Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez sikorkaa » 17 wrz 2009, o 19:56

PodniebnaSpacerowiczka napisał(a):
ALE NIE PODDAM SIĘ BEZ WALKI !

podoba mi sie to podejscie :ok: grunt, ze nie traktujesz tego jako porazki, a jedynie normalny dozwolony upadek. 3mam kciuki przy kolejnym podejsciu.
sikorkaa
 

Postprzez żabka » 17 wrz 2009, o 20:20

chora, niespodziewanie i znów antybiotyk
teraz jestem jakby w rozsypce i dłuży mi się każda czynnośc typu np.porządki w pokoju .
:evil: :? :(
Avatar użytkownika
żabka
 
Posty: 205
Dołączył(a): 14 lip 2009, o 14:48
Lokalizacja: w krainie żubra, pingwina i niedźwiedzi

Postprzez lili » 17 wrz 2009, o 21:21

Dzisiaj czuje sie wyjatkowo beznadziejnie
zwykle wszystkie nieszczescia swiata powoduja we mnie gniew i chec pokazania ze sie nie dam
dzisiaj mam ochote zakopac sie w kocu i przeczekac z miesiac, z tym ze boje sie ze jak sie juz zakope to nie wyjde z pół roku...
boli mnie wszystko, nie dosc ze chyba jakies chorobsko i nie te dni co trzeba, to postanowilam ze sie nie dam i na przekor poszlam na aerobic, ledwo dowloklam sie do domu, jednak mi to nie dodalo energii
wiem ze czeka mnie w pracy chamska rozmowa typu "nie dam się wy**ujać" i "nie podpisze wam tego co chcecie" a nie umiem byc pyskata
jedna mila rzecz dzisiejszego dnia- wiem ze jedna osoba wiecej niz dotychczas myslalam bedzie za mna tesknic w pracy jak odejde
pozdrawiam wszystkich oslabionych zyciem

li
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez Bianka » 18 wrz 2009, o 00:26

wściekła i załamana:(
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez April » 18 wrz 2009, o 08:41

Jesteśmy najszczęśliwszą parą na świecie. Mam najwspanialszego Mężczyznę na Ziemi. Jestem szczęsliwa. :P
April
 

Postprzez anna maria » 18 wrz 2009, o 09:06

Gratulacje April :kwiatek2:
Mnie jeszcze boli głowa.
anna maria
 
Posty: 554
Dołączył(a): 15 lis 2008, o 17:00

Postprzez melody » 18 wrz 2009, o 11:05

Justa napisał(a):Czy jest coś, co w tej chwili mogłoby Ci pomóc?

Dziękuję Justa ( :kwiatek: ), ja sobie potrafię doraźnie pomóc... Wczoraj np. zrobiłam sobie długaśny wieczór dla urody bo wcześniej byłam na małych zakupach i kupiłam kilka nowych kosmetyków... Tyle mogę dla siebie zrobić...

Więcej nie można mi pomóc... Nie, nie, ja nie mam depresji (to nie dlatego tak mówię), ja mam po prostu złamane serce...

Mahiczko, opowiesz coś o tej sukience? Jaki ma kolor, fason? :)

Bianka - :pocieszacz:

mel.
melody
 

Postprzez sikorkaa » 18 wrz 2009, o 12:17

ani wyrostka, ani ciazy, ani niczego zlego - dorastam, to jajeczkowanie ma wieksze nasilenie - tak mi powiedzieli lekarze. czyli kamien z serca.
sikorkaa
 

Postprzez sikorkaa » 18 wrz 2009, o 12:56

:pocieszacz: Kochana, jestem z Toba - przeciez wiesz.
sikorkaa
 

Postprzez Goszka » 18 wrz 2009, o 15:48

kici napisał(a):Goszka trzymam za Ciebie kciuki :)
Wiele razy mialam pustke w glowie tak samo jak ty, ale pozniej nie bylo az tak zle :wink: mam nadzieje, ze podobnie bedzie u Ciebie :)

Kici,dziękuję za trzymanie kciuków,i jeszcze raz Tobie Mel :)
Zdałam i baaaardzo się cieszę :haha:
W związku z tym samopoczucie mam iście słoneczne.
Mogę dalej kontynuować wakacje ;)
ps.Sikorko nie wiedziałam że brzuch może boleć aż tak z powodu jajeczkowania :shock:
Jakich to rzeczy się człowiek w ciągu życia dowiaduje...
Goszka
 

Postprzez flinka » 18 wrz 2009, o 15:58

Goszka gratulacje, cieszę się z Twojej radości. :) I w takim razie bezstresowej reszty wakacji Ci życzę!

Joa w jaki sposób można Ci pomóc? Tak zauważyłam, że chowasz się tu trochę w cieniu, gdybyś chciała pokazać więcej siebie to ja przeczytam.
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez Goszka » 18 wrz 2009, o 16:01

dziękuję Flinko :)
Goszka
 

Postprzez kici » 18 wrz 2009, o 19:26

Goszka gratuluje:)
I :slonko: i spokojnych wakacji życzę :!:
Avatar użytkownika
kici
 
Posty: 588
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 23:38

Postprzez melody » 18 wrz 2009, o 19:33

A mnie bolą migdałki :evil:
Wściekam się bo ja nie mam czasu na chorowanie... Jest tyle rzeczy, którymi się obecnie zajmuję... Potrzebuję być w dobrej formie... Szlag niech to trafi...

mel.
melody
 

Postprzez Goszka » 18 wrz 2009, o 19:46

ale wiesz Mel że nie ma ludzi niezastąpionych,więc po pierwsze zadbaj o zdrówko-to jest chyba najważniejsze :)
Kici-dziękuję :D
Goszka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości