Zespół Barlova - wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

Problemy związane z depresją.

Zespół Barlova - wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

Postprzez Raven » 1 lut 2009, o 14:41

Czy ktoś z was posiada taką wadę serca? Bo czytałem takie opracowanie medyczne że ma to duzy związek z stanami lękowymi, nerwica itd. Ja mam taką wadę i dosc duzo objawów sie pokrywa z tym co opisuja.
Raven
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 cze 2007, o 20:32

Postprzez Tygrysek26 » 30 maja 2009, o 16:50

czesc
u mnie podejzewano ten zespoł rok temu gdy trafilam na kardiologie z objawami bardzo nieregularnego bicia serca. Na szczescie mam tylko niedomykalnosc zastawki trojdzielnej i mitralnej w stopniu niewielkim ale ma to zwiazek z nerwami i stanami lękowymi. Uczucie nierownego bicia serca mam do dzis chociaz juz nie w tak nasilonym stopniu. Nauczyłam sie z tym zyc.
Avatar użytkownika
Tygrysek26
 
Posty: 523
Dołączył(a): 30 maja 2009, o 16:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Raven » 7 cze 2009, o 20:15

U mnie w sumie po badaniach kontrolnych stwierdzono, ze praktycznie bardzo malo ta wada jest zauwazalna, ale te stany lekowe to nie wiem czy zbieg okolicznosci czy ma to jakis zwiazek z ta dysfunkcja.
Raven
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 cze 2007, o 20:32

Postprzez Tygrysek26 » 7 cze 2009, o 21:00

tez miałam mega stany lekowe i wtedy objawy sie nasilały a ja czułam sie zle....ale powiedziałam sobie w koncu ze skoro nadal zyje to nie jest zaden zawał itp i juz sie tym nie przejmuje....zle sie czasami czuje ale trudno ...takie to zas..ne zycie
Avatar użytkownika
Tygrysek26
 
Posty: 523
Dołączył(a): 30 maja 2009, o 16:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kasjopea » 7 cze 2009, o 22:49

Też to podobno mam,ale naprawdę nie przejmuj się tak gdyż z tym można żyć.Duży wysiłek fizyczny nie jest zbyt wskazany.Ja się przyzwyczaiłam i staram się nie zwracać na to uwagi,sporo osób tak ma i musi z tym żyć.Nie jest to nic takiego strasznego,pomagają duże ilości magnezu,bo on też uspokaja,zresztą lekarz powinien Ci powiedzieć.Spoko :)
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez Tygrysek26 » 7 cze 2009, o 22:52

taaa magnez w sporych dawkach uspokaja serce, działa na nerwy itp mi pomaga w czasie sesji , wtedy słabiej czuje skurcze a mam ich wystarczajaco duzo by mogły uprzykrzyc zycie
Avatar użytkownika
Tygrysek26
 
Posty: 523
Dołączył(a): 30 maja 2009, o 16:44
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 509 gości

cron