:((((((

Problemy związane z depresją.

:((((((

Postprzez Dziunia » 28 kwi 2008, o 18:33

:(
zle mi.
smutno mi.
beznadziejnie mi.
a wszystko spowodowane tym ze jestem nikim nie wiem co chce w zyciu robic kim byc.
zero totalne
...

i po co to wszystko....całe to zycie...no po co
zeby sie meczyc?
jakby mało tego czy kazdy facet musi zawsze okazac sie takim pieprz**** dupkiem
Dziunia
 

Postprzez Ventia » 28 kwi 2008, o 18:47

:pocieszacz:
Ventia
 

Postprzez Dziunia » 28 kwi 2008, o 18:51

;/
Dziunia
 

Postprzez kilmax » 28 kwi 2008, o 20:15

Dziunia!
Smutek jest od tego, żeby go przeżyć.
Ale przyznasz, że nie zawsze jest tak beznadziejnie, nie zawsze człowiek się męczy...
nie wszyscy faceci to dupki.
Stańw oknie i zobacz jaki fantastyczny wieczór - jkie świeże i nowe powietrze przynosi nam pogoda - niezależnie od wszelkiego smutku.
Bądź dobrej myśli - emocje zawsze są totalne.
Avatar użytkownika
kilmax
 
Posty: 159
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 19:52

Postprzez Dziunia » 28 kwi 2008, o 20:55

chyba jakies przesilenie wiosenne
Dziunia
 

Postprzez kilmax » 28 kwi 2008, o 21:15

Głowa do góry!
Avatar użytkownika
kilmax
 
Posty: 159
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 19:52

Postprzez ważka » 29 kwi 2008, o 00:11

Człowiek prosi dobre pare lat Pana Boga o wygraną w totolotka.Mijają lata i nic!Wkońcu rozsunęło sie niebo ,wychylił sie Bóg i mówi-Człowieku daj mi szanse ,zagraj w tego totolotka!!!!

Daj sobie szanse na lepsze zycie!Na lepsze jutro!
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez przemek87 » 30 kwi 2008, o 00:08

Człowiek prosi dobre pare lat Pana Boga o wygraną w totolotka.Mijają lata i nic!Wkońcu rozsunęło sie niebo ,wychylił sie Bóg i mówi-Człowieku daj mi szanse ,zagraj w tego totolotka!!!!

jest coś w tym...
jakby mało tego czy kazdy facet musi zawsze okazac sie takim pieprz**** dupkiem

skoro taki się okazał to taki musiał być też wcześniej...
facet umie zagrać ale to widać...
może najwyższy czas trochę inaczej się patrzeć... trzeba przyjdzeć się facetowi z drugiej strony... bo nie każdy jest zły...
przemek87
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 01:17

Postprzez mariusz25 » 1 maja 2008, o 01:45

czasem podswiadomie trafiamy na zlych/zle*
niepotrzebe skreslic
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Postprzez luna7 » 11 maja 2008, o 17:09

Dziunia!!!
Zycie jest piękne, tylko musimy zacząć dostrzegać jego barwne strony.
Ja tez nieraz miałam podobne chwile zwątpienia, brak celu w życiu, itd. Zastanawiałam co dalej z moja przyszłością skoro nic mi sie nie udaje. Problemy w pracy, kłótnie w domu. Myślałam: "Czemu to życie takie trudne??"
Ale przecież nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać. Nie możemy się poddawać. Zawsze znajdziemy wyjście z trudnych sytuacji. Trzeba tylko wierzyć, że te problemy są przejściowe, a my na pewno niedługo wyjdziemy na prostą. Wiara czyni CUDA.

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak niewiele potrzeba nam do szczęścia. Wystarczy drobny gest w stosunku do innej osoby, która z pewnością okaże nam wdzięczność. Przecież to niesamowite uczucie, że mogliśmy komuś pomóc, nawet w drobnej sprawie. Coś, co dla nas jest błahostką, może okazać się czymś niesamowitym dla drugiej osoby. Wierz mi, iż wystarczy np.pomóc z uśmiechem na twarzy nowej osobie w pracy. Jej wdzięczność będzie ogromna. Poczuje sie lepiej zarówno ona jak i TY :D Wieć skorzystacie oboje:)

Spróbuj bo warto!!!!

Ja wierzę w Ciebie:)
I wierzę, że wreszcie znajdziesz swój cel w życiu!

PS. a facetami sie nie przejmuj. Znajdzie sie kiedyś na pewno taki, który Cię doceni i pokocha:)
luna7
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 maja 2008, o 15:30

Postprzez Dziunia » 12 maja 2008, o 07:18

jak dobrze rano wstac...zalogowac sie na forum i wiedziec ze nie ejst sie samemu....
jeszcze takie dobre słowa od Was sie czyta:*
Dziunia
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 513 gości

cron