Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 8 paź 2014, o 12:35

Doris musisz zalozyc swoj wlasny watek np w depresji. Ja tutaj tez przestalam pisac o tym jak sie czuje bo mam niesmak kiedy czesto powazne sprawy gina miedzy tematem o kolorze stanika czy sposobie na usowanie kamienia .
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 8 paź 2014, o 13:14

A właśnie...jaką lubicie bieliznę?
Bo ja tylko białą.
Ewentualnie cielistą .
"Wieczorowa " w kolorach ....ale na co dzień do pracy ,sportu ,wycieczek tylko biała i cielista.
Stringi nosicie ?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 8 paź 2014, o 13:40

Cat daczego czujesz niesmak??
bo nie kazdy jest zawsze załamany...zdołowany...nie chce mu sie zyc? bo czasem ludzie chcą sie podzielic czymś pozytywanym? zyczyc komus miłego dnia? zapytac co dobrego sie stało?? albo maja gorszy dzien i pogadac o niczym??
no bez przesady...forum jest ogromne...wątków mozesz prywatnych zakładać ile Ci sie podoba...nikt nie broni...ale nie wymagaj zeby w tym jednym kazdy forumowicz pochylał sie nad każdym nie raz luźno rzuconym zdaniem...
jesli nie czuje sie na silach to nie odpowiadam na zadane pytanie...moze dlatego głownie przebywam tutaj...
bo "czułam niesmak" kiedy kilka razy usłyszałam,że guzik wiem i mam sobie gdzies swoje rady wsadzic...wiec sobie ej wsadziłam :) i przyszłam w miejsce gdzie nie ma obowiazku postepowac wg wymyslonych przez kogos (nie wiadomo z jakich racji) sposobów pomagania
ludzie serio muszą byc nieszczesliwi...sfochwani całymi dniami zeby mieli racje bytu na tym swiecie?

powiedz mi nie wystarczyło napsiac-ze warto załozyć osobny wątek? trzeba było dopisac o niesmaku? i nakierunkowac tym samym nową osobę na jakieś zdanie o tym miejscu?
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 8 paź 2014, o 14:11

Katka, Cat napisała to co czuje w wątku "jak sie czujesz" :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 8 paź 2014, o 15:51

i ok ...
zadałam pytanie...:) nie rozumiem ...wiec pytam....
moge nie otrzymać odpowiedzi ale wtedy moge też sie poczuc pominiętka w tym wątku :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 8 paź 2014, o 17:16

Dziewczyny! Czy nikt nie widzi mojego postu o majtkach???? Czuje,ze ginie w przepychankach.Czuję niesmak .Czuję się pominięta .Chyba dam sobie spokój Trzymajcie się dziewczyny. :mrgreen:
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 8 paź 2014, o 17:50

Katko ten watek zostal zalozony z mysla ,zeby opisywac swoje uczucia czy to radosne ,czy to te mniej radosne i tak tez bylo na poczatku...

a teraz
pal licho jesli ktos napisze,ze mu dzis fajnie i zostanie "zignorowany" przez lawine postow o kocich kupach itp.

ale wiele razy zdarzaly sie wlasnie takie sytuacje,ze ktos pisze,ze ma ogormnego dola a nawet potrzebuje pomocy i zostaje przegadany..taka rozmowa "ponad glowami".

ja osobiscie nienapisze tu juz wiecej nic powaznego, bo nie czuje aby to bylo odpowiednie miejsce.Wole zalozyc swoj wlasny watek

szkoda ,ze nowe osoby czesto sie na to nacinaja..a pozniej jest jak jest.

:bezradny:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 8 paź 2014, o 17:55

Cat, to było do przewidzenia.... nie tylko to z resztą.... w ogóle mnie to nie dziwi.... jak jest każdy widzi a jak nie, to jest ślepy chyba...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 8 paź 2014, o 18:22

Mysle ze kazdy z nas jest po trochu odpowiedzialny za to bo chyba kazdemu zdarzalo sie pisac tu pierdoly ...jednym bardziej innym mniej a jeszcze innym tylko troszke.
ja napisalam o tym jak sie czuje w tym miejscu wiec ....nie czuje sie na tyle bezpiecznie zeby pisac w tym watku rzeczy wazne.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 8 paź 2014, o 18:23

do przewidzenia bylo, że tu przyleziesz jak sie znajdzie powod zeby znow pokazac jakie to miejsce jest be Ksiezycowa :)


Cat ja to rozumiem...i mam tak samo...uwazam od dawna, że to watek o "dupie maryni" a od rozwiazywania klopotow trzeba zalozyc prywatny i tam mozna i nalezy oczekiwać wsparcia...ale nie uwazam przy tym, ze obecnosc takiego watku o wszystkim i o niczym jest złe...osobiscie czasem mam po prostu ochote coś z siebie wyrzucic...niekoniecznie sluchac opini czy czekać na wsparcie...po prostu pisze ...zostawiam...i funkcjonuje dalej...mi osobiscie to pomaga.
Prywatnych watkow juz nie zakladam bo nie czuje potrzeby...od jakiegos czasu dobrze sobie daje radę sama...ale ten wątek mi sie przydaje...jak juz opisałam wyzej....i fajnie jakby mi tego nie odbierano
byc moze warto żeby pod wątkiem był opis, ze to takie ploty bardziej rozluźniajace i wstępnie oczyszczajace zeby nowi nie szukali tu wsparcia...a starzy nie czuli sie w obowiazku odpisywania na wszystko tylko dla zasady odpisania bo wymagane jest wsparcie...
z drugiej strony warto też sie wczytac o co na tym forum chodzi a nie tylko rzucic haslo i oczekiwac w sumie nie wiadomo czego...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 8 paź 2014, o 18:40

caterpillar napisał(a):Mysle ze kazdy z nas jest po trochu odpowiedzialny za to bo chyba kazdemu zdarzalo sie pisac tu pierdoly ...jednym bardziej innym mniej a jeszcze innym tylko troszke.
ja napisalam o tym jak sie czuje w tym miejscu wiec ....nie czuje sie na tyle bezpiecznie zeby pisac w tym watku rzeczy wazne.



Ja myślę,że nie pisanie pierdół było tu problemem a raczej to, że nawet jak ciotki klotki są na plotach i teoretycznie mogłaby odpowiedzieć osobie potrzebujące osoba, która hmmm.... chce? albo czuje się na siłach? zwał jak zwał problem polega na tym, że zostały tylko ciotki klotki i mało kto chęci bycia tu zgodnie z celem przeznaczenia forum. Przyczyn chyba nie trzeba podawać... są oczywiste wg mnie.
MNie osobiście też ostatnio nie chcę się tu zaglądać i nie mam też czasu ale i chęci takiej jak dawniej.... bo kiedyś pomimo pracy i szkoły czasznajdowałam... przyczyny też są oczywiste. Obieram tylko privy... i jak widać nie raz... daty przy postach sprzed kilku dni... Co tu więcej mówić... w szczegóły nie wchodzę, bo sensu brak.

Pozdrawiam Cię Cat i życzę już spokojnego okresu w zyciu :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 8 paź 2014, o 19:12

Kato nie mam nic przeciwko watkom o "dupie maryni" ;) takie tez sa potrzebne i nawet bywaja ciekawe i smieszne ale zalozone osobno.


Ksiezycowa
wole odnesc sie tylko do swojej mysli odnosnie "jak sie czujesz" z doswiadczenia wiem,ze reszta bedzie niepotrzebna przyczyna do kolejnej jatki ..a po co?

a dziekuje za spokojny okres..niepredko nadejdzie ale mam nadzieje ,ze jak najszybciej pozamykam wszystkie sprawy.

:kwiatek:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 8 paź 2014, o 19:51

ale od wielu miesiecy...lat ten watek sluży do wszystkiego chyba :)? jaki jest sens zakładania wątków po 10 zdań...ktore nie mają dla kogos nic wnosić??
to miejsce sie stało takim przez uczestników :) ja nie widze w tym nic zlego...kto inny moze widziec...ale tu znów bedzie o bardziej mojszej racji ;)

swoją drogą nazwa jak sie czujesz sugeruje opisanie swojego stanu ale bez wiekszej relacji ze strony innych...no chyba, ze kazde zdanie wyrazone tu nalezaloby kwitowac pytaniem-dlaczego tak sie czujes? hmmm
tymczasem czesto "inni" reaguja na opisany tu stan....i tu pojawia sie pretensja, ze na jednej reaguja na inny nie...
ale po to każdy ma wybór.... :bezradny:
przymus integrowania czy pomocy wbrew temu co czujemy nie jest chyba wskazany...

osobiscie od jakiegioś czasu wspieram raczej pozytywne stany w tym miejscu...do złych sie nie nadaję...zostałam o tym uswiadomiona i nie mam zamiaru tego zmieniac :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 8 paź 2014, o 20:20

Księżycowa napisał(a):
caterpillar napisał(a):Mysle ze kazdy z nas jest po trochu odpowiedzialny za to bo chyba kazdemu zdarzalo sie pisac tu pierdoly ...jednym bardziej innym mniej a jeszcze innym tylko troszke.
ja napisalam o tym jak sie czuje w tym miejscu wiec ....nie czuje sie na tyle bezpiecznie zeby pisac w tym watku rzeczy wazne.

zwał jak zwał problem polega na tym, że zostały tylko ciotki klotki i mało kto chęci bycia tu zgodnie z celem przeznaczenia forum. Przyczyn chyba nie trzeba podawać... są oczywiste wg mnie.

Nie każdy czuje potrzebe jęczenia, narzekania, jęczenia i jeszcze raz jęczenia :mrgreen:
Ogarnij się dziewczynko, bo jakoś nie tylko na forum nie możesz się odnależć. W zyciu też ci ciagle i wszedzie źle.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 8 paź 2014, o 20:26

impresja77 napisał(a):A właśnie...jaką lubicie bieliznę?
Bo ja tylko białą.
Ewentualnie cielistą .
"Wieczorowa " w kolorach ....ale na co dzień do pracy ,sportu ,wycieczek tylko biała i cielista.
Stringi nosicie ?


Impresjo, zima idzie! Ja wybieram taką :mrgreen:

Obrazek

A stringi noszę w dzień, a do spania pantalony wolę :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości

cron