Dobry psychoterapeuta dolny śląsk

Problemy związane z depresją.

Dobry psychoterapeuta dolny śląsk

Postprzez frankowska » 6 kwi 2009, o 19:53

Dzień dobry.
Mógłby ktoś z Państwa polecić mi jakiegoś dobrego terapeute we Wrocławiu? Aktualnie przymierzam się do odbycia terapii, ale niestety nie znam żadnego dobrego specjalisty. a wiadomo, że nie chcę iść do pierwszego lepszego i się sparzyć.. Zależałoby, żeby najlepiej nie były to spotkania prywatne, gdyż dyponuję ograniczonymi środkami jakie mogę na taką terapię przeznaczyć.
Jeśli ktoś zna jakiegoś dobrego specjalistę, byłabym wdzięczna gdyby zechciał mi dać jakieś namiary na niego.
frankowska
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 kwi 2009, o 19:45

Re: Dobry psychoterapeuta dolny śląsk

Postprzez azot » 6 kwi 2009, o 20:06

---------- 20:05 06.04.2009 ----------

Banach.....zdaje sie Piotr.....to jest psychiatra ale moim zdaniem psychiatrzy znaja sie duzo lepiej na rzeczy niz psychologowie kotrzy cokolwiek im nie powiesz to walna ci ta sama regulke. Mam soj Gabinet zdaje sie na Wybrzezu Wyspianskiego.....chyba to jest zaraz obok budynku Politechniki C-13

---------- 20:06 ----------

frankowska napisał(a):Dzień dobry.
Mógłby ktoś z Państwa polecić mi jakiegoś dobrego terapeute we Wrocławiu? Aktualnie przymierzam się do odbycia terapii, ale niestety nie znam żadnego dobrego specjalisty. a wiadomo, że nie chcę iść do pierwszego lepszego i się sparzyć.. Zależałoby, żeby najlepiej nie były to spotkania prywatne, gdyż dyponuję ograniczonymi środkami jakie mogę na taką terapię przeznaczyć.
Jeśli ktoś zna jakiegoś dobrego specjalistę, byłabym wdzięczna gdyby zechciał mi dać jakieś namiary na niego.


Jak nie bedą to spotkania prywatne to wybacz ale dadzą tyle co nic.
azot
 

Postprzez frankowska » 16 kwi 2009, o 13:55

tylko, że ja potrzebuję terapeuty.
moja sytuacja wygląda tak, że jestem po próbie samobójczej i w psychiatryku stwierdzili u mnie zaburzenia osobowości i zalecili terapię u jakiegoś dobrego psychoterapeuty.
tylko, że namiary jakie tam dostałam, są do płatnych psychologów.
a ja potrzebuję jakiegoś dobrego, ale na nfz.
frankowska
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 kwi 2009, o 19:45


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 474 gości

cron