Nie chcę zwrócic niczyjej uwagi:(

Problemy związane z depresją.

Postprzez Paola » 2 mar 2010, o 07:23

żupełnie nie czuję się na siłach opowiadac jakiemuś specjaliście o tym wszystkim.Raczej nie dam rady. To jest cholernie krępujące :cry: I znowu całą noc siedziałam nad fiolką tych moich magicznych prochów zastanawiając się jak to jest po drugiej stronie.Na pewno lepiej niż tu :cry: W końcu się pewnie odważę i je wezmę.Nie chcę już życ :cry: :cry: :cry:
Paola
 
Posty: 64
Dołączył(a): 27 wrz 2008, o 16:22

Postprzez Bene » 2 mar 2010, o 08:36

Paola,skarbie,ja wiem ze kobiety sa ofiarne.Ja wiem!
Ale czy jakikolwiek mezczyzna jest wart az takiej ofiary???Zastanow sie.
To co masz najcenniejsze,zycie.ono jest Twoje,a odchodzac tracisz WSZYSTKIE Twoje mozliwosci.
Bene
 
Posty: 307
Dołączył(a): 5 gru 2009, o 18:02

Postprzez bunia » 2 mar 2010, o 09:39

Po tej drugiej stronie nie ma gwarancji czy sa jakies sznse, nikt nie wie na prawde jak jest........natomiast teraz tutaj mozna wiele zmienic, probowac, szukac.......dla specjalisty Twoja historia i stan duszy nie jest niczym nowy, nadzwyczajnym.......a jakie proszki bierzesz i dlaczego ? masz jakis kontakt z lekarzem, fakt trudno jest rozmawiac, otworzyc sie na swoje problemy ale od tego sa specjalisci specjalistami aby w tym pomoc........moim zdaniem nie ma potrzeby sie spieszyc, sprobuj nic nie tracisz, nie upieraj sie, ze poprawa jakosci zycia jest niemozliwa.........sporo osob wychodzi na prosta wiec nie widze popwodu dla ktorego nie warto poswiecic troche czasu i sprobowac.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez melody » 2 mar 2010, o 12:42

Paola, wysłałam Ci wiadomość na priv.
melody
 

Postprzez marie89 » 2 mar 2010, o 12:58

ja też... mam nadzieję, że dotarła;)

Ja wiem, że nia znasz nas.. i w ogóle.. ale pomozemy, ja w kazdym razie będę się starać na tyle ile będę potrafiła.

Trzymaj się ;)
marie89
 

Postprzez Paola » 2 mar 2010, o 18:12

Dziękuję wszystkim.Miło wiedziec,zę obchodzę obce osoby a bliscy mnie olewają. Privy doszły.Odpiszę jak się ogarnę bo właśnie z pracy wróciłam.
Co do tego gościa to jak się już zgodził ze mną przespac to niestety nie odpuszczę takiej szansy.A co jak się okaże,ze nie dam rady zrobic tego z nikim innym??nie,muszę to zrobic teraz! Pewnie myślicie sobie,zę jestem głupia i żałosna ale ja po prostu muszę :cry:
Paola
 
Posty: 64
Dołączył(a): 27 wrz 2008, o 16:22

Postprzez Bene » 3 mar 2010, o 01:08

A jak bedziesz miala po tym zgage?Paola pomysl czy warto?Tyle ogonow sie szwenda po tym swiecie,do jednego ladniejsza,do innego brzydsza buzia przyczepiona,znajdziesz dziewczyno,tylko sie rozluznij.
Bene
 
Posty: 307
Dołączył(a): 5 gru 2009, o 18:02

Postprzez Paola » 3 mar 2010, o 07:37

Owszem szwenda się tylko,że każdy rezygnuje jak się okazuje,ze mnie nie można pocalowac,przytulic.Po co komu taki wybrakowany egzemplarz????? :cry: :cry:
Paola
 
Posty: 64
Dołączył(a): 27 wrz 2008, o 16:22

Postprzez bunia » 3 mar 2010, o 09:18

Jesli sie uprzesz, ze nic nie da sie zrobic to przyznam Ci racje - nic sie nie zmieni, tego mozesz byc pewna.....gorzej nie moze byc wiec powiedz co masz do stracenia ??.....nie cofniesz przeszlosci, nie mialas na nia wplywu ale masz wplyw na swoja przyszlosc !!
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Bene » 3 mar 2010, o 11:29

Paola napisał(a):.Po co komu taki wybrakowany egzemplarz????? :cry: :cry:

Eeeeee tam.Pleciesz bzdury dziewczyno.
Masz wszystko co trzeba,tylko ze potrzeba troche cierpliwosci dla Ciebie,pomalutku i to przyjdzie ze sie sama zaczniesz przytulac.
Tylko ze Ty potrzebujesz na poczatek kogos,z kim moglabys posiedziec w milczeniu,popatrzyc w oczy,usmiechnac sie,wziac za reke.
Miotasz sie i miotasz,patrzysz na zegar,a on nieublagalnie czyni swoja robote.Wiec go wypiernicz i patrz gdzie indziej.
Patrz ludziom w oczy.Kazdemu.Nie boj sie,wzrokiem nikt jeszcze nie zabil.

Tez kiedys patrzylem tylko pod nogi by sie nie przewrocic.Efekt byl taki ze co chwilke huknalem sie w leb.
Oj mam tych guzow na lbie co niemiara.
Bene
 
Posty: 307
Dołączył(a): 5 gru 2009, o 18:02

Postprzez Paola » 3 mar 2010, o 19:21

---------- 16:59 03.03.2010 ----------

Przytulic się i popatrzec w oczy to ja mogłam mając lat 15 a nie 29!Jakoś nie znam faceta który by na coś takiego przystał.No chyba,zę będzie miał kogoś na boku jak ten "mój" były :cry: Wg mnie to nierealne

---------- 18:21 ----------

Dałam mu szansę żeby zrezygnował z tego seksu.Nie skorzystał.Nie wolno mi pisac smsów bo jutro się do niej wprowadza.Nic mi nie wolno.Mam czekac na telefon.Wezmę te prochy,życie jest bez sensu.Szukałam dziś seksu w necie,byłam szczera i 3 facetów mi odmówiło.Nie ma sensu dalej się męczyc :cry: :cry: :cry:
Paola
 
Posty: 64
Dołączył(a): 27 wrz 2008, o 16:22

Postprzez Smerfna » 4 mar 2010, o 23:56

nie szukaj w internecie... sek bez uczuć, miłość, z obcym ci mezczyzna może jedynie sprawić ci wiecej bólu i lęku.
Avatar użytkownika
Smerfna
 
Posty: 330
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 17:18

Postprzez Paola » 5 mar 2010, o 21:27

Olałam go już zupełnie.zrezygnowałam z tego seksu.I teraz to już wiem,zę nigdy tego nie zrobię:( cóż trudno
Paola
 
Posty: 64
Dołączył(a): 27 wrz 2008, o 16:22

Postprzez hej » 5 mar 2010, o 21:42

@PaOLA witaj
A czemuż to Ci tak zależy na tym SEX-ie? Czy myślisz, że jak prześpi się z Tobą jakiś łotr, ktory ma problemy z poczuciem własnej wartości będzie Ci lepiej od tego? Ogarnij siebie przedewszystkim, wróć do jasnego stanu umysłu gdzie zobaczysz, że taki typ to się nie nadaje żeby nawet zapłakać, oczywiście w każdym człowieku jest dobro ale póki co to jemu gdzieś uciekło. Tobie chyba też bo Cię ciągnie do Niego. I kto powiedział, że rodzinę zakłada się jak ma się 20 lat. Ludzie sie pobierają też i grubo po 30-tce albo i lepiej. Taka nieśmiałość na tle tych wypindrzonych małoletnich to skarb. Wszystko przychodzi w odpowiednim czasie. A jak nie przychodzi to jeszcze znaczy, że nie pora. Warto czekać. Cierpliwości życzę.
Pozdrawiam
:slonko:

****
To mnie urzedziłaś :]
hej
 

Postprzez Paola » 5 mar 2010, o 21:54

Zależy mi bo chcę w końcu wiedziec jak to jest! Miałam tylko tego jednego faceta.tylko jednego przez 29 lat życia...
Paola
 
Posty: 64
Dołączył(a): 27 wrz 2008, o 16:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości