NA IMIE MI KATASTROFA

Problemy związane z depresją.

NA IMIE MI KATASTROFA

Postprzez natali » 2 cze 2008, o 18:42

Tak juz mam tego wszystkiego serdecznie dość- mojej p........j egzystencji, tego ze nie moge od siebie uciec, ciagle ta okrutna swiadomosc przegranej i zero szansy na to, ze kiedy kolwiek bedzie lepiej
natali
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3 lis 2007, o 09:05

Postprzez Insomnia » 2 cze 2008, o 19:11

a skad wiesz ze nie bedzie lepiej ? ..
Insomnia
 
Posty: 97
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 11:37

Postprzez Dziunia » 2 cze 2008, o 19:23

u mnie dzis tez jakoś depresyjnie
pozdrawiam Cie natali:*
Dziunia
 

Postprzez Martuń » 2 cze 2008, o 19:27

Natalko pamietaj ze nic nie dzieje sie bez celu .. depresja moze nam wiele rzeczy uswiadomic , moze nas wzmocnic moze pomoc tez w przyszlosci mimo ze teraz sprawia sam ból .. A kazda egzystencja jest piekna na swoj sposob tylko to piekno kazdy z nas musi w sobie odnalezc i uswiadomic :*

Całuję i jestem z Tobą :-)
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31

Postprzez natali » 3 cze 2008, o 13:40

Dziękuję wszystkim za wsparcie...
Insomnia-skąd wiem?..bo jestem w tym nie od dziś, a bieg spraw ulega tylkoiwyłącznie pogorszeniu...A co do tego Martuń, że każda egzystencja może być piękna...może i może- ale ja już od dawna nie myślę tak o sobie, a co do depresji, to jak na razie "uświadomiła" mi jedynie tylko tyle, że jestem nic nie wartym idiotą i jeśliby tak się pięknie trafiło, że dzis bym umarła- to naprawdę nie znalazłby się nikt ktoby zapłakał- no chyba, że ze szczęścia... kiedyś znalazłam podobny tekst w internecie- jakiś chłopak użalał się w ten sam sposób nad sobą- a jego rozmówca powiedział mu mniej więcej: skoro tyle osób ucieszyłoby się z twojej śmierci, to nie daj im tej satysfakcji...tyle, że ja nie mam już siły walczyć o siebie i nawet świadomość, że moja śmierć dalaby komuś jakąś dozę satysfakcji już nic dla mnie nie znaczy...
natali
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3 lis 2007, o 09:05


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 397 gości