Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez josi » 21 lis 2013, o 19:05

Jigsaw daj spokoj jestes potrzebny, chociazby tutaj, z zyciem sie bedziesz zegnal w swoim czasie, nie ominie cie to...

z cv nie trzeba sciemniac, jesli sam nie umiesz to moglbys dac komus kto umie niektore rzeczy "ladnie ubrac w slowa".
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 21 lis 2013, o 19:09

Ale jak ściemniać?

Przeciez nikt nie mówi, ze masz być przedstawicielem. Możes zpodnieść swoje kwalifikacje w innym kierunku.

Jigsaw, życie nie podporządkuje się pod Ciebie, niestety.
Rozumiem Cie lepiej niz myslisz, nie raz tu tłukłam się z poczuciem pułapki i braku perspektyw, zaliczałam doły, frustracje i tupałam nogą. Tylko nic to nie dało. Nikogo nie obchodziły moje frustracje... sporo osób tak ma, nie jesteś w takiej sytuacji sam.
Wiem dobrze jak trudno jest wyrwac się z pułapki, zamknietego koła idiotycznej rzeczywistości, ale ucieczką (samobójstwem) nic nie załatwisz, nie masz gwarancji, że po drugiej stronie będzie ok. i lepie, bo jeśli tam za swój wybór spotka Cię wieczna tułaczka i niepokój, to tego już nie zmienisz a tu i owszem, możesz coś zmienić ale nikt nie mówił, że będzie łatwo... niestety.

W CV wręcz nie pownno się sciemniać, bo można sie nieźle podkopać i skompromitować a rozmowy są tak przeprowadzane, że wyjdzie to prędzej czy później...
Poza tym chyba nikt nie chciałby pracownika, który zaczyna od kłamstwa i jest nie uczciwy.
Do tego takie ściemnianie powoduje, ze jeszcze bardziej się denerwujemy, co zmniejsza nasze szanse na powodzenie.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mgła » 21 lis 2013, o 19:35

Jigsaw a ja Ci gratuluję ,w zasadzie nie dosłownie tej pracy,ale nowych możliwosci,bo dzieki tej może i marnej pracy,zmienia się bieg wydarzeń.Widzę nowe szanse i możliwosci dla Ciebie.Zawszen mówię,że mając prace łatwiej się szuka innej,nagle dostajemy nowe propozycje. :D Mój milusinski ma teraz czwartą prace w ciągu pół roku,zmienia cały czas na lepszą,zawsze mu powtarzam że do kazdej pracy ma podchodzic z zaangazowaniem.W domu sie nic nie wysiedzi,tylko depresji sie mozna nabawic,wypadamy z rynku pracy i nigdzie nas nie ma wiec nikt o nas nie pamieta,zeby powiadomic o innej pracy.
Avatar użytkownika
mgła
 
Posty: 416
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 21:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 21 lis 2013, o 19:40

Księżycowa napisał(a):nie masz gwarancji, że po drugiej stronie będzie ok. i lepie, bo jeśli tam za swój wybór spotka Cię wieczna tułaczka i niepokój

czy masz na myśli piekło? :D

śmieję się, choć tak naprawdę to nie jest do końca śmieszne
mnie się takie "karzące" podejście do samobójstwa nie podoba
w obliczu faktu, że popełniają go najczęściej ludzie z zaburzeniami psychicznymi
czyli i tak już cierpiący na tyle, że rozwiązaniem wydaje się nawet śmierć
a tu religia dokłada do tego dodatkowy stygmatyzujący balast
że spotka ich kara, która jest wytworem niczego innego, jak wyłącznie wiary (nie zaś wiedzy)
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 21 lis 2013, o 19:46

mgła napisał(a):Jigsaw a ja Ci gratuluję ,w zasadzie nie dosłownie tej pracy,ale nowych możliwosci,bo dzieki tej może i marnej pracy,zmienia się bieg wydarzeń.Widzę nowe szanse i możliwosci dla Ciebie.Zawszen mówię,że mając prace łatwiej się szuka innej,nagle dostajemy nowe propozycje. :D Mój milusinski ma teraz czwartą prace w ciągu pół roku,zmienia cały czas na lepszą,zawsze mu powtarzam że do kazdej pracy ma podchodzic z zaangazowaniem.W domu sie nic nie wysiedzi,tylko depresji sie mozna nabawic,wypadamy z rynku pracy i nigdzie nas nie ma wiec nikt o nas nie pamieta,zeby powiadomic o innej pracy.

nieźle powiedziane, pokazuje tą samą propozycję pracy w perspektywie zasobów
więc może Ci się przyda w podejmowaniu decyzji
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 21 lis 2013, o 19:48

o nie bis. nie to miałam na myśli...

Ja też jest przeciw straszeniu religią, Bogiem itp., sama nie jestem pewna czy wierze i w co wierzę, ale zadne z nas nie wie jak jest tam... jaka jest prawda, czy jakaś jest. Ale jeśli (przyjmując wiele opcji i mozliwych prawd,których nie znamy),jedną z nich jest ta, że własnie będziemy się tułać (bo nie wiem czy w piekłowierzę), to zadna to perspektywa na poprawienie swojej sytuacji i brak nadziei na poradzenie sobie z cierpieniem. Tylko to miałam na myślii nic więcej.

Miałam w kazdym razie na celu odciągnąc od mysli samobóczych i pokazać,ze pomimo poczucia totalnej beznadziei jaką się ma w depresji coś jednak możemy.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 21 lis 2013, o 20:35

Nie napisalem, ze zamierzam sie zabic. Tylko jestem swiadomy, ze jesli a) beda problemy ktore maja duza szanse wystapic lub

b) W sumie to sam nie wiem czy dostalem ta prace bo gosciu mnie wpisal. ale powiedzial ze bedzie rozmawial jeszcze z innymi kandydatami i ze jeszcze zadzwoni.
to nie pozostanie mi inne wyjscie
nie moge wiecznie tkwic na utrzymaniu innych ludzi
:(
Ostatnio edytowano 21 lis 2013, o 20:39 przez Jigsaw, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 21 lis 2013, o 20:35

KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 21 lis 2013, o 20:57

ale w sumie Jigsaw
niezależnie jak potoczy się sprawa z tą pracą
i biorąc pod uwagę, że uważasz, że masz problemy z "załatwianiem spraw"
to możesz w pewnym sensie być z siebie też zadowolony
bo jednak załatwiasz te sprawy
wyszukałeś ogłoszenie
wysłałeś cv
byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej
starasz się i radzisz sobie
a że rynek pracy jest obecnie trudny
to też trudniej taką sprawę, jak znalezienie sobie pracy, załatwić
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 21 lis 2013, o 22:11

coz wiesz, nie napisalem jak ta rozmowa wygladala,
nie zamierzam byc z siebie dumny, nie zrobilem nic aby miec do tego podstawy.

najgorszy jest fakt, ze to chyba najlepsza praca na jaka mialem szansa ktora (mowie o samych wykonywanych czynnosciach) jest zgodna z moim "swiatopogladem"

ehhh

chyba i tak nikt mnie zrozumie
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 22 lis 2013, o 11:35

Co za cholerstwo zawaliło działy dyskusyjne,uzależnienia i problemy w związkach?
Też to macie? Jakies zagraniczne reklamy?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez tara » 22 lis 2013, o 12:08

impresja77 napisał(a):Co za cholerstwo zawaliło działy dyskusyjne,uzależnienia i problemy w związkach?
Też to macie? Jakies zagraniczne reklamy?


Masakra jakaś :(
Avatar użytkownika
tara
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 21:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 22 lis 2013, o 12:55

Ozesz w morde sypbelo SPAMem jak sniegiem w swieta mam nadzieje ze admin to pozamiata :szczotka:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 22 lis 2013, o 12:56

Ozesz w morde sypbelo SPAMem jak sniegiem w swieta mam nadzieje ze admin to pozamiata :szczotka:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 22 lis 2013, o 12:57

O I ja tez zaczelam hehe
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości