Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez nusia___ » 15 lip 2009, o 11:21

:? :zalamka: :yyy: :smutny: :zmeczony: :( .......zaledwie 1,5 h snu.......nauka z ktorej i tak nic nie wynika bo nic nie lapie , ale i tak jest poprawa ze sie wogule zabralam za to majac nadzieje ze cos zapamietam........
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez Goszka » 15 lip 2009, o 12:01

czuję się wpędzona w poczucie winy.Czasem rodzina to krzyż który przygniata ciężarem,ale trzeba go nieść :(
Goszka
 

Postprzez Filemon » 15 lip 2009, o 12:32

sikoreczko... :)

:pocieszacz: :slonko: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez impresja » 15 lip 2009, o 13:11

Czuje się cudownie :haha: pelnia lata ,słonce ,upały ,wspaniałe owoce,wiśnie ,morele ,czereśnie ,czarne jagody....bukiety warzyw w ogrodzie i na targach ....wszystko raduje się i krzyczy swoją obfitoscią rodzenia,że świat jest piekny.....uwielbiam ten czas...........przetwory ,zapach zielonych pokrojonych ogórków ,zimny arbuz z lodówki..........czyż swiat nie jest cudny? :D :D :D a cieplym wieczorem na tarasie z ksiażką w reku w gronie ukochanych.......mmmmmmmmmmmmmmmm.........cud życia i natury :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2:
impresja
 

Postprzez April » 15 lip 2009, o 16:24

szczęsliwa zakochana spełniona radosna usmiechnieta bezpieczna spokojna z nutką szalenstwa. i zdecydowanie przy Nim;)
April
 

Postprzez mahika » 15 lip 2009, o 16:52

nadal mi przykro z powodu mamy kolezanki...
ale ogólnie to oddycham...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez marza » 15 lip 2009, o 22:24

Zobojętniała, spowolniała, samotna, zagubiona, zmęczona. Mam ochotę poddać się , przestać walczyć.
marza
 
Posty: 205
Dołączył(a): 19 cze 2007, o 22:36

Postprzez April » 16 lip 2009, o 09:38

Mahiczka;*;*;*
poczuj się lepiej...
April
 

Postprzez mahika » 16 lip 2009, o 09:54

żeby tak było, April :) dziękuję...
obudziłam sie z dołem gigantem, może z godziny na godzine troche zmaleje, bo juz po kawie mi troche lepej patrzy się na świat...
:kwiatek:
zaraz mam umówioną wizytę u doktora, po uśnieżacze bólu duszy :?
nie wyrabiam bez magicznego proszku :?
cała jestem sztuczna... nawet dusza na sztucznym podtrzymaniu, bo rozpada sie na milion kawałków....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Sanna » 16 lip 2009, o 10:42

Mahiko, szkoda, szkoda, szkoda, że źle się czujesz. Szkoda, że te stany zabierają Ci jakąś część życia.

A ja.... ? Jestem zadowolona że już sama mogę sobie radzić z samą sobą. Ćwiczenie na dziś: będę spokojna i uważna w pracy: 3,2,1,0 START.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez impresja » 16 lip 2009, o 11:33

szkoda ,ze takie piękne,mądre dziewczyny zamiast korzystac z mlodosci,życia ,cieszyc sie latem ,sloncem ,czerpac z życia garściami maja tyle problemów .A dystans do nich? A radosc życia?
impresja
 

Postprzez Goszka » 16 lip 2009, o 11:40

w miarę dobrze się czuję...tfu...co ja mówię.Cudownie się czuję! :D
Życzę wszystkim miłego dnia :)
ps.Impresja Ty też sobie czasem wmawiasz,co? :P
Goszka
 

Postprzez melody » 16 lip 2009, o 12:22

Skąpana słońcem :D Wyskoczyłam się poopalać, a ze mną trzy koty (kicie sąsiadki oczywiście... one są wszędzie... kiedyś je naprawdę policzę :roll: )
Tyle u mnie, wracam na leżak :D

mel.

PS Mahika, wiem, że nie za bardzo mogę ci pomóc, ale myślę o Tobie ciepło :kwiatek2:
melody
 

Postprzez mahika » 16 lip 2009, o 16:49

---------- 16:00 16.07.2009 ----------

impresja napisał(a):szkoda ,ze takie piękne,mądre dziewczyny zamiast korzystac z mlodosci,życia ,cieszyc sie latem ,sloncem ,czerpac z życia garściami maja tyle problemów .A dystans do nich? A radosc życia?


ale ty nie rozumiesz :(
nie rozumiesz. ja sama nie rozumiem, dlaczego jest dobrze, zakładam firme, jestem w pełni sił, wszedzie mnie pełno itd, a nagle budze sie i nie moge wstac.... nie moge zyc... ja wcale tego nie chce.... ja nie mysle wieczorem, wstane jutro rano z mega dołem, bo to, to, to......ach jak mam duzo prpoblemów.... i tak nie zrozumiesz, mozesz podopiepszac mi jedynie.

---------- 16:49 ----------

ale wkońcu jestem tylko baba z warzywniaka...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Sanna » 16 lip 2009, o 17:20

Tak przy okazji.
Mahiko, ja nie znam twojej historii, przyczyny zaburzeń nastroju itp., ale mogę podpowiedzieć, że ja zostałam wysłana na ustawienia hellingerowskie. To jest metoda, która nie wiadomo do końca jak, ale działa. Ja po tym poczułam, jak pożegnałam się z depresją.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości