Prosze O pomoc!!!

Problemy związane z depresją.

Prosze O pomoc!!!

Postprzez Daarcia » 19 sie 2007, o 22:16

Witam juz sama nie wiem do kogo mam sie zwrócić z tym problemem dlatego znazalezal te stronke i chciala bym spróbować może tu znajde ratunek od jakiegos czasu Ľle się czuje mam straszne duszno¶ci przy tym straszny kaszel nieraz boje sie ze zaczne sie dusić a dzis poraz kolejny przydażylo mi sie to czego zawsze najbardziej sie boje bo juz raz mi sie przydażlo takie scisniecie najpierw zaczelo mi sie robic niedobrze jak na wymioty i tak strasznie duszno ze zaczelam az glosno oddychac przy tym zaczelo mis ie robic strasznie slabo az zbladlam nie wie co to sa za obiawy czy nerwica moze sie czyms takim objawiac ???? moga wystepowac takie objawy???prosze pomozcie boje sie strasznie co to mzoe byc a ten strach przerasta mnie czasem nie wiem jak mam zyc mam dopiero 24 lata :( boje sie strasznie cciala bym funkcionowac jak kazdy mlody czlowiek ale ja sie boje ze to moze sie wydazyc w najmniej spodziewanym momencie :cry: :cry: :cry: :cry: :([color=darkblue][/color]
Daarcia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sie 2007, o 21:52

Postprzez bunia » 19 sie 2007, o 23:24

Witaj Daarcia...wiesz wydaje mi sie,ze trudno jet tutaj stawiac jakies diagnozy....na pewno jest to problem wiec nie zwlekaj i idz do lekarza,powodem moze byc nerwica alle nie musi i co by nie bylo to wymaga to pomocy fachowej.
Nie boj sie i nie zwlekaj im szybciej to zrobisz tym szybciej dostaniesz pomoc i sprawa sie wyjasni.
Pozdrawiam i trzymaj sie :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Daarcia » 20 sie 2007, o 08:10

Witaj dziekuje za odpowiedz wlasciwie to ja chodze do lekarza i mialam wszytkie badania od kardiologocznych po i nne rozne i wykazuje ze wszytko jest oki a ja zle sie czuje juz sama nie wiem co mam robic :( probuje sie nie przejmowac ale mi to nie wychodzi bo co to za zycie wlasnie za chwilke wybieram sie do lekarza zobaczymy co mi powie.
Daarcia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sie 2007, o 21:52

Postprzez Ventia » 20 sie 2007, o 08:18

Niestety to może być nerwica, powinna¶ się udać i do psychologa i psychiatry, bo niestety bez leków się nie obędzie, ale i terapia też by się bardzo przydała. Niestety w nerwicy to reaguje przede wszystkim ciało nie umysł, a nad nim trudno panować, st±d leki. Ale też trzeba walczyć, z tym, aby nie pogłębiała się poprzez umysł, strach który czujesz
Ventia
 

Postprzez Daarcia » 20 sie 2007, o 09:10

Tak wiem wlasciwie mysle ze psycholog przydal by mi sie bardzo ze wzgledu tan ten strach budzac sie codziennie boje sie co kolejny dzien mi przynisie jakie samopoczucie w zasadzie to mi sie juz poglebilo poniewaz kiedys nie mialam tych objawow tak czesto od czasu do czasu i potrafilam sobie z tym sama poradzic ale teraz to przekracza juz moje granice wytrzymalosci nio ale staram sie tak czy tak myslec pozytywnie bo nic innego mi nie pozostaje .
Daarcia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sie 2007, o 21:52

Postprzez Kriss » 21 sie 2007, o 17:58

Witaj

Przez parę lat leczyłem się na serce; poważne zaburzenia rytmu serca. Diagnoza: napadowe częstoskurcze komorowe na tle idiopatycznym. Czyli Ľródło zaburzeń nieustalone. NIe wiadomo sk±d się bior±. Albo medycyna nie zna żródła, albo przyczyna tkwi w "głowie". Teraz mam spokój. Tak samo może być z Twoimi płucami.
Moim zdaniem większo¶ć chorób i tak bierze się z "głowy". Z tego co wiem to problemy z oddychaniem, rytmem serca, wszelkie bóle w plecach, wżody żoł±dka itd nieraz s± objawami problemów depresyjno-nerwicowych.
Pierwsze trzeba wykluczyć zaburzenia anatomiczno-fizjologiczne.

Nasze ciała s± i tak wielk± tajemnic±.

pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
Kriss
Kriss
 

Postprzez Daarcia » 21 sie 2007, o 20:02

witaj wla¶nie ze ja mialam robione wszytkie badania kardiologiczne i badania pluc i wszystkie wychodza pozytywnie
Daarcia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sie 2007, o 21:52

Postprzez bartles » 13 wrz 2007, o 01:40

Chyba Ventia ma rację, wygląda to na nerwicę. Zrób coś dla siebie i poszukaj gabinetu psychiatrycznego. Pogadaj i myślę, że przynajmniej zdiagnozujesz problem. Nie warto się męczyć. To jest do wyprowadzenia i pamiętaj, całe życie przed tobą. I choć czasami jest straszne, to też jest piękne.
bartles
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2007, o 01:32


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 235 gości