Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Problemy związane z depresją.

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 23 sie 2011, o 18:51

Więc mam z tym żyć do końca studiów?
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez marie89 » 23 sie 2011, o 18:58

nalia91 napisał(a):Więc mam z tym żyć do końca studiów?



No ja zyłam... i przeżyłam ;) a teraz żałuję tych swoich stresów... Starałam się jak mogłam, może nie osiągnęłam takiego poziomu jaki chciałam... ale poradziłam sobie całkiem nieźle. Ty też dasz radę...
marie89
 

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 23 sie 2011, o 19:02

No właśnie boję się,że przez ten stres nie dam rady się uczyć...
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez marie89 » 23 sie 2011, o 19:03

nalia91 napisał(a):No właśnie boję się,że przez ten stres nie dam rady się uczyć...



Dasz radę... Strach ma wielkie oczy. Skup się na tym co jest teraz... Wakacje... A potem staraj się.. ale nie zadręczaj... to TYLKO studia..
marie89
 

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 23 sie 2011, o 19:04

TYLKO, dla mnie to coś więcej, wykształcenie, chłopak... moi rodzice co miesiąc płacą 1000zł na jedzenie, mieszkanie, bilet... nie chcę ich zawieźć
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez marie89 » 23 sie 2011, o 19:16

nalia91 napisał(a):TYLKO, dla mnie to coś więcej, wykształcenie, chłopak... moi rodzice co miesiąc płacą 1000zł na jedzenie, mieszkanie, bilet... nie chcę ich zawieźć



Nalia.. nie zawiedziesz. Nie myśl tak... Będziesz się uczyć, wierzyć w siebie.. i będzie dobrze.
marie89
 

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 23 sie 2011, o 19:18

Ale mi trudno uwierzyć, wyluzować, uspokoić się...
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez marie89 » 23 sie 2011, o 19:22

nalia91 napisał(a):Ale mi trudno uwierzyć, wyluzować, uspokoić się...



Ale teraz nic z tym nie zrobisz... Są wakacje... Czas na przyjemności... Nie przewiduj na zaś złego scenariusza...
marie89
 

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez Winogronko7 » 23 sie 2011, o 19:43

,,Na 1 rok bardzo mi się podobało. Nie uczyłam się za dużo, ale wykłady były ciekawe. Był jeden egzamin z zarządzania, ojjj wszyscy byli nastawieni na poprawkę. Egzamin to prawdziwa loteria. Pytania wzięte z kosmosu. Na szczęście test, ale wielokrotnego wyboru. Jak wyszłam z sali, to byłam załamana, a potem okazało się, że ...zdałam na 4!"

Podobało Ci się, interesuje Cię to... zatem dlaczego się nie uczyłaś? Brakuje ambicji, samozaparcia? A może czasu?

Hmm zastanawiam się skąd u Ciebie tyle czarnowidztwa? Musisz uwierzyć w siebie, powtarzać sobie dzień w dzień, że jesteś inteligentną dziewczyną i dasz radę!
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 23 sie 2011, o 20:15

Nie uczyłam się, bo miałam mało zajęć i się rozleniwiłam. Z resztą, nigdy nie musiałam się dużo uczyć , żeby od podstawówki do liceum mieć świadectwo z paskiem .
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez Winogronko7 » 23 sie 2011, o 21:00

No kobito! Masz czarno na białym :D Przeczytaj jeszcze raz swoje słowa :) Nie każdy bez wysiłku osiąga takie wyniki- czerwony pasek na świadectwie. Jesteś zdolna. Studia to juz wyzszy poziom i nie ma tak lekko, ale weź pod uwagę, że niektórzy studenci tyrali po nocach by dostać tę niewdzieczną tróję.

Uwierzysz w siebie i będzie ok! :D
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 23 sie 2011, o 21:31

No, ale ludzie tak straszą. ;D
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez marie89 » 23 sie 2011, o 22:24

nalia91 napisał(a):No, ale ludzie tak straszą. ;D



Bo ludzie mają skłonności do ubarwiania... Wcale nie musi być tak źle...

Ja miałam różnych wykładowców... Jedna taka starsza... czasem to brrrr... ale jak ją poznać bliżej - fajna babka... co wazne KOMPETENTNA... z dziwactwami ale do wybaczenia...

A wiesz jak było mi miło, gdy - moja kolezanka z roku miała z nią dobry kontakt- ponoć pochwaliła mnie za pracę w ciągu semestru... Naprawdę wielkie wyróżnienie.

Byli tez i wykładowcy którzy lubili się wywyższać... buce takie... ale semestr sie kończył, egzaminy się u nich pozdawało.. i adieu;)
marie89
 

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez nalia91 » 23 sie 2011, o 22:30

Tak, tylko te egzaminy trzeba jeszcze zdać.
Poprawki nawet nie byłyby takie złe, gdyby nie fakt, że 2 wpisuje się u nas do indeksu i liczą się one do średniej.
nalia91
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 10:07

Re: Mam wrażenie, że nie czeka mnie nic dobrego.

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 22:52

nalia91 napisał(a):A może warto się martwić, żeby potem się nie rozczarować?

Witaj natli,

a czy zamartwianie gwarantuje to, że się nie rozczarujesz???

Spróbuj skoncentrowac się na nauce, a nie na gdybaniu. Jesli teraz bez nauki zdałaś, to jak więcej czasu poświęcisz na studia, to osiagniesz swój cel. pinie na forach nt. wykładowców nie sa obiektywne, też czytałam oceny moich wykładowców i z wieloma w ogóle się nie zgadzałam.
Miałam na studiach też taki lęk jak ty, starsze osoby mówiły mi, jak trudno jest przejśc pewne przedmioty, albo wykładowcy straszyli, to własnie pisałam kolokwia z reguły najlepiej na roku i byłam zwolniona z egz :) Wykorzystaj ten strach do motywacji, nie do zamartwiania!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 310 gości

cron