Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez pukapuk » 13 kwi 2009, o 10:15

A ja dzisiaj czuje że czuje i to jest pozytyw :kotek:
pukapuk
 

Postprzez bunia » 13 kwi 2009, o 10:24

Co to za kociak Pukapuk ? :wink:

:luzik:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez matylda » 13 kwi 2009, o 10:30

Skacowana :roll:
Po wczorajszym ciężkim dniu otworzyłam sobie czerwone wytrawne... w święta samotność przeszkadza bardziej niż zwykle... :(
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez pukapuk » 13 kwi 2009, o 10:33

Mam 4 Buniu i właśnie 5 minut temu zorientowałem się ,że Rysiek ma inną orientacje seksualną dobiera się do Lulka KASTRATA a obok jest Niunia patrzy z pod kanapy i jakoś tak dziwnie kiwa główką . Nie do wiary taki cios dla kociego taty .... :lol:
pukapuk
 

Postprzez wolfspider » 13 kwi 2009, o 10:41

Depresji ciąg dalszy, staram się nie myśleć o niej, ale ból nie ustaje. Jutro do pracy znowu ja zobaczę. Pewnie będzie, uśmiechnięta, wesoła, spoglądając an mnie będzie się cieszyć, że dobrze zrobiła, że się mnie tak szybko pozbyła. A ja sam, bez siły bez nadziei. Wszystko co dobre straciłem przez ostanie 4 miesiące. Nie umiem sobie pomoc, nie wiem jak jutro będę pracował. Źle mi ciężko mi :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
wolfspider
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 09:55

Postprzez melody » 13 kwi 2009, o 11:41

Widzę, że bardzo Ci smutno, Wolfspider i czuję, że rozumiem.

Co jest teraz Twoim największym problemem w tej sytuacji, którą opisujesz?

mel.
melody
 

Postprzez wuweiki » 13 kwi 2009, o 11:52

czuję się bardzo słonecznie :slonko: i mam ochotę na spacer boso po trawie co mam zamiar uczynić wkrótce :D
wuweiki
 

Postprzez melody » 13 kwi 2009, o 12:02

mam ochotę na spacer boso po trawie co mam zamiar uczynić wkrótce

No proszę Cię, dopiero byłaś chora :wink:

mel.
melody
 

Postprzez wuweiki » 13 kwi 2009, o 12:08

a jeszcze rekonwalescencja trwa :usmiech2: ...spacer po trawie tymczasem pozostaje w sferze marzeń i zamiarów ;) i fakt - bardzo mam ochotę na to uczucie dotyku chłodnej trawy stopami :kwiatek2:
wuweiki
 

Postprzez wolfspider » 13 kwi 2009, o 13:36

Najbardziej chciałbym już nie czuć tęsknoty za tą kobietą. Zapomnieć i żyć normalnie. Bo bycie z nią jest tylko w sferze marzeń. Ale marzę o tym by się do niej przytulić, pocałować usłyszeć jakieś słowo pocieszenia.
wolfspider
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 09:55

Postprzez melody » 13 kwi 2009, o 14:32

A więc problemem jest to, że nie zajmujesz się swoim realnym życiem, tylko zamknąłeś się w świecie wyobrażeń i fantazji, tak?

Nie dziwię się, że jesteś taki rozgoryczony, trudno jest iść przez życie skacząc na jednej nodze, prawda?

Chcesz zacząć żyć "normalnie", powiedz, czy wydaje Ci się to możliwe?

mel.
melody
 

Postprzez wolfspider » 14 kwi 2009, o 02:10

depresja minęła. Cos sobie uświadomiłem i nagle jakby kamień spadł mi z serca. Obym tylko trwał w tym co mi zostało wieczorem w głowie. Teraz juz wiem czemu. Nie obwiniam juz siebie ani jej. Trochę mi tylko przykro ze mi o pewnych rzeczach nie powiedziała bo było by mi łatwiej. Wieczorem pojeździłem jeszcze samochodem i spotkałem sie z przyjaciółmi których nie widziałem od 5 miesięcy. w ich towarzystwie nawet w największej depresji człowieka brzuch boli od śmiechu. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ide spać dzięki za udzielenie przestrzeni do wyżalenia się :D :D :D
wolfspider
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 09:55

Postprzez kori » 14 kwi 2009, o 09:29

Jestem z siebie dumna.. bo wytrzymalam
kori
 
Posty: 40
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 09:27

Postprzez impresja » 14 kwi 2009, o 10:03

Wyśmienicie ,bosko ,doskonale :lol: :D :lol: :D
impresja
 

Postprzez mahika » 14 kwi 2009, o 11:06

ale produkcja postów odchodzi, dziennie ponad 100
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 320 gości

cron