sad sad sad

Problemy związane z depresją.

sad sad sad

Postprzez kaśku » 21 wrz 2008, o 20:15

nie wiem co sie ze mna dzieje, zaczynam jakas okropna faze lapac, jest mi strasznie smutno i jedyne co widze to czarna dziure :cry:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez kate_s_ » 21 wrz 2008, o 21:07

Jesień, dziubku, jesień..... nie Ty jedna......
mogę?
:pocieszacz:
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez afmin » 21 wrz 2008, o 21:52

ehh, ja tez juz od jakiegos czasu widze czarna dziure...pomino, ze u mnie nadal lato, a jesien tu przychodzi w grudniu-styczniu lub mozna powiedziec ze prawie wogole jej nie ma :?
ale nie pozostaje nam nic innego jak ¨dodac¨sobie chociaz jeden kolor do tej naszej ciemnej rzeczywistosci :) np. isc gdzies na spacer czy tez do kina!!
i tak moze dzien po dniu tych kolorkow bedzie wiecej!! wiem sama po sobie, ze to nie zawsze jest takie latwe jak sie pisze, ale trzeba wierzyc w siebie!!!!!
Trzymajcie sie porcupine' i kate_s_, jakos ta jesien przetrwamy
:)
pozdrawiam
amf
afmin
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 13:10

Postprzez kate_s_ » 21 wrz 2008, o 22:02

Dzięki, mam zadanie na ten tydzień - iść na "Mamma mia", ciekawe czy sie zmobilizuję....
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez afmin » 21 wrz 2008, o 22:06

Ja bylam na tym filmie i moge powiedziec tak ¨lekki, mily i przyjemny¨ :) obejrzec mozna, bo przynajmniej troszke mozna sie rozweselic no i muzyczki posluchac :)
pozdrawiam
afmin
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 13:10

Postprzez kate_s_ » 21 wrz 2008, o 22:14

No i o to chodzi. Tylko muszę jeszcze skołować:
a. kogoś do towarzystwa
b. mamę żeby została z młodym
c. kasę :(
.........
no i kurcze wyszło na to, że w tym tygodniu nie wydolę.......
Trzeba będzie szukać kolorków gdzie indziej.... czasem na siłę... czasem same się pojawiają.... ale to fakt, że nie ma co liczyć na wielki wybuch, trzeba liczyć małe szczęścia.
dla was :slonko:
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Goszka » 21 wrz 2008, o 22:15

Porcupine,
też myślę że ta szara pogoda za oknem potęguje złe samopoczucie...sama tak mam,choć próbowałam wszystko zrzucić na karb tego że mam nieciekawą sytuację ostatnimi czasy.Być może poczucie bezsensu minie wraz z pojawieniem się słonka :)
Staram się tego trzymać i coś robić by nie popaść w totalną stagnację...
Ostatnio posadziłam sobie wrzosy do skrzynek balkonowych i odkryłam że grzebanie w ziemi,jako taka mała namiastka kontaktu z naturą może poprawić nastrój...Polecam też wybrać się na kasztany i kolorowe jesienne liście.Nawiasem mówiąc kasztany mają podobno silne działanie energetyczne.
Przytulam,wiem że będzie dobrze,jakkolwiek źle by teraz nie było :pocieszacz:
ps.to co,czekamy na słońce??? :)
ps2.a co do filmów to polecam śmieszną komedię "Nie zadzieraj z fryzjerem".Nie sposób się nie śmiać :) Ja płakałam ze śmiechu :)
Goszka
 

Postprzez afmin » 21 wrz 2008, o 22:25

tu gdzie jestem swieci duzo, duzo, duzo slonka, wiec troche Wam go przesylam :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:
trzymajcie sie cieplutko tej jesieni(ktora ja tak bardzo lubie)!!
afmin
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 13:10

Postprzez kaśku » 21 wrz 2008, o 22:31

dzieki za wsparcie, napewno ta paskudna pogoda poteguje moje samopoczucie, dzis w wole mam kiepski dzien, a rano sie zapowiadal calkiem calkiem, no ale coz przeciez nie da sie sprawowac kontroli nad wszystkim a napewno nie nad samopoczuciem :bezradny:

kate_s_ jasne ze mozesz ;), co do kina to sie nie przejmoj, ja w takich kryzysowych sytuacjach staram ratowac sie filmami ogladanymi na koputerku

afminku przetrwamy <mam nadzieje>

goszko sprobuje sprawdzic ktorys z twoich sposobow, mysle ze film napewno

:buziaki:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez PannaS. » 21 wrz 2008, o 22:31

xxxx... nie ten dział ;)
PannaS.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 wrz 2008, o 22:02


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 438 gości

cron