zajac sie fotografia czarno-biała zwłaszcza aktami,chce nauczyc robic sie witraze i wiele innych i to mi daja kopa
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Ventia » 30 mar 2008, o 10:41

Ważka podziwiam, ja też mam milion pomysłów ale brakuje mi sił na ich realizację, sama nie wiem na co czekam :(
Ventia
 

Postprzez mahika » 30 mar 2008, o 10:47

Ja wiem na co czekasz, na KOPA, kopa do działania. na coś co spowoduje ze zacznie ci sie chcieć!!!
Ale w sumie co moze być takim kopem?

Sorki za wyrażenie, ja zawsze czekam na kopa :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Ventia » 30 mar 2008, o 10:54

I kopa jak nie było tak nie ma dalej
Ventia
 

Postprzez Loki86 » 30 mar 2008, o 10:55

Na mój chłopski rozum największym kopniakiem do działania jest miłość dostarcza nieograniczone pokłady siły i zdecydowania :)
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Ventia » 30 mar 2008, o 10:56

Loki86 napisał(a):Na mój chłopski rozum największym kopniakiem do działania jest miłość dostarcza nieograniczone pokłady siły i zdecydowania :)


Mi kopa nie daje jakoś
Ventia
 

Postprzez ważka » 30 mar 2008, o 11:01

Z mojego doświadczenia wiem ze mozna nawet w najgorszym dole znalezc w sobie siłę naprawde!!!!!Ja kiedy mieszkałam z rodzicami to była masakra rodzina w ogóle mnie nie akceptowała zawsze traktowali nnie jak tredowata moje leki doprowadziły do tego ze bałam sie wychodzic z domu znajomi odsuneli sie ode mnie nie było nikogo.Płacz i ból!!!Wtedy poznałam chłopaka chorego na schizofrenie jak on mnie cholernie rozumiał uciekłam dla niego do Poznania i wtedy zaczełam zyc i walczyc o siebie.A teraz to naprawde co mi zostało tylko realizacja marzeń bo to wszystko tak mnie wzmocniło i dało takiego kopa że chce zyc dla siebiMyśle sobie że byc moze bedzie mi dane przezyc tylko pare lat chce je wykorzystac nie na smutki bo mam tego qrestwa dosyc!!!!
Przyjdzie taki dzień że i ty Ventio bedziesz miała dosyc i poczujesz w sobie zew do życia do innego życia.A potem bedziesz widziec ludzi podobnych do ciebie w przeszłości i bedziesz chciała pomóc pomimo mże przy tobie teraz nie ma nikogo choc tak bardzo tego potrzebujesz.
Bedzie ok
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Loki86 » 30 mar 2008, o 11:08

Kutfa większość życia byłem parszywym realistą pierdziele lepiej sobie czasami poudawać naiwniaka żeby żyło się lepiej i przyjemniej. Toteż powiek ci że ja wieże w miłość nawet bardziej niżeli w mikołaja czy ząbkową wróżkę :]
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez ważka » 30 mar 2008, o 11:13

Miłosc to złudzenie rzeczywistośc jest brutalna.Może na poczatku dodaje siły zachodza zmiany w mózgu pod wpływem duuuuuuuuuuuużej ilości serotoninki ale potem zaczynaja sie schody i tak
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Loki86 » 30 mar 2008, o 11:25

Pieprzona Chemia ludziska ja wole zostać przy post romantycznych achach ochach na temat tego uczucia jest mi dzięki temu przyjemniej patrzeć na zakochane pary. Czasami przez to ludzie się na mnie krzywo gapią bo jak widzę taką parę to automatycznie robi mi się banan na twarzy. Mam świadomość czym jest miłość z technicznego punku widzenia ale czy od razu trzeba ją odzierać z tej przyjemniejszej otoczki ?? Wtedy wszystko smakuje gorzej
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 442 gości