zastanawiajace ...

Problemy związane z depresją.

zastanawiajace ...

Postprzez kaśku » 13 kwi 2008, o 19:21

jakas taka cisza dzis na forum, z jednej strony sie jakos ciesze, ze to pewnie dlatego u u wszystki jest OK, moze to tez pogoda na te pozytywy wplywa?? ale ja jakas niepoukladana sie czuje, taka rozgoryczona, moje samopoczucie tez dzis bylo bardzo zle, udalo mi sie jakos je zagluszyc i robie to dalej, ale to wcale tak naprawde nieprzynosi mi ulgi,
bo znow, a moze nadal nieradze sobie, nieradze sobie z tym ciaglym wycofywaniem sie gdy jestem wsrod ludzi, zalezy mi na nich chcialabym nawiazac z nimi jakis fajny kontakt, ale niewychodzi, strasznie mnie to przytlacza, dodatkowo przytlacza mnie terapia, moze nie sama w sobie, ale to nad czym pracuje nad nia, to takie rozgrzebywanie i przywolywanie upiorow przeszlosci boli, ale swiadomosc pewnych rzeczy, mechanizmow jest dobra i pomocna w lepszym funkcjonowaniu ...
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Ventia » 13 kwi 2008, o 19:45

Ja dziś czuję się podobnie jak Ty, nie tylko dziś zresztą... Ale nie było mnie od piątku w domu i stąd cisza jeśli chodzi o mnie
Ventia
 

Postprzez retbutt » 13 kwi 2008, o 20:19

może to trochę przez tą pogodę i słonecznie i spać też się chce, dziwna ta wiosna :?
Avatar użytkownika
retbutt
 
Posty: 53
Dołączył(a): 9 lut 2008, o 02:06
Lokalizacja: Lublin

Postprzez bunia » 13 kwi 2008, o 22:59

Natura budzi sie do zycia wiec moze czas pomyslec o sobie....?
Pozdrowionka i wiosenny bukiecik :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 468 gości

cron