poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Postprzez pozytywnieinna » 8 kwi 2011, o 19:20

---------- 13:31 08.04.2011 ----------

bo ja tak czuje jakby kazda chwila z nia spedzona byla ostatnia! dlatego czuje jakby juz jej nie bylo, jakby to byl koniec :( szukalam pokoju, kontaktowalam sie z rodzina ojca, obdzwonilam wszystkich znajomych o pomoc, kazdy kreci glowa, moge sobie poplakac i pojechac, problem z glowy!
zalatwilam sobie tez mozliwosc stazu, bo wtedy bylaby szansa na niewielki ale dochod, a potem moze pracy, ale ze wzgledu na brak srodkow nie przyjeto mojego wniosku w bezrobociu! kazali mi wrocic koniec lipca!

---------- 19:20 ----------

normalnie super poprostu, wlasnie licze, ze wynajem mieszkania to conajmniej 1500 zl za kawalerke, zlobek 400 zl z wyzywieniem! to ile ja musialabym zarobic, zeby wogole przetrwac miesiac????????????? a oferty pracy to 1400 brutto!!!!jakie ja mam szanse na cokolwiek????????????????ZADNE!!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez mahika » 8 kwi 2011, o 19:21

polska...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez limonka » 8 kwi 2011, o 19:28

nie tylko w Polsce tak jest choc z pewnoscia jeszcze gorzej :roll: pozyt :pocieszacz:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Renatawrocław » 8 kwi 2011, o 19:36

pozytywnieinna wiesz rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale uwierz mi można zalatwic wiele spraw inaczej ...

Ja osobiście sama zostałam w duzym miescie z dzieckiem na reku na ulicy, bez pracy i dachu nad głowa kilka lat temu od kilku lat mieszkam u kogoś z zamian za opieke nad dzieckiem, mam dach nad głowa, pełne wyzywienie i jeszcze parę groszy :roll:

może poszukaj na poczatek kto w zamian za mieszkanie potrzebuje opieki :roll:
Avatar użytkownika
Renatawrocław
 
Posty: 55
Dołączył(a): 24 lis 2010, o 11:19
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pozytywnieinna » 8 kwi 2011, o 19:46

DZIEKUJE renata, ze napisalas! to mozna z tego wyjsc???????? jak sobie radzilas psychicznie? ja wlasnie myslalam tez o jakiejs starszej osobie, albo cos takiego
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Renatawrocław » 8 kwi 2011, o 20:01

pozytywnieinna z wszystkiego można wyjsc tylko trzeba to odpowiednie rozegrać, czy zagrac :roll: .
Poszukaj sobie gdzieś spokojnego kontu, najczęściej można je znalesc na uboczu miast, lub w dzielnicach willowych, duzo starszych pań nie stac na opiekunke, czy pmoc a maja za duzy dochód aby dostac opiekunke społecznyą.
Nawet w necie mozna znalesc takie ogłoszeńia, typu wynajme pokój za pomoc.
Trza szukać, niby kto szuka ten znajdzie :roll:

Ja szukałam i znalazłam opiekuje sie brzdacem(juz 13letnim) z DzPM, kochanym :)
Avatar użytkownika
Renatawrocław
 
Posty: 55
Dołączył(a): 24 lis 2010, o 11:19
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pozytywnieinna » 8 kwi 2011, o 20:07

przegladam ... nawet dodam ogloszenia gdzies!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Bianka » 8 kwi 2011, o 20:25

Pozytywna :pocieszacz: Mam nadzieje że uda Ci się jak Renacie, jest jakieś wyjście...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 8 kwi 2011, o 20:30

Mysle Ze to super pomysl:) renia:):) :kwiatek:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez smerfetka0 » 8 kwi 2011, o 20:53

w Anglii podobno sa dobre dofinansowania dla samotnych matek, widzialam rowniez mase ogloszen ze za mieszkanie prace domowe opieka nad dzieckiem, do tego troche grosza..

jejku szkoda mi Ciebie bo nie zasluzylas zeby sie tak meczyc :( tak mi wpadlo go glowy jesli nic i nikt konkretnego nie ciagnie cie do polski to tu chyba latwiej jednak..
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez ewka » 9 kwi 2011, o 11:06

pozytywnieinna napisał(a):przegladam ... nawet dodam ogloszenia gdzies!

No i brawo!

:ok:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Abssinth » 9 kwi 2011, o 13:23

OO

dobrze zagubiona mowi - moze anglia?

jesli chodzi o sparwy matkowe tutaj, to moze Caterpillar bedzie mogla pomoc...lepiej sie na tym moze znac :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez pozytywnieinna » 9 kwi 2011, o 14:19

---------- 14:17 09.04.2011 ----------

no wlasnie! obdzwonilam znajomych, mowiac jaka mam sytuacje, no i odezwala sie kolezanka, ktora kilka lat temu przeszla dokladnie to co ja, mieszka teraz w londynie, zaoferowala pomoc, mieszkanie u niej, pomoc w znalezieniu pracy, od maja... co wy na to?

pomoze mi tez w dokumentach, zainstalowaniu sie itd... do tego czasu moge mieszkac w wawie, tylko nie wiem jak obecnie z praca w anglii, boje sie popelnic blad.

---------- 14:19 ----------

aha, kolezanka jest samotna matka i zna wszystkie przepisy, abs a jak z praca w londynie? bardzo jest ciezko, chocby na zmywak, ale moze w tym co robilam znajde prace hmmm.... abs napisz prosze jak to wyglada.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez smerfetka0 » 9 kwi 2011, o 15:38

z praca wszedzie ciezko. zalezy duzo wszystko od tego jaki masz jezyk czy chociaz komunikatywny ?

wszedzie ciezko ale z dwojga zlego chyba w londynie latwiej niz w polsce. tutaj ze sprzatania sie utrzymasz (jest duzo ofert, zawsze da sie podreperowac twoje cv ze sprzatalas juz wczesniej, na pewno sie znajdzie ktos zyczliwy kto w razie czego da ci dobre referencje i potwierdzi ze u niej sprzatalas - ja np. Oni nie sprawdzaja kim ja jestem wtedy itp jesli juz dzwonia to pytaja sie o ciebie tylko.),

prywatnei na sprzataniu masz wiecej na godzine niz na zmywaku, na zmywaku mniej wiecej tyle co czasami w firmach sprzatajacych, ale da sie wyzyc.

wiele slyszalam o tym ze samotne matki maja dosc dobre dofinansowania do zycia zlobkow czy innych takich rzeczy. ile w tym prawdy nie wiem.

jak masz dosc dobry angielski moze gdzies jako kelnerka ? jak czlowiek szuka na pewno znajdzie! kelnerzy/ki maja czesto napiwki - wbrew pozorom nie wychodza to wcale sprawy groszowe!

na pewno ciezko jest znalezc prace nie bedac w anglii, wrecz moim zdaniem nie mozliwe (chyba ze znajomy zalatwi cos na pewno ale nie znam takich przypadkow)

patrzac na moich znajomych i rodzine w polsce i co sie dzieje w anglii, duzo latwiej o prace tutaj, gdzie z tej pracy mozesz wyzyc, warto dowiedziec sie czy naprawde jest niezle z tymi dofinasowaniami i jakie sa tego warunki, a na co masz szanse w polsce.

porownac i wybrac i spieprzac stamtad bo cie zamecza psychicznie tylko a zaslugujesz by zyc normalnie.

majac kogos znajomego z latwoscia zalatwisz wszystkie sprawy formalne takie jak NIN, czy inne potrzebne rzeczy, tym bardziej jesli bedziesz miala gdzie mieszkac, to reszta sie wyprostuje mysle ze szybciej niz w polsce jesli chodzi o finanse.[/b]
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Renatawrocław » 9 kwi 2011, o 15:40

jesli chodzi o angliie to z tego co sie orietuje z praca nie ma wiekszych problemów, tak twierdzi moja siostra, która tam mieszka juz trochę.

Może na poczatek nie bedzie łatwo, ale któ w ogóle mówił że życie bedzie łatwe??
Avatar użytkownika
Renatawrocław
 
Posty: 55
Dołączył(a): 24 lis 2010, o 11:19
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości