gówno?

Problemy związane z depresją.

gówno?

Postprzez kantyna » 22 maja 2008, o 01:30

muszę się leczyć. tak mam popieprzone w głowie. że sama się dziwie.sama się dziwie jak można mieć w sobie tyle sprzecznosci. gdzie się to mieści. takie skrajne rzeczy. tyle sprzeczności. jak można być takim pojebanym. jak można tak daleko nic nie wiedzieć. nie wiedzieć czego sie chce. jak można chcieć tak skrajnych rzeczy. jak można. że sama się dziwie jak można. chcę żyć. nie chcę umierać. chcę umrzeć. chcę umrzeć. nie chcę umierać. nie chcę umierać. chccę już umrzeć. kocham życie. nie chcę żyć. chcę być sama. boję się że będę sama. boję się że zostanę sama. boję się ze będe umierać w samotnosci. chcę byc sama. chcę tu być. chcę byc tam. chcę wyjechać. chcę już wrócić. chcę być z tobą. chcę uciec. chcę umrzeć. chcę żyć. nie umiem kochać. chcę kochać.kocham. nienawidzę.chcę byc z tobą. albo z tobą. chcę być sama. chcę umrzeć. nie. nie. wierzę w boga. dlaczego boże ciebie nie ma. chcę już skończyć. chcę zacząć. chcę zniszczyć. chcę odbudować. chcę żeby minęło sto lat. chcę żeby się skończyło.......................................................................
kantyna
 
Posty: 61
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 03:25

Postprzez bunia » 22 maja 2008, o 09:06

Kantynko...sprzecznosci,problemy nie omijaja nas,sa czescia zycia ale jesli jest zle a nawet bardzo zle to trzeba szukac pomocy i Ty rowniez zrob to!!mozna i trzeba sobie pomoc.
Cieplo Cie pozdrawiam :pocieszacz:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Dziunia » 22 maja 2008, o 09:45

złap głeboki oddech a pozniej na kartce napisz sobie to co tylko chcesz.
powiedz nie dam sie,
i po kolei realizuj wszystko
dasz radę wierzę w Ciebie.
ps: najtrudniej jest zaczac, pozniej są juz same malutkie sukcesy
i tego Ci zyczę:*
Dziunia
 

Postprzez eta » 22 maja 2008, o 10:49

Kantyna Twoje myśli są jak moje,a jeśli Ci ciążą to idź do psychologa,bo nawet jeśli Ci na chwilę przejdą to potrafią wrócić ze zdwojoną siłą.Ktoś musi pomoc Ci to wszystko poukładać.Trzymam kciuki.Najtrudniejszy pierwszy krok...potem już sama będziesz dbać o to,żeby w ciągu tygodnia znaleźć czas na sesję,bo będziesz się czuła lepiej sama ze sobą i ze swoim życiem...Zrób to dla siebie.
eta
 
Posty: 262
Dołączył(a): 10 paź 2007, o 08:00


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron