napady paniki

Problemy związane z depresją.

napady paniki

Postprzez christmas_tree » 18 cze 2007, o 16:12

Kochani, czy kto¶ z Was miał problem z powodu trudnych do opanowania napadów lęku, wstrętu, paniki, natręctwa i ogólnej fobii wobec spotkań z ludĽmi? Czy możecie poradzić jakiego¶ specjalistę w Kraku, może się z tym spotkali¶cie? My¶lałem, że terapia hellingerowska m wystarczy, ale jednak nie, problem powrócił, zaczyna mnie przerastać, rozmy¶lam o terapii indywidualnej, dlatego pytam, teraz ja potrzebuj±cy, chris.[/list]
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ventia » 18 cze 2007, o 16:14

Mi to niestety wygl±da na nerwicę i to dosyć poważn±... Niestety nie umiem wskazać specjalisty.
Ventia
 

Postprzez christmas_tree » 18 cze 2007, o 16:18

No nic, popróbuję, nie jest lekko
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Justa » 18 cze 2007, o 16:42

Chriss,
ja niestety nie umiem polecić Ci żadnego specjalisty. Wiem jednak, że sporo ludzi czyta to forum - cierpliwie czekaj, może kto¶ ma jakie¶ fajne do¶wiadczenia.

Natomiast mnie osobi¶cie frapuje od jakiego¶ czasu terapia hellingerowska - i sama osoba Hellingera. Czy mógłby¶ podzielić się swoimi do¶wiadczeniami w tej materii? (jeste¶ pierwszym "znanym" mi żywym osobnikiem, który miał z tak± terapi± osobi¶cie do czynienia) ;)

Je¶li chcesz, to mój e-mail: jumy@wp.pl.

U nas pada. To z serii wiadomo¶ci optymistycznych. :) Pozdrawiam.
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 262 gości

cron