moje beznadziejne życie

Problemy związane z depresją.

Postprzez kaśku » 29 sie 2008, o 23:03

caterpillar napisał(a):P.S. widze Bezimienna,ze mamy jakas zbierznosc mysli heh :wink:


no tak gąsieniczko, na to wyglada, tylko teraz pytanie co to oznacza..? ;)
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez caterpillar » 29 sie 2008, o 23:14

---------- 23:11 29.08.2008 ----------

:bezradny: pojęcia nimam... ale wiem jedno jeszcze jedno zdanie i znowu bedziesz musiala miec do siebie pretensje,ze zabierasz komus temat :haha: :wink:
pozdrawiam :D
sorry Slonko Czarne za dygresje :wink:

---------- 23:14 ----------

Czytam cie Slonko i wspieram jak moge :pocieszacz:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Czarne Słoneczko » 5 wrz 2008, o 21:37

To już jest koniec.
Zawiodłam wszystkich a najbardziej samą siebie.
Stało się coś okropnego.
Mam już dość.

Chcę skończyć ze sobą. Już ostatecznie. Już nie ma innego wyjścia.
Żałuję tylko że nie zrobiłam tego wcześniej.
Nawet mój chłopak mnie nie powstrzyma. Ani rodzice.
Czarne Słoneczko
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 sie 2008, o 16:32

Postprzez loli33 » 24 wrz 2008, o 22:51

Co ty sobie wmawiasz do głowy, :evil: ja też jestem czubem, witaj w klubie, ale bycie czubem ma swoje zalety :lol: obejrzyj sobie Paranienormalnych, tego gościa, co świruje Mariolkę, to ci przejdzie, po co się katować, jak można z tego wszystkiego się śmiać, masz chłopaka który cię kocha, ale ty sobie wmawiasz chore iluzje, uwierz mi że wygląd to nie wszystko, moja dziewczyna ma blizny na rękach od wypadku samochodowego i musi z tym żyć, a mi jej ręka to nie przeszkadza. Zycie jest jedno, dlatego żyj po swojemu!!!!!!!!!!!!! Żyj, uwierz, że jesteś po to właśnie. Ja czasami jak mam wszystkiego dość to się zamykam w sobie i co-każdy myśli, że jestem dziwny, ale ja potrzebuję czasami jak to Myslovitz śpiewa: nienaturalnie, trochę, przesadnie pobyć sam. Ludzie są tylko ludzmi i nie warto dla ich wyobrażeń tracić własnego życia i własnych pomysłów na nie. Pozdrawiam serdecznie :lol: !
loli33
 

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 439 gości

cron