psychoterapia

Problemy związane z depresją.

psychoterapia

Postprzez gina » 19 maja 2008, o 21:13

Czy ktos uczestniczyl w psychoterapi grupowej? Jak dlugo i czy byl zadowolony z uczestnictwa? Jak dlugo? Ja jestem juz 5 lat w grupie (!)
i mam mieszane uczucia co do efektow. Gina[/list]
gina
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 20:59

Postprzez Oskar » 23 maja 2008, o 21:18

Hej,

ja byłem na grupowej, ale... na początku terapii terapeuta określił ile będzie trwała i było to kilka miesięcy. Zwykle tak własnie jest, że terapeuta określa do kiedy terapia potrwa. No trochę to dziwne że terapia u Ciebie trwa aż 5 lat już... choć trwa w sumie aż do wyleczenia pacjenta:)


pzdr
Oskar
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 maja 2008, o 20:39
Lokalizacja: Wolska

Postprzez kaśku » 23 maja 2008, o 22:19

hey ja jestem w terapii grupowej juz drugi rok i mysle ze na tym zakoncze, teraz skupie sie przedewszystkim na terapii indywidualnej
5 lat to sporo, ale efekty napewno jakies sa, tak mi sie wydaje, warto by bylo zadac sobie pytanie z jakimi problemami zglosilas sie na ta terapie i czy chociaz po czesci udalo ci sie je rozwiazac, jak zaczynalam swoja grupowa, to z duzymi oczekiwaniami, a puzniej pojawilo sie rozczarowanie, w moim przypadku trzeba bylo zaczac od indywid, wtedy bylyby lepsze efekty, ale na chwile obecna i tak jest dobrze ... :usmiech2:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 516 gości

cron