Czy ze mną jest coś nie tak?

Problemy związane z depresją.

Czy ze mną jest coś nie tak?

Postprzez Munia11989 » 18 kwi 2009, o 21:50

Witam.
Często zastanawiam się nad sobą i swoim zyciem i dochodzę do wniosku że moje życie nie ma sensu, a ja jestem inna od wszystkich, czuję się zawsze gorsza, brzydsza, głupsza. Nigdy nie potrafie się odezwać, wyrazić swojego zdania, bronic się. Nie potrafie tęż rozmawiać z ludźmi, jak juz ktos ze mna rozmawia to tylko ta osoba mówi a ja słucham, nikt nic o mnie nie wie, nikt mnie nie słucha, nikogo nie obchodzi moje zycie. Czuje się bardzo samotna. Nie mam przyjaciłó, nigdzie nie wychodzę, nie mam chłopaka, i jest mi z tym strasznie źle. Częst mysle że moje życie nie ma sensu, że niczego nie osiągne, nic nie umiem, wydaje mi się że z niczym sobie nie dam rady. Boję się wszystkiego, każdej rozmowy z ludźmi, wogóle boje się ludzi i życia. Ni e rozumiem ludzi i chyba sama siebie nie rozumiem, nie wiem juz czego chce od życia. Obecnie studiuje pedagogikę bo kiedys myślałam żeby zostac nauczycielem, ale ja jednak nie chcę nim byc, bo nie wyobrażam sobie pracy z dziećmi, rozmów z rodzicami, boję się tego. Nie podoaja mi się te studia, sama nie wiem czego chce. A najbardzej doskwiera mi samotność, z jednej strony chciałabym mieć przyjaciół, chłopaka, ale z drugiej strony nie potrafie polubic ludzi, rozmawiać z nimi. Często też zdarza mi się płakać i myśleć o śmierci jak o jedynym rozwiazaniu, bo niby po co mam żyć, jak i tak do niczego nie dojde i niczego nie osiagnę.
Napisałam to wszystko, bo nikomu wcześniej tego nie mówiłam, dusze to w sobie cały czas. Może ktoś z was zechce mnie wysłuchać i zrozumieć.
Munia11989
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 mar 2009, o 21:11

Postprzez aziza » 18 kwi 2009, o 23:54

chcialam Ci napisac tylko tyle, ze podobnie sie czuje przez wieksza czesc czasu
moze doda ci otuchy fakt, ze nie jestes z tym sama

tule mocno i trzymaj sie
aziza
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 kwi 2009, o 23:18
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 421 gości

cron