Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 10 maja 2014, o 23:20

Dziwne, jakoś od Impresji, poza wsparciem, usłyszałam niewygodne słowa, a bardzo ją lubię :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 10 maja 2014, o 23:20

Wyraziłam postawę, której Ty nie akceptujesz, czyli też naraziłam się na brak sympatii z Twojej strony.
I przeżyłam :D
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 10 maja 2014, o 23:21

Honest napisał(a):Dziwne, jakoś od Impresji, poza wsparciem, usłyszałam niewygodne słowa, a bardzo ją lubię :haha: :haha: :haha: :haha:


Bo wy z jednej gliny ulepione... to nic dziwnego, oczywiste. Gracie w tej samej drużynie. Czasem spięciew Wam się zdarzy, ale to w najlepszym związku, więc tylko Was rozwija :D
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 10 maja 2014, o 23:22

KATKA napisał(a):ale pozamiatamy :) tylko musicie na koniec miesiaca trzymac kciuki :haha:



możesz na mnie liczyć :piesek:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 10 maja 2014, o 23:22

KATKA napisał(a):no dostaniemy moze medalik :P
ale pozamiatamy :) tylko musicie na koniec miesiaca trzymac kciuki :haha:




A gdzie ta wystawa?

Podziwiam Cię za takie zaangażowanie w opiece nad psami. Ja bym chyba nie dała rady wstać rano przed pracą wczesniej i iśc na spacer. Naprawdę!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 10 maja 2014, o 23:22

Księżycowa napisał(a):
Honest napisał(a):Dziwne, jakoś od Impresji, poza wsparciem, usłyszałam niewygodne słowa, a bardzo ją lubię :haha: :haha: :haha: :haha:


Bo wy z jednej gliny ulepione... to nic dziwnego, oczywiste. Gracie w tej samej drużynie. Czasem spięciew Wam się zdarzy, ale to w najlepszym związku, więc tylko Was rozwija :D



Dziekuję za komplement!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 10 maja 2014, o 23:23

Winogronko7 napisał(a):Wyraziłam postawę, której Ty nie akceptujesz, czyli też naraziłam się na brak sympatii z Twojej strony.
I przeżyłam :D


A to akurat Twoje zdanie. Nie wiesz czy akcetuję czy nie... i czy Cię nie lubię też nie wiesz. Nic takiego nie powiedziałam. Wyraziłam tylko swoje zdanie. To, że jest inne i może nie wygodne dla Ciebie nie oznacza, ze Cię nie lubię.
Z góry zakładasz, ze jak jest jakiś zgrzyt to trzeba się nie lubić. Ja tak nie sądzę.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 10 maja 2014, o 23:24

Honest napisał(a):
Księżycowa napisał(a):
Honest napisał(a):Dziwne, jakoś od Impresji, poza wsparciem, usłyszałam niewygodne słowa, a bardzo ją lubię :haha: :haha: :haha: :haha:


Bo wy z jednej gliny ulepione... to nic dziwnego, oczywiste. Gracie w tej samej drużynie. Czasem spięciew Wam się zdarzy, ale to w najlepszym związku, więc tylko Was rozwija :D



Dziekuję za komplement!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


Jesteś załosna a nie cwana i zbawna jak Ci się wydaje... ale skoro się chcesz smiać, to się śmiej a ja Ci będę współczuć.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 10 maja 2014, o 23:24

niektórzy nie potrafią zadnych relacji stworzyc :P wiec Honest traktowałbym to jako komplement

wystawa w Lesznie :) Kuma też jedzie ale o nia sie nie martwie :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 10 maja 2014, o 23:25

Winogronko to ja miałam być trenerką. !!!!!!Katka to masz 3 czy 4 psy ? Bo Napisałaś ze w tej chwili 3 ,a mały też akita? I który dominuje ?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 10 maja 2014, o 23:26

KATKA napisał(a):niektórzy nie potrafią zadnych relacji stworzyc :P wiec Honest traktowałbym to jako komplement


No lepiej żadnej niż plujące jadem i destrukcyjne... wolę nic niż byle co.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 10 maja 2014, o 23:26

Trzymam kciuki Katko!!!!!!!!!!!!!!!!

A skąd Ty masz tą wiedzę o przygotowaniu psów do wystawy? Ja się tym nigdy nie interesowałam, ale to nie jest tak, ze jedziesz i idziesz na zywioł chyba? :D
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 10 maja 2014, o 23:27

Księżycowa napisał(a):
KATKA napisał(a):niektórzy nie potrafią zadnych relacji stworzyc :P wiec Honest traktowałbym to jako komplement


No lepiej żadnej niż plujące jadem i destrukcyjne... wolę nic niż byle co.


Pogadaj ze swoją terapeutką jak z ofiary stałaś się agresorem szukająctym zwady i jazdy.
I nie ma w tym złośliwości.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 10 maja 2014, o 23:29

Nie potrzebuję Twoich rad...

Jesteś żadnym autorytetem ani osobą godną przemyślenia w tej kwestii a poza tym kąśliwa i złośliwość w tym jest.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 10 maja 2014, o 23:29

Księżycowa.
Założyłam, że nie akceptujesz bo nasze opinie na temat Honest były całkiem inne.

To nie był zgrzyt. Ja będę traktować Cię tak samo, mimo, że w tym temacie sie nie zgadzamy.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron