Nauka & psychotropy

Problemy związane z depresją.

Nauka & psychotropy

Postprzez Goszka » 3 lut 2009, o 14:59

Czy Was też tak otępiają psychotropy,że macie problem z przyswajaniem informacji/wiedzy?
Czuję się jak ostatni głupek,uczę się do sesji i nic nie wchodzi do głowy,a poświęciłam nauce masę czasu.
Efekt końcowy=punkt wyjścia,
tak to właśnie wygląda...
To naprawdę przygnębiające że nie potrafię się uczyć,zapamiętywać,koncentrować.
I tak tłumaczę to wpływem przyjmowania leków na mój umysł.
Czy słusznie?
Czy tak musi być?
Czy ktoś tak ma,czy tylko ja? :(
Dziś zdałam egz. ale na niską ocenę,swój poziom wypowiedzi oceniam nisko-bełkot,jąkanie,dukanie...Jak nie ja,a przecież normalnie potrafię powiedzieć coś z sensem :(
Czuję się przygnębiona :(
Goszka
 

Postprzez dziunia » 3 lut 2009, o 16:11

Goszka Aniołku:*
Główka do góry:)
Potrawisz sie uczyc. Czasem tak po prostu mamy ze ciezko nam wchodzi do głowy...taki okres...
Poza tym mnie przeciwdepresyjne pomagały w nauce , miałam takiego kopa i zarąbisty efekt zapamietywania.
Tylko teraz sie tak popierdziuliło ze nic nie robię. ale do psycho sie nie wybiorę.! nigdy w zyciu
i jestem z Ciebie bardzo dumna. i gratuluję zdanego egzaminu
swój poziom wypowiedzi oceniam nisko

"oceniam" a ja oceniam ze byl dobry zapewniam Cie.
:*
sama zobacz jeden masz juz z głowy nie mysl o nim zajmij sie kolejnym. a moze tym razem bedzie to 4,5 :)
:buziaki:
dziunia
 

Postprzez Goszka » 5 lut 2009, o 13:52

nie idę dziś na egzamin,nie dałam rady się nauczyć,ciągle chce mi się spać i nic nie wchodzi do głowy :(
Ależ jestem zła na siebie :x
Dziunia,dzięki za miłe słowa...
Psychiatra powiedziała,że rzeczywiście mogą tak na mnie wpływać leki,które biorę.No ale:albo rybki albo akwarium.Albo zdolność przyswajania wiedzy albo wychodzenie z domu.
Na obecnym etapie widać nie mogę mieć tych dwóch komfortów na raz :?
Goszka
 

Postprzez dziunia » 5 lut 2009, o 14:15

Goszka przykro mi ze tak sie dzieje.
Egzamin napiszesz jeszcze.
Nie wiem dlaczego tak jest ale ja spie 14 godzin i w dzien jeszcze z 4.
i ciagle bym spała..
Moze z wiosna to minie?
pozdrawiam :serce:
dziunia
 

Postprzez inny_swiat » 9 lut 2009, o 21:42

nie wiem jak Ci pomóc, co doradzić.. moge tylko powiedzieć że mam tak samo.. u mnie jednakproblem polega na tym ze nie moge sie uczyc bo nie potrafie sie skupic, jak mi sie uda skupic ( a udaje sie baaardzo baaaardzo zadko) to juz dobrze zapamietuje, ale wydaje mi sie ze to przez te psychotropy masz takie problmey, porozamwiaj z lekarzem o zmianie lekow
inny_swiat
 
Posty: 75
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 14:13

Postprzez flinka » 15 lut 2009, o 15:32

Goszko jak sobie Kochanie radzisz? Jak samopoczucie związane z sesją?

Pozdrawiam ciepło :usmiech2:
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez Goszka » 15 lut 2009, o 16:44

dziękuję Flinko za zainteresowanie moją osobą :)
Radzę sobie lepiej niż myślałam,a właściwie to już sobie poradziłam,bo skończyłam sesję.Czasem trzeba zacisnąć zęby i pomimo chęci rzucenia wszystkim robić swoje,wiem że się opłaca...
Faktem jest że ciężko się skupić,trudno nakłonić własną pamięć do współpracy...
A samopoczucie psychiczne?Hmm...jak nie urok to sraczka-przestałam się przejmować sesją,a zaczęłam zadręczać się sytuacją u rodziców :(
No tak,nigdy nie może być za dobrze...chyba i tutaj zastosuję metodę "zaciśnięcia zębów"...
Goszka
 

Postprzez flinka » 15 lut 2009, o 16:59

No to Goszko wielkie gratulacje. :D Sama wiem jak ciężko jest się uczyć gdy koncentracja siada. Uczciłaś jakoś zaliczoną sesję? Jakieś spotkanie z przyjaciółmi? Wielkie lody? :usmiech2: Należy Ci się Kochanie! Nam na zajęciach wykładowczyni (która jest terapetką) mówiła, że za wszystko się trzeba nagradzać i bardzo mi się podoba ta zasada! :wink: Także teraz po wysiłku masz zadbać o swój odpoczynek, paniatno?

Hm... Rozumiem, że do takiej sytuacji ciężko nie podchodzić emocjonalnie. Nie wiem czy twoi rodzice podjęli już jakąś decyzję (?) Wiesz myślę, że każdy wybór pociąga za sobą i dobre i złe konsekwencje, i czasem jest odwrotnie niż nam się początkowo zdawało.

Przytulam tak na pocieszenie :pocieszacz:
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez Goszka » 19 kwi 2009, o 18:05

tak się składa kochanie że ja już kończę studia,więc Twoje życzenia naprawdę niewiele mogą mi zaszkodzić.
:wink:
Goszka
 

Postprzez smerfetka0 » 19 kwi 2009, o 18:06

Goszka...gratuluje i zazdroszcze:)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Megie » 20 kwi 2009, o 08:01

tak się składa kochanie że ja już kończę studia,


Gratulacje Goszka!!!!!!!!!!!!!!!!


a swoje droga dodam, ze jak ja bralam kiedys psychotropy to tez mialam otepiony umysl, przynajmiej w poczatkowym etapie brania lekow...
no ale najwazniejsze ze dalas rade! :)
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Goszka » 20 kwi 2009, o 09:29

dzięki :) w sumie to jeszcze nie skończyłam bo magisterka przede mną do napisania,ale już bliżej niż dalej więc siłą rzeczy tak jakby koniec.Pisałam to wyżej do Ninoczki której już z nami nie ma,a która życzyła mi zawalenia studiów ;)
Wiem że je skończę bo najgorsze mam już za sobą,teraz to właściwie tak na luzie,no ale uczyć się trzeba...od czasu do czasu :P
A tak btw co to za gość ten hollo11?Wszędzie pisze długie teksty po angielsku :shock: Spam jaki czy co? :shock:
Trza będzie poobserwować.
Goszka
 

Postprzez mahika » 20 kwi 2009, o 09:42

no chyba spam, kiedys juz było takie cos, admin usunął.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 423 gości

cron