witam to smutne..:(

Problemy związane z depresją.

Postprzez roses_rain » 19 lis 2008, o 20:32

"Samobójstwo nie jest kwestią wyboru, następuje, gdy cierpienie przekracza siły do walki z nim".

Tak myśle, że w rzeczywistości zmagamy się sami. Kiedy przychodzi nowy dzień, ktoś może nam wysłać miłego smsa, ktoś bliski może nas powitać z uśmiechem, zrobić nawet śniadanie ale nikt za Ciebie nie wstanie. Chociaż nogi jak z cięzkiego metalu, sam je musisz wysunąć z łóżka i skierować kroki tam gdzie chcesz. Ale może zagubiłeś już tą chęć i na nic się zdają słowa dodające otuchy bo niepotrafisz się zebrać w sobie..

Możemy otrzymywać pomoc, to nas w jakiś sposob wzmacnia ale nikt nie jest w stanie przejrzeć każdej naszej myśli, obiektywnie zanalizować, żeby zapobiec.. Nie jesteśmy w stanie zapobiec takiej tragedii :(

Teraz tylko zastanawiam się, co się dzieje z Smutnym? Czy doznaje lepszej egzystencji? W chrześcijanstwie człowiek który odbiera sobie życie przesądza o swoim losie, sam siebie przeklina.. Jeśli w to wierzyć to ta śmierć która miała być ratunkiem, była złudzeniem i KONIEC? Nie ma go?

(wybaczcie za to, może nie powinnam skłaniac was do takich przemyśleń..)

Straszny ten wieczor :(
roses_rain
 

Postprzez nelly » 20 lis 2008, o 06:06

kilka dni temu dowiedziałam się jak umarł:(:(:( próbował 4 razy każdego dnia po jednym razie dopiero za 4 się udało zrobił to przy swojej ulubionej muzyce we własnym pokoju na własnym łóżku nocą:(:(:( nie miał ciężkiej śmierci zjadł środki na senne które wcześnie wykradł.....umarł na śpiąco........w reku trzymając swój tel z wykręconym nr tel swojej mamy policja ustaliła że po zażyciu środków próbował dzwonić nie wiadomo czy wołać o pomoc czy sie pożegnać...jest to przerażające.....!!!!!!!!!! informacje ujawniła mi jego siostra powoli dochodzi do siebie......
nelly
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 lut 2008, o 03:02

Postprzez danielek553 » 20 lis 2008, o 06:10

masakraaaaaaaaaaaaaaaaaa pamiętam go pisałem z nim na privat razem wymienialiśmy sie problemami masakra:(:(:(:(:(:(
danielek553
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 04:43

Postprzez sonata » 20 lis 2008, o 12:03

[*]........
sonata
 

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 458 gości

cron