kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Problemy związane z depresją.

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 20 sty 2014, o 22:53

Wlazi i sie zali na fb, a sie nie pozalo tym ile mnie razy z domu wyrzucal, wyklinal, rozwalal szafki, laptopy, lampki...jezdzil po pijaku, bil sie ze wszystkimi, plul na mnie i mnie obrazal...to niech kozak napisze



Niebdam sie wiecej sprowokowac
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez impresja77 » 20 sty 2014, o 22:56

No to bardzo ładnie zabiega o partnerkę ,na wysokim poziomie.
Starania o kobietę ekstra klasa.
Taki przyjemniaczek,że tylko go brać do życia.
Ale chyba jako garb.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez impresja77 » 20 sty 2014, o 23:00

no właśnie smerfetko ,jeżeli juz tu czyta to napisz co takiego wyczyniał,niech sobie poczyta ,jakim wspaniałym jest gościem i jak atrakcyjnym dla kobiety z tymi wszystkimi wyzwiskami,pijaństwem, jazdami ,ekscesami.
Niech sobie poczyta o sobie i zada sam sobie pytanie ,czy chciałby takiej osoby na życie jakim on jest .
Czy sam sobie sie podoba z tymi chorymi zachowaniami i czy jest atrakcyjny dla siebie ,jak bije i opluwa partnerkę , i xczy mysli ,ze w takim damskim bokserze można sie zakochać .
Niech sobie Adaś na to odpowie,jaki jest atrakcyjny.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez Księżycowa » 20 sty 2014, o 23:04

I czy z kimś taki można mieć dzieci?
Brrr aż mnie mrozi jakie te dzieci byłby skrzywdzone i przerażone kolejnymi akcjami.
Olej go. Nie ma czym sobie głowy zawracać.
Żenujące, ze nie zna innych metod i jeszcze myśli, że ktoś da się obrażać mu całe życie...
Tak sie zachowują duże dzieciaki, wieczni chłopcy a do tego dupki, chamy i frajerzy.
Nie dorósł do niczego, bo tylko tupać nóżką potrafi i krzyczeć a tak na prawdę niczego sobą nie reprezentuje... poziom żaden.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 20 sty 2014, o 23:13

a jeszcze wczoraj chcial mi poagac, rzeczy dac jakies, jego telefon 24 h na dobe dla mnie mial byc czynny, i mialam uwazac zeby mnie nikt nie skrzywdzil :shock:
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez Księżycowa » 20 sty 2014, o 23:16

Sam robi Ci największą krzywdę.

Ciekawe kiedy dotrze do niego, że to już nic nie da, to wszystko co robi.... choć myślę, ze już dotarło... teraz to desperacja... żenująca z resztą.

Zmieniłabym nr tel. i nie dodawała ponownie do znajomych na fb.
Poza tym nie ma prawa Cię nękać. Możesz to zgłosić na policję... to jest karalne.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez impresja77 » 20 sty 2014, o 23:42

Smerfetko ,jest pewne niebezpieczeństwo, że dopóki on nęka Ciebie to cos sie w Twoim życiu dzieje i nie wieje pustką. przedłużasz w ten sposób nieświadomie czas ,kiedy staniesz sama przed sobą z poczuciem ,że to juz koniec,że to juz cisza i że nie zadzwoni ....jakkolwiek,ale nie zadzwoni.
Dopóki masz go na fb i ma do Ciebie numery to nie odczuwasz tak bardzo samotności ,bo jednak cos sie dzieje,
Ale nie przedłużaj tej agonii zwiazku ,tylko całkowicie sie odseparuj i poczuj wreszcie,że jesteś sama i musisz coś ze soba samą zrobić .a nie z nim w tle.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez agik » 20 sty 2014, o 23:49

Obsikuje terytorium :)
Ale to Twoje terytorium :)

Bleh, fu- to ma byc facet?
Jakaś imitacja co najwyżej.

Nic Ci nie może zrobic, Smerfie. Tylko jeszcze poszarpie nerwy, o ile powolisz na to. Ale Ty już nie pozwalasz.
Przygotuj się jeszcze na kilka dni teatru. Inaczej tego nie można nazwac. Teatr- zmiana emocji. Ale to tylko takie podskakiwanie. Ale już nie pozwolisz szarpac swoich nerwów, prawda? Z każdym dniem masz coraz bardzie w dupie, żałosnego żuczka- kupkojadka, prawda?
Jeszcze troszeczkę :cmok:

Jesteś bardzo dzielna :cmok:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 20 sty 2014, o 23:58

ale ja go nie mam na fejsie.a co do telefonu nie napisze tutaj nic bo jeszcze mi zycie uprzykrzy gorzej i wczesniej. :/


jego kochana siostrzyczka siknela mi taka wiadomosc na skype zze oczy mi wylazly z orbit. Nie wiem kiedy przestanie mnie to ruszac...
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 21 sty 2014, o 00:04

Adas kur** ma problemy moze ze soba ale ja mam wieksze i nie bylam warta zeby on sie dla mnie zmienial, znajdzie jakas dla ktorej sie zmieni... i teraz nie bedzie mial pretekstu zeby do nich nie przyjechac... ale ona jest tam nielegalnie i on by nie dostal wizy bo jego mama probowala!!!! i nigdy nas nie bylo stac na podroz do nowego jorku!!! a teraz to "przez moj rygor nie mogl ich odwiedzic?!" i zebym uwazala bo ja kiedys sie tez tak przejade na kims jak on na mnie!!!

sama na niego policje wzywala w polsce jak sie upijal!!! dobrze wie co sie dzialo!!!!!
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez Jigsaw » 21 sty 2014, o 00:10

to psychopata... dawalem pare postow wczesniej link do artykulu.
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez KATKA » 21 sty 2014, o 00:30

smerfie nie czytaj...nie dobieraj...od niego...jego rodziny...znajomych...banda psycholi niech sie we własnym gównie tarzają razem jak lubia...krzyż im na droge i całe ich paskudne życie 8)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 21 sty 2014, o 00:32

z jednej strony tak ale z drugiej doprowadza mnie to do nerwicy. musze isc spac, jakos usnac, przespac takie zle chwile.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez Honest » 21 sty 2014, o 00:36

smerfetka0 napisał(a):z jednej strony tak ale z drugiej doprowadza mnie to do nerwicy. musze isc spac, jakos usnac, przespac takie zle chwile.



Jestes silną osobą. Uwierz w to.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez KATKA » 21 sty 2014, o 00:57

ale to normalne,z e tak jest...ale na nich nie masz wpływu...na siebie tak...nie dawaj im satysfakcji...i poczucia, że Cie to rusza bo beda meczyc dalej...a tak sie w koncu emocje wypalą...ucichną...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 168 gości

cron