Insomia

Problemy związane z depresją.

Insomia

Postprzez azot » 13 cze 2007, o 07:48

Wlasnie mam za soba 3 noc calkowicie nie przespana, w ciagu juz 3 tygodniowego srednio 2-3h snu. Zaznaczam sie nie jest to spowodowane jakimis srodkami. Pisze to w kategorii depresji bo moze ma to jakis zwiazek. Jakies sugestie??
azot
 

Postprzez Insomnia » 13 cze 2007, o 18:17

Stres .. przezywasz cos .. masz depresje ? ... biezresz jakies leki ? ... zmiana pogody ... :roll:
Duzo moze byc przyczyn .. tak o samo z siebie napewno nie pojawila sie insomnia :roll: 8)
Insomnia
 
Posty: 97
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 11:37

Postprzez azot » 14 cze 2007, o 01:35

mam depresje, ale wczesniej nie bylo tak ze nie moglem spac. To nie jest tak ze sie nie czoje zmeczony. Nawet bardzo, ale nie moge zasnac
Teraz leci kolejna noc :P
azot
 

Postprzez Insomnia » 14 cze 2007, o 20:15

Bezsennosc to takie glupie cus co wlasnie powoduje zmeczenie .. chodzisz jak zombie .. ale zasnac .. ni hu hu :( ....
napewno nie wydarzylo .. nie dzieje sie teraz cos co ma duzy wplyw na Twoj stan ?
Jakas powazna zmiana ... :?:
Insomnia
 
Posty: 97
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 11:37

Postprzez azot » 14 cze 2007, o 21:53

JA tego nie nazwe bo trwa to juz troche czasu, ale cos podswiadomie mnie gnbei, poprostu nie daje spac.
azot
 

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 15 cze 2007, o 12:14

Swego czasu - choruj±c na deprechę, rzecz jasna - miałam okres aż kilkunastu miesięcy, kiedy to nie umiałam zmróżyć oka. I nikt mi nie wierzył, że pomimo tego bezsennego amoku potrafię "normalnie" egzystować.

Co ciekawe, bywały dni, że czułam w sobie TAAAKˇ implozję energii z TAAAKim natężeniem, że my¶lałam, że zaraz exploduję.

A potem przychodził megatyczny bezruch (neologizmy to moje emploi :) ). Mogłam leżeć w łóżku do popołudnia, potem z godzinę zastanawiać się czy zrobić sobie kawę czy też herbatę, a następn± godzinę próbowałam się zmotywować, żeby wstać i rzeczywi¶cie j± zrobić.
KOSZMAR, WRRR...
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 290 gości

cron