Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 9 cze 2013, o 11:34

he he off topy niby są "be"
ale zachowania kopciuszka
który tajemniczo szepnął dwa obraźliwe słowa
w dodatku nie wiadomo o kim zacz
i czmychnął
zostawiając tu swój cuchnący pantofelek
też są niczego sobie :D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 9 cze 2013, o 11:48

mi offy przeszkadzaja rowniez ale jakos nie w tym temacie. od dawna nie jest on wyrazeniem jedynie swoich uczuc, zreszta nawet jak te uczucia sa wyrazone to jest jakis odzew do tych odczuc i toczy sie rozmowa jak zaradzic temu stanowi. (mowie tu o sobie). ale fakt jak komus przeszkadza taki obrot sprawy to moze i troche racji miec.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 9 cze 2013, o 12:56

biscuit napisał(a):he he off topy niby są "be"
ale zachowania kopciuszka
który tajemniczo szepnął dwa obraźliwe słowa
w dodatku nie wiadomo o kim zacz
i czmychnął
zostawiając tu swój cuchnący pantofelek
też są niczego sobie :D

Hahah ... Bis po Fajnie I obrazliwo to ujelas :mrgreen:szczegolnie ze ten smierdzacy pantofel po Prawie kazdym watku lata :roll: kurcze w koncu to watek jak sie czujesz, wiec Rozne rzeczy sie tu pisze...jak ktos czuje ze musi pogadac o diecie czy innych sprawach JA nie widze w tym nic zlego ... Szczegolnie ze Jakos stada piszacych ostatnio nie ma :bezradny:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 9 cze 2013, o 15:26

Zdaje się, ze ten watek, dla stałych bywalców, raczej w sposób naturalny przerodził się w wałkowanie tamtów "co w tej chwili czuję" - a tu komuś waga nie odpowiada, atu ktoś ma dołek, a tu komuś pies narobił na zasłony... :mrgreen: I mnie to bardzo odpowiada. Jak nei wiadomo gdzie coś napisac, to ląduje to w "jak się czujesz" i mnie osobiście ta opcja wzbogaca ten temat i wystarczy spojrzec ile osób to czyta. A czasem jak czyiś stan emocjonalny pozostaje bez komenatarza, to nie z racji zapełnienia watku "bzdurami", a raczej z braku chcęci właczenia się w dyskuję o tym stanie.

A w ogóle Bis, to masz rację z tą wagą. Aby zaczęła spadać, to niestety, uczucie lekkiego głodu być musi. Ja np. nie jadłam na noc (zazwyczaj 8) ) i po prostu szłam spać z burczącym brzuchem. Potem organizm się przyzwyczaja. Ale miałam też chwile, kiedy sobie folgowałam :oops: Nie jestem przeciez niewolnikiem jedzenia 8)

A odnosnie ruchu - to podstawa, aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Musi być stworzony deficyt kaloryczny, a nie jak szef mojej koleżanki, którego spotykałam na siłce - biegał, zlany potem az po same skarpetki i żali się, że nie chudnie, a tyje. To ja pytam, czy po treningach coś je - a on na to, ze umiera z glodu i się objada, ale to na pewno nie to.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Bianka » 9 cze 2013, o 16:07

Fakt faktem, że czasem nie można się przebić...jednak pisanie o wadze dla mnie nie jest takim znowu offem dlatego, że codziennie źle się czuję z tego powodu, ten problem ma ogromny wpływ na samopoczucie :/ Dziś poćwiczyłam z Ewą Chodakowską i prawie ducha wyzionęłam :) Dziecko ćwiczyło ze mną a jak opadałam z sił to mnie wlokło siłą dalej do ćwiczeń :)
Też mi się marzy chodzić na taniec i na basen...może w końcu uda się coś zrealizować...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 9 cze 2013, o 18:35

Wypoczęta i zadowolona.
Kolejny weekend z namiotem, po pięknej okolicy :D
Cudze chwalicie, swego nie znacie....
Cudne zakątki odkryte a ile jeszcze przed nami :haha:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 9 cze 2013, o 20:52

Mahika! To super :D ja też się tak podniecam takimi wypadami :) i też kocham polskie zakątki 8) i polską naturę! :kwiatek:

...

ja pierdziele, burza jest! Boje się!
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 10 cze 2013, o 01:13

burza?! kocham burze. ale w londynie burz nie ma w sumie nigdy, bynajmniej ja nie pamietam, lac leje czesto, ale burzy nie ma.

a ja mialam paskudny dzien. wszyscy mielismy. z igly widly i wielka afera. troche jestem zla na siostrze, ale bardzo mi jej szkoda. bardziej niz jestem zla.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 10 cze 2013, o 02:56

A ja mam 38 st. gorączki, zawalony nos i bolące gardło. Do tego dostałam dziś okresu.... jestem warzywem :?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 10 cze 2013, o 03:25

Księżycowa napisał(a):A ja mam 38 st. gorączki, zawalony nos i bolące gardło. Do tego dostałam dziś okresu.... jestem warzywem :?
polecam plukanie gardla sola..mi pomoglo i zycze duzo zdrowia:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez ewka » 10 cze 2013, o 11:39

Minęły 2 tygodnie nogi w gipsie. Jeszcze dwa.

:)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 10 cze 2013, o 11:45

Brawo.
Akurat na wakacje będzie jak nowa.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez ewka » 10 cze 2013, o 11:46

No oby!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 10 cze 2013, o 11:53

oby sie zagoiło w terminie...bo z ostanich doswiadczeń wiem, ze nie zawsze tak jest :evil:
masz gips na stałe czy orteze (na tym trochę szybciej sie goi...)
:kwiatek:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez ewka » 10 cze 2013, o 11:57

Mam przeciążony mięsień łydki i łuskę gipsową do pół uda. Na szczęście nauczyłam się jakoś przemieszczać o kulach... początki były straszne. Jakoś daję radę :)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości