Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 8 cze 2013, o 08:34

edit
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 8 cze 2013, o 13:03

ja jestem szczupła
dwa razy w tygodniu regularnie po 2,5 godz tańczę
plus jeszcze czasem dodatkowo jakieś warsztaty
i mimo że uważam na jedzenie, co jem
to nie chudnę NIC
tyle że utrzymuję szczupłość

te 20 kg nadwagi
to 20 kg sadła
żeby to spalić
to naprawdę trzeba jeść bardzo niewielkie porcje
niskokalorycznych ale równocześnie sycących rzeczy
czyli w zasadzie ciągle być niedojedzonym
nie głodnym, ale tak bardzo lekko głodnym
no i do tego się ruszać
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 8 cze 2013, o 13:29

dlatego ja podziwiam wszystkich
mahika, Honest
którzy schudli
bo wiem, że samo utrzymywanie wagi
kondycji i jakości tego ciała na estetycznym poziomie
to już wiąże się z ograniczeniami kulinarnymi
i ruchem
a co dopiero chudnięcie

dlatego wydaje mi się, że rady jakie dajecie mahika i Honest
są najcenniejsze
bo sprawdzone i okazały się skuteczne
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 8 cze 2013, o 14:04

dziewczyny to wszystko prawda....zeby schudnac 99% populacji musi sie niezle napracowac :wink: ja prawie doszlam do wagi sprzed ciazy..a wszystko to zasluga ciezkich cwiczen i przykladania uwagi do tego co jjem...rano platki owsiane /musli ktore sama robie...a wnim mnostwo ziaren, otrebow a do oslodzenia miod i rodzynki plus cynamon...wszystko gotuje sama od zera...czasem zdarzy nam sie jakies wyjscie wiec tu sobie pozwalamy :mrgreen: a wieczorem codzinnie pijemy zmiksowane owoce i warzywa po szklaneczce...smerfetka efekty czasem moga byc nawet po 2 msc...organizm sie musi przestawic
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 8 cze 2013, o 16:48

ziemniak ,groszek , marchewka, seler (ale nie ten nasz tradycyjny) + oliwa , gotowac w malej ilosci wody zblendowac dosmaczyc + np lyzka jogurtu naturalnego ( na pikantnie z fasalka w sosie chilli)
taka zupa trzyma na dlugo

ja tez spadlam z wagi jak odrzucilam pewne produkty ale fakt ciezko utrzymac ja jednoznacznie zawsze mam wachania ze 3-4 kilo wiecej lub mniej.

smerfetka jak chcesz to mozesz zalozyc sobie na forum taki gdzennik bedziemy razem obserwowac :idea:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 8 cze 2013, o 16:53

a u mnie slonce za oknem , wlasnie kupialam sobie pudelko lodow vegan i jak tu cholera schusc???

:bezradny: :P
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 8 cze 2013, o 17:18

zazdroszczę, bo u nas właśnie jest po ulewie... ale teraz fajne powietrze. A ptaszki nam się na parapecie chowały, zeby nie zmoknąć :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Bianka » 8 cze 2013, o 21:27

Co do diety to co robić jak dopadnie tzw wpierdalacz? :/ mnie dziś ewidentnie dopadł, zjadłabym konia z kopytami :( czym to zagryźć, zapić? heh
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 8 cze 2013, o 22:09

dieta dietą...bez ruchu bezie guzik...a ruch to chodzi mi głownie o cwieczenia aerobowe...bo dzieki temu spalamy tłuszcz...a to nadwaga...
najgorsze, ze dopiero po 20 min takich cwiczeń ogranizm dopiero zabiera sie za tłuszczyk niestety...
ja od ponad miesiaca biegam...dieta sama z siebie sie zmieniła...no i plus standardowe cwiczenia na łapki...brzuchola i callanetisc...czasem jak mi sie chce to dorzycam pilates ale mnie nudzi :twisted:
nie ważyłam się od pół roku chyab...ale czuje sie lepiej i ciało wyglada inaczej... :haha:
tak wiec wytrwałosci...każdy by chciał po miesiacu miec -10...ale to tak nie działą...poza tym im wolniej i zdrowiej sie chudnie tym mniejsze prawdopodbieństwa powrotu bagażu z nadwyzka :lol:

gdzie moja piekna pogoda ...tak ładnie było and morzem...a tu duchota...po drodze do dom ulewy...i chyba lepiej nie bedzie w tygodniu :roll:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 8 cze 2013, o 22:18

cat a myslisz ze ktokolwiek by chcial czytac takie wypociny na ten temat ? :D

zabiegany dzisiaj dzien mialam. wreszcie troszke wolnego, czyli jeden dzien :)

jak juz sie poloze przyloze sie do tego indeksu.

KATKA zgadzam sie co do cwiczen, dlatego u mnie 2-3 razy w tyg jest silownia, bieznia, wiosla, rowerek, rozne takie co nie umiem nazwac, i na uda cwiczenia, i brzuszki na linie takiej. i 2 razy jest basen i sauna, samego plywania (umiem tylko zabka) to jest okolo 25 min, nie liczac przerw itp.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 8 cze 2013, o 23:42

zaraz sobie wydrukuje tabele indeksu i sporzadze sobie co bede jesc..no i zobaczymy, chociaz ja nie naleze do cierpliwych osob i frystruje mnie po tygodniu brak spadku badz zatrzymanie spadku.

a tak po za tym to jak ja moge marzyc by wreszcie mieszkac sama, i zeby moj A z ojcem nie pracowal...bedziemy w raju. Ci ludzie sa nie mozliwi, alkoholizm, patologia psychiczna, egoizm. z jakiej choinki sie oni urwali nie wiem.

ale jutro troszke normalnosci bedziemy miec bynajmniej, obiad u siostry :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Bene » 9 cze 2013, o 08:18

Jak to niegdyś świetne forum mogło zostać zdominowane przez 3 może 4 gadatliwe gęby??
Bene
 
Posty: 307
Dołączył(a): 5 gru 2009, o 18:02

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 9 cze 2013, o 08:21

dlaczego od razu zdminowane?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja7 » 9 cze 2013, o 10:51

Bene napisał(a):Jak to niegdyś świetne forum mogło zostać zdominowane przez 3 może 4 gadatliwe gęby??

Cóz za wersal .... :mrgreen:
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 9 cze 2013, o 11:23

Jak to niegdyś świetne forum mogło zostać zdominowane przez 3 może 4 gadatliwe gęby??


Bene jesli chodzi Ci o to ,ze nie mozesz napisac jak sie czujesz , bo nie mozesz przebisc sie przez ta gadanine
to powiedz to wprost

ja sie z tym zgadzam dlatego rzadko tui pisze jak sie czuje bo jak widze kilku stronicowe rozprawy np na temat o kolorze firanek do pokoju,
to zniecheca mnie o mowieniu o swoich uczuciach .

fakt ,ze czasem zdarzy mi sie wypowiedziec (jak teraz) ale mam mieszane uczucia na temat dlugich rozprawek w tym temacie.
Czesto obserwuje jak w dlugich konwersacjach gina czyjes komentarze na temat samopoczucia ...

:bezradny:

nie wiem czy o to Ci chodzilo

i nie wiem czy da sie temu zaradzic.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości