witam wszystkich

Problemy związane z depresją.

witam wszystkich

Postprzez ankh » 13 sty 2009, o 22:46

ja tutaj dzis dla odmiany chciałabym przemycić cos pozytywnego-mam 5 z kolosa zaliczeniowego z ćwiczeń ;) przytulam wszystkich cierpiących-ja oczywiście tez cierpię dalej ( przeżywam ciągle tą sytuację, którą opisałam we wcześniejszych postach ) ale chyba jednak nie jestem taka do niczego i cos potrafię :) i wy też !!! jeśli myślicie, że nikt o was nie myśli, to ja o was myślę, bo ja też mam takie noce, gdy nie chce się żyć . . .pozdrawiam
ankh
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 21:31

Postprzez Goszka » 13 sty 2009, o 23:53

witaj,
nie wypowiadałam się wcześniej w Twoich tematach ale i tak chciałam Ci pogratulować :)
Nie jesteś do niczego!Nikt nie jest :D
To tylko nasze ułomności nas ograniczają i blokują ale wcale nie oznacza to że nic nie potrafimy i nic nie możemy z tym zrobić.
Wręcz przeciwnie-takie sukcesy jak Twój pozwalają wierzyć że jeśli tylko człowiek chce przezwyciężać trudności i przeć do przodu w codziennym życiu,to zrobi to jeśli tylko się nie podda :)
Buziaki i cieszę się razem z Tobą z tych pozytywnych wieści :) :oklaski: :ok:
Prawda że takie rzeczy dodają skrzydeł?
Nawet jeśli są to choćby małe skrzydełeczka to i tak to już dużo,to i tak zawsze trochę lżej :)
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :!: :cmok:
Goszka
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 492 gości