Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 13 maja 2014, o 00:32

na Węgrzech Kumiko swym pyszczkiem wymiata
na forum wymiata Katka pyszczkata
z trzema psami harcuje codziennie od rana
może jest dlatego taka wyszczekana
:D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 13 maja 2014, o 00:37

Jeeessssoooo czuje sie jak Wasza muza :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 13 maja 2014, o 00:40

Kurde, ale sie usmialam z tego wszystkiego. Bis, wytypowalam Katke na mojego krytyka, bo tylko jej sie spodobal moj gornolotny wiersz haha :D . I uderzylo mnie w serce stwierdzenie, ze jestem gdzies pomiedzy... :lol: nie lubie przecietnosci.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 13 maja 2014, o 00:49

Tylko ja osmielilam sie wypowiedziec :lol: albo inni sie nie znaja haha...

Zbocze troche z tematu poezji 8)
Wlasnie postanowilam pochlonac kolejna ksiazke i smiem twierdzic ze wszystko w kolo jest swoista ocena ....nie da sie opisac w sposob ciekawy bez uzewnetrznienia ocen...nie raz osobistych innym razem stworzonych na potrzeby ksiazki...filmu...akceptacji...czy forum
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 13 maja 2014, o 00:49

Moja komorka stwierdzila, ze ostatnie przemyslenia sa na tyle istotne.....ze postanowila je zdublowac...przepraszam za podwojny post :roll:
Bis sie kuruje bo nie moze za dlugo byc jak "lud" :wink:
A ja chyba spac ide snic o ofercie Eurobanku...
Winogronko czesto tworzysz takie dziela?
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 13 maja 2014, o 07:17

Katko, jakie dzieła? :lol: to były tylko wygłupy 8)
Aczkolwiek kiedyś, jeszcze przed studiami napisałam krótką książkę- połowa prozą połowa wierszem 8)

ładny dzień będzie :kwiatek:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 13 maja 2014, o 10:10

słowo ksiazka odnoszę do wiecej niz jednej strony tekstu :haha: o ile sama tworzyłam "dzieła" pisana to zawsze prozą...wierszem nawet małym i nieskaplikowanym bym sie pochwalić nie potrafiła 8)
a dlaczego tylko jeden raz przed studiami?
może kiedyś bedziesz sławna :haha:


jestem nieprzytomna...o 2 położyłam sie spac...o 7 obudził mnie telefon klienta i czuje sie jak zombie.... :twisted:
a jak to Bis uwierszowiła-rano trzeba z psami na spacer pobiec...a faceta mnie wywiało wiec na dwie raty musze :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 13 maja 2014, o 13:58

Dzięki Bis - jak najbardziej pomyślałam o Twoich dobrych intencjach :)
Jestem świadoma, że te moje doświadczenia na gruncie rodzinnym były i będą pewnego rodzaju bagażem, który w dużym procencie mnie ukształtował i nieustanie ma na mnie wpływ. Zmagam się ze swoimi problemami z tym związanymi - jako psycholog potrafisz je skonkretyzować, nazwać.
Muszę uważać, by nie wpakować się w większe guano... Wiem o tym. Uważam.
Od czasu pojawienia się "Tutaj" wiele się wydarzyło. Złego i dobrego. Sporo zmian. W tym głównie w kwestii mojego myślenia i zachowania. Sądzę, że większość zmian jest jednak na plus.
Nie jestem cudownie ozdrowiona i z pewnością czeka mnie jeszcze dużo pracy nad sobą - ale staram się żyć na miarę możliwości normalnie. Jako Ja - M. z całym pakietem bycia sobą...

Mam swoje cele bliższe i dalsze. Kroczek po kroczku staram się układać swoje życie.

Relację z tatą są poprawne, nie nazbyt ciepłe, ale też nie totalnie wrogie. W głębi duszy ciągle siedzi pragnienie by było okej, by każde z moich rodziców zrozumiało swoje błędy. Na co dzień jednak dla własnego "zdrowia psychicznego" dystansuję się od tego. Staram się by atmosfera w domu była dobra, znośna - ale też nie jest tak, że bawię się w szczęśliwy dom.

Tata jasne próbuje jeszcze niekiedy dominować, pociągać za sznureczki, ale nie pozwalam już sobie na to, by przekraczał moje granice. Mogę wysłuchać co ma do powiedzenia, ale decydować o sobie mogę wyłącznie ja. Tego się trzymam.

On co jakiś czas wyskakuje z akcją - jak nie pijany to z jakimiś chorymi pretensjami.
I tak sobie gada. Do siebie.

Wcześniej reagowałam na to bardzo emocjonalnie. Kiedyś płaczem. Potem ostrym słowem - nauczyłam się... Teraz jak chcemy rozmawiać rozmawiamy, a jak zaczyna się atak - to nie mamy sobie niczego do powiedzenia.

Niemniej jednak zawsze mam na uwadze, że jakby nie było to mój tata - nie chcę byśmy byli wrogami.

Z pewnością najlepiej gdybym się już całkowicie usamodzielniła. Jeszcze troszeczkę. Jestem dobrej myśli.

Rozpisałam się. Uff.

A całkiem z innej beczki - kurczę fajnie jak ktoś docenia ludzką pracę :)
Skończyłam właśnie praktyki. Było całkiem całkiem. Dostałam bardzo pozytywną opinię i szansę na pracę. Byłoby super. Trzymajcie kciuki! :)
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 13 maja 2014, o 14:06

no to kciuki :ok:
bardzo miło sie czyta takie coś Marie :)
fajnie ze jest lepiej...choc nie raz gorzej...ale tak jest chyba zawsze...kwestia zaakceptowania, ze zycie idealne nie jest może...
sama nie wierze w cudowne ozdrowienia :P zreszta co to znaczy byc zrowym...
badz jak najczesciej zadowolona Marie :kwiatek:

a ja robie wszystko zeby oderwac sie od pracy :( mam dosc...rowne 4 godziny non stop przez telefon rozmawialam...az ucho zaczelo mnie bolec :twisted:
super ze tyle rzeczy sie 'napatoczylo" ale martwi mnie, ze za mieisac mam wyjazd...a bede wtedy w polowie tych spraw... :roll:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 13 maja 2014, o 19:12

KATKA napisał(a):a dlaczego tylko jeden raz przed studiami?
może kiedyś bedziesz sławna :haha:


To nie było nic godnego uwagi. A sławna będę tak czy siak 8) :lol:

marie89 napisał(a):Tata jasne próbuje jeszcze niekiedy dominować, pociągać za sznureczki, ale nie pozwalam już sobie na to, by przekraczał moje granice. Mogę wysłuchać co ma do powiedzenia, ale decydować o sobie mogę wyłącznie ja.

Marie, jestem z Ciebie na maxa dumna. Twarda ale zawsze z klasą :)

KATKA napisał(a):Wlasnie postanowilam pochlonac kolejna ksiazke i smiem twierdzic ze wszystko w kolo jest swoista ocena ....nie da sie opisac w sposob ciekawy bez uzewnetrznienia ocen...nie raz osobistych innym razem stworzonych na potrzeby ksiazki...filmu...akceptacji...czy forum


A nawet jeśli nie ma jednoznacznej oceny, to autor stosuje wszystkie możliwe środki dookoła, by zmusić czytelnika do własnego osądu.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 13 maja 2014, o 21:39

Hej, witajcie Drogie Panie
Czas rozpocząć rymowanie!
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

A swoją drogą jestem zajechana jak koń po westernie :evil:
11 h w pracy :twisted:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mgła » 13 maja 2014, o 22:09

Honest ja 12h :? i właśnie zabieram się do nauki ,zawsze to dwie godzinki do przodu.
Avatar użytkownika
mgła
 
Posty: 416
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 21:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 13 maja 2014, o 22:09

Nasz Honeścik znowu w formie
chociaż tyrał dziś potwornie.

Robię dzisiaj wielką donicę,
już podoba się mahice :haha:
Krzaczki róży są kupione
jutro będą tam wsadzone.
Jeszcze zrobię cieniowanie
potem schnięcie i lakierowanie.

Dziś mam humor do bani,
ale wpadłam powiedzieć "dobry wieczór Pani"

:mrgreen:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 13 maja 2014, o 22:29

Hihihihi Mahikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa EKSTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :haha: :haha: :haha: :haha:

Mgielko, to Ty jeszcze będziesz się uczyć? :shock:

Chociaż nie mam na nic siły
To ten dzień był całkiem miły
Hej Mahiko, Witaj Mgiełko
Zróbmy sobie dziś ciepełko
Wanna pełna białej piany
I dzień w końcu z bani mamy :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 13 maja 2014, o 22:34

Honest napisał(a):Wanna pełna białej piany
I dzień w końcu z bani mamy :haha: :haha: :haha: :haha:


Honest Mistrz 8) :lol:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości

cron