Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez kori » 9 kwi 2009, o 13:38

zapomniałam o najważniejszym..

LUBIE SWOJE TOWARZYSTWO
kori
 
Posty: 40
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 09:27

Postprzez caterpillar » 9 kwi 2009, o 16:14

spokojnie i sama..pierwsze swieta bez swiat hmm dziwnie.
ale tez motywowana do zmiany z "zimowego wygladu" na "wyglad wiossenno-letni" :D
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez sikorkaa » 9 kwi 2009, o 17:21

'jak sie masz ....

jak Ci mija zycie ...

taki piekny czas ...

czy ona Cie kocha tak jak kiedys ja??' :gites:

NIE, NIE, NIE !!! bo nikt nigdy Cie tak nie pokocha, tylko u mnie mogles miec wszystko, czyli mnie !!!

(a ja sie wcale nie ciesze ze im nie wyszlo, bo to wspanialy facet i chce zeby byl szczesliwy :) )
sikorkaa
 

Postprzez azot » 9 kwi 2009, o 17:37

Ogolnie powiem tak....Ludzie dlaczego wam pogoda przeszkadza? Jest pięknie słońce świeci, jestem pewien ze jak rano wstajecie to co wam mowi ze jest fajnie ze sloneczko wyszlo potem dopiero wam sie wlancza polautomatyczny zamulator....na wszystko mozna spojrzec z dobrej strony (no prawie na wszystko), dobre samopoczucie u czlowieka z depresja ot tak nie przyjdzie samo...rzeba o nie walczyc i je do siebie zaprosic....wykorzystujcie wszystko co jest wokol pogode, jakies sytuacje na ulicy cos co zobaczycie nie wiem szczesliwa pare maszerującą w parku....to jest piękne....wykorzystujcie świat dla własnego dobra tak jak wykorzystujecie młotek do bicia kotletów :D
Świat jest piękny, życie jest piękne....powtarzajcie to sobie a wkoncu to zauwazycie. Zwykłe drzewa na któych pojawiaja sie liscie pojawia sie nowe zycie, spojrzcie jakie to jest niezwykle niby takie proste drzewo a tkaie nie zywkle ile na nim jest roznorodnosci ono zyje vegetuje przecierz to graniczy z cudem....tak wlasnie wygląda prawda o rzeczach ktore nas otaczaja trzeba je tylko odkryć i walczyc z wlasnymi niedoskonalosciami, z wlasna depresja poczuc sile i znia walczyc, bo depresja uzaleznia....nie mozna sobie na to pozwolic!!!
Świat jest piękny i życie jest piękne

Świat jest piękny i życie jest piękne

Świat jest piękny i życie jest piękne

Świat jest piękny i życie jest piękne

Świat jest piękny i życie jest piękne

Świat jest piękny i życie jest piękne

Świat jest piękny i życie jest piękne

Powtarzajcie sobie to do bolu bo to jest prawda, tylko musicie to zauważyć...
Nawet kolor tego forum jest przyjemny :D taki zielony fajny :D pozytywny :D

Zaby wyjsc z dola nie potrzeba fachowca....potrzeba silnej woli i chęci wyjscia zniego....tak mi sie udało i tak moze udac sie wam ! BZUDRA!!! NAPEWNO WAM SIE UDA!!! :) Tylko musicie wierzyc ze chcecie lepszego zycia, szczescia i ze mozecie to zrobić!!!

Zycze wszystkim na świetą odnalezienia takiej wewnetrznej siły ktora zmiecie z waszych umysłow tą faszystowską depresja która zatruwa wasze zycie :)
azot
 

Postprzez matylda » 9 kwi 2009, o 18:18

Mój mętlik w głowie przerodził się w kryzys - i to poważny.
Zły dzień w pracy, zły dzień w życiu, nerwy, emocje, łzy i mam ochotę zniknąć!
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez kori » 10 kwi 2009, o 08:17

..obudzilam sie z placzem..czuje rozgoryczenie..przechodze zalobe..strasznie mi szkoda, ze to wszystko tak sie potoczylo.. ze zostalam tak perfidnie wykorzystana i zostawiona samej sobie.. on ma ja, ona ma jego i jeszcze tego drugiego.. a mnie znowu zostawili z tym wszystkim sama..

..utwierdzam sie coraz mocniej w slusznosci podjetej przeze mnie decyzji..

..coraz mocniej czuje w sobie sile, ze tak ma byc..

:)
kori
 
Posty: 40
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 09:27

Postprzez wuweiki » 10 kwi 2009, o 10:01

czuję się głupio... wstydzę się mojej naiwnej głupoty,która znowu ze mnie wypełzła ..i przykro mi tak :(
a przecież nie muszę udawadniać niczego światu... nikomu... nic nie muszę...

poza tym jest ok... angina raz odpuszcza a raz nie... dziś nie bardzo, ale jej się nie dam... poza tym jest ok
i nawet się uśmiechnąć potrafię o :) i chcę
pozdrawiam wszystkich nastrojem świątecznym, pomimo, że sama świąt nie celebruję :kwiatek2:
wuweiki
 

Postprzez matylda » 10 kwi 2009, o 11:17

Dzisiaj znów lepiej!
Tak to już jest, czasem słońce, czasem deszcz.
Wczoraj ulewa, dzisiaj bez zachmurzeń :)

Pozdrawiam!
M.
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez impresja » 10 kwi 2009, o 13:19

od 8 do 13-stej chodziłam naladowana jak bomba, wymiana tłumika w aucie ,który urwalam wczoraj,zmiana opon na letnie i mycie auta ..........wszędzie kolejki.........koszmar,ale juz spusciłam powietrze:):) i jakos moze poleci
impresja
 

Postprzez kori » 11 kwi 2009, o 08:16

..przestalam cierpiec.. moje zycie pelne jest radosci, spelnienia i powodzenia..

..wyszlam ze zwiazku, w ktrorym kochalam za bardzo.. do zwiazku, w ktorym jestem bezwarunkowo kochana njamocniej na swiecie.. przez sama siebie.. :)

Wesolych Swiat

..kori..
kori
 
Posty: 40
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 09:27

Postprzez wolfspider » 11 kwi 2009, o 10:28

Poddaję się, walczyłem długo ale juz nie mam na to siły. Nie pomogła abstynencja która trwa już kilkanaście miesięcy. Terapia i pomoc psychologa też nic nie daje. Nie wytrzymam dłużej chce już być po tamtej stronie. Brak mi bliskiej osoby,brak mi milosci, chęci do życia, nie umiem się odkochać w osobie która nawet o mnie nie myśli. wszytko zepsułem jestem do niczego.
wolfspider
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 09:55

Postprzez melody » 11 kwi 2009, o 11:16

Wolfspider, widzę, że jesteś bardzo zmęczony, zrezygnowany i osamotniony... :pocieszacz: A jednak zdecydowałeś się tutaj napisać o tym, jak Ci trudno (cieszę się, że napisałeś), czemu? Może to miejsce przynosi Ci jakieś ukojenie? Jak myślisz?

Czekam na Ciebie,
mel.
melody
 

Postprzez caterpillar » 11 kwi 2009, o 12:02

A mnie jest jakos smutno, :? ciagle sama sama i sama, juz nie mam pomyslow na organizowanie sobie dnia.Nie chce mi sie wysylac zyczen bo w tym roku, to u mnie swiat w ogole nie ma i mam wrazenie ,ze sile sie na super radosne zyczenia.
Znowu czuje zmeczenie na mysl o tych samych do bolu wydeptanych sciezkach.Marzy mi sie k..wa jeden wolny od wszystkiego dzien!jeden jedyny w roku.......
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez melody » 11 kwi 2009, o 12:07

Marzy mi sie k..wa jeden wolny od wszystkiego dzien!jeden jedyny w roku.......

Czy to realne marzenie? :usmiech2:
melody
 

Postprzez wuweiki » 11 kwi 2009, o 14:12

Caterpillar smutno mi się zrobiło że Tobie smutno :(... pozwolę sobie Ciebie przytulić :pocieszacz: nie tam żadne yeti...
udeptane ścieżki... a Ty tutaj na forum tak pięknie, zaskakująco wciąż i ciekawie je urozmaicasz przecież
nie wiem co powiedzieć więcej to proszę dla Ciebie Obrazek
wuweiki
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 515 gości

cron