Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 18 mar 2013, o 20:23

Księzycowa, to było 21 lat temu :D A gastro zawsze masz przez usta, ale to trwa 5-10 minut. Da się przezyć. Sonde można ustami lub nosem. Polecam nos. Głupie jasie niepotrzebne, choć... głupi jas to niezła jazda :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 18 mar 2013, o 20:33

A nie prawda. Teraz gastroskopię robi się przez nos w prywatnych klinikach

http://www.bamberskidwor.eu/diagnostyka.html

kawałek po opisie zwykłego badania jest opis :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 18 mar 2013, o 20:38

Księżycowa napisał(a):A nie prawda. Teraz gastroskopię robi się przez nos w prywatnych klinikach

http://www.bamberskidwor.eu/diagnostyka.html

kawałek po opisie zwykłego badania jest opis :)



Ale jaja :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 18 mar 2013, o 20:45

:D Hehe, sporo osób o tym nie wie... ale ja histeryczka na samą myśl, że ktoś ma mi cos do gardła wkładac i mnie dusić (a to psiknięcie znieczulające to też pewnie g... o daje) to od razu szukałam alternatywy. Jest jeszcze taka kapsułka, którą sie połyka a potem... trzeba jej poszukiwać jak już ją wydalisz ale to jest mega drogie i jest ryzyko, że kapsułka utknie gdzieś w przewodzie pokarmowym, także raczej ani mnie nie stać ani reszta mi nie odpowiada.
I znalazłam własnie przez nos... rurka mała i reszta odruchów niby zminimalizowana... obym miała czynną którąś przegrodę nosową i mogę tak zrobić.
A teraz Ł ogląda Housa w TV i robili gościowi gastro - ten cały zdrętwiał. Skurczu mięśni dostał i nie mogli mu wyciagnąć, bo przeygyzł. Ledwo przeżył... no i następna schiza gotowa :?
Ja to mam ciekawe życie :lol:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 18 mar 2013, o 21:32

Gastro to nie tragedia. Naprawde. Chwila i po krzyku (choć krzyczec z gryzakiem się nie da :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mariusz25 » 18 mar 2013, o 22:17

ja dzis i smtutek i spokoj czuje
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 18 mar 2013, o 22:29

Gastro to nie tragedia. Naprawde. Chwila i po krzyku

zgadzam sie! zwlaszcza jak dostaniesz dozylnie glupiego jasia :haha:

ja prwadopodobnie zrobie sobie w te wakacje raz jeszcze.

Ksiezycowa moj znajomy mlody chlopak lat 20 pare po imprezie rano szedl do sklepu i padl pod sklepem okazalo sie ze mial wrzoda o ktorym nie wiedzial i nie dalo sie chlopaka uratowac :?

4 minuty dyskomfortu i bedziesz miala jasnosc co Ci sie dzieje .
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 18 mar 2013, o 22:33

Ja miałam nadzerki na żołądku i dwunastnicy 8)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 18 mar 2013, o 22:35

Cat... przeciez ja się nie migam od tego badania, chcę je zrobić... zaraz wpadnę w kolejną panikę w tym temacie... czemu mi to piszesz? przecież wiem, że tak może sie stać... :cry: co mam poradzić na to, że mi nie daje tego skierowania :bezradny:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja7 » 19 mar 2013, o 10:10

Obrazek
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 19 mar 2013, o 11:33

Cat... przeciez ja się nie migam od tego badania, chcę je zrobić... zaraz wpadnę w kolejną panikę w tym temacie... czemu mi to piszesz? przecież wiem, że tak może sie stać... co mam poradzić na to, że mi nie daje tego skierowania


bo tracisz czas i energie na snucie teorii co sie stanie gdy ... np kapsulka utkinie ,gdy gastroskopia sie niepowiedzie ?
a to sa znikome procenty i nie masz na to wiekszego wplywu ,bo ZAWSZE cos sie moze wydarzyc TEORETYCZNIE oczywiscie.

moim zdaniem jesli masz sie nakrecac przez kolejny miesiac i czekac az cie laskawie lekarz wysle (a wiem ,ze bedzie zwlekal jeszcze dlugo)

To ja wolalabym

wydac 100zl i isc prywatnie i miec to z glowy

zarabiasz wiec to nie jest jakas mega kwota nie do slpacenia, nawet gdy pozyczysz od kogos.


ja tez to przechodzilam i mialam w glowie tysiace chorob z rakiem na czele
dlatego zrobilam to gastro i od razu mi ulzylo.

A gdybym czekala na skierowanie od lekarza to bym pewnie se dalej czekala :/
bo lekarz pwiedzial ,ze musialabym ,tracic na wadze ,rzygac krwia itd czyli takie zaawansowane stadium chorobowe .
Podejrzewam ,ze w PL jest podobnie :roll:

p.s. na usg jamy brzusznej nie wyjda ci zmiany na zoladku ,to ci od razu mowie ,bo tez mialam robione . moga ew sprawdzic ci trzustke i watrobe .

I nie pisze Ci tego na zlosc ,bo sama to przeszlam i wiem,ze im szbyciej czlowiek rozwieje watpliwosci tym mu latwiej.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 19 mar 2013, o 11:43

Cat, ja się nie zastanawiam nad tym co bedzia jak kapsułka coś tam. Opowiadalam Honest o mozliwych sposobach... mam zamiar iść tylko prywatnie, nie czytasz co pisze ...

Ok. dzięki za ,,pomoc" bo miałam nocke z głowy ....
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 19 mar 2013, o 11:48

Dostałam się do drugiego - czy jak to Blanka mówi - trzeciego etapu rozmowy! Zostały 3 osoby :haha: Do mnie zadzwonili jako do pierwszej z nich! Jupi!

Księzycowa, Cat nie miała nic złego na myśli. Nie bierz tak wszystkiego do siebie, bo cięzko Ci bedzie.

Cat, w PL to róznie bywa, zalezy na kogo trafisz. jeden daje skierowania, a inny lekarz nie. Ja pamietam jak po zdjęciu gipsu tak bolała mnie noga długo i mówię lekarzowi, że to nie jest normalne przecież, a on do mnie, czego pani oczekuje? Skierowania na USG? I pewnie bym dostała, ale wyszłam i zaczęłam chodzic prywatnie. I operację w trybie pilnym miałam, a on uważał, że jest wszystko ok :roll:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez blanka77 » 19 mar 2013, o 11:49

Gratulacje ;)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 19 mar 2013, o 11:50

Dzieki Blanka :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron