takie tam

Problemy związane z depresją.

takie tam

Postprzez elpresidente » 12 sie 2007, o 02:04

Witam wszystkich :)
wpadłem tu na chwilę bo kupę lat mnie nie było. Siedzę sobie przed kompem i podziwiam magię wawy zasnutej mgł±. Czasem mam wrażenie, że dopiero jak wszyscy się pochowaj± to wawa potrafi być ¶licznym miejscem :)
Wła¶nie sobie obejrzałem Click z Adamem Sandlerem. Lubię kolesia, a ostatnio nawet m±dre role dostaje - w porównaniu z pocz±tkowymi:)
W tym filmie grał kolesia który dostał pilota, którym mógł przewijać czas albo zatrzymywać. Przewijał niewygodne momenty, aż wł±czył się autopilot, który przewijał mu miesiace a nawet lata, podczas gdy jego normalna postać funkcjonowała na autopilocie - kole¶ siedział i tylko się patrzył, albo robił rzeczy w miarę podstawowe, oczywi¶cie nie jak kupa, tylko bardziej skomplikowane - cały czas pracował. No i po kilku przewinięciach zauważył jak odeszła od niego żona, a potem zmarł ojciec i dorosły dzieci i zauważył jak mu życie przeciekło między palcami.
Ech. Głupi film, a jednak co¶ w tym jest. Sam często wygl±dam jak autopilot :) Tyle mi rzeczy czasem mija i przelatuje... Nawet te co kiedy¶ wygl±dały nie za ciekawie, teraz wspominam z sentymentem.....
Tak jak to forum, dzięki któremu znalazłem pewn± odpowiedĽ. Widzę natomiast że inni wci±ż szukaj±. Z mieszank± sentymentu ale i współczucia widzę niektóre stare osoby. Czasem my¶lę, że wszyscy tu obecni powinni się spotkać. Można by zrobić koszulki z logo, albo co innego :) Czasem my¶lę, że mam za mało poczucia humoru, bo wtedy bym mógł na wszystko kulturalnie nasrać. Trzymam kciuki za was. Nie wł±czajcie autopilota i wróćcie do ¶wiata żywych - żeby¶cie nie byli jak zombie - jedn± nog± po drugiej stronie. Ja idę do mojej zwiniętej w kłębek kici utulić j± w t± chłodn± noc....
elpresidente
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 01:35

Postprzez emilia » 13 sie 2007, o 15:09

jak± odpowiedĽ?
emilia
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 cze 2007, o 19:34

Postprzez Abssinth » 13 sie 2007, o 17:32

masz racje prezydencie :) tak to juz jest, ze sobie zyjemy na autopilocie i dopiero po latach do nas dociera, ile zycie na pierdoly zmarnowalismy... wazne spostrzezenie :)

wiesz, jest tu duzo ludzi, ktorzy kiedys szukali pomocy, a teraz pomagaja innym...mam tylko nadzieje, ze Ci 'starzy' na forum ludzie tez w takim charakterze sie pojawiaja...od razu sie leipej robi :)

Czasem my¶lę, że wszyscy tu obecni powinni się spotkać. Można by zrobić koszulki z logo, albo co innego
a to jest pomysl stulecia!!!:) pisze sie na to :)

pozdr
A.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 326 gości

cron