Dla kazdego cos miłego : ))

Problemy związane z depresją.

Dla kazdego cos miłego : ))

Postprzez Martuń » 6 kwi 2008, o 21:10

Na samym początku chciałabym wszystkich mocno przytulic : ))

Wiem co to znaczy mieć depresje .. ale wiem tez , ze kazdy z WAS jest kims wyjatkowym .. kims kto zasluguje na wspaniałe życie .. To własnie tacy ludzie jak Wy jak my wszyscy są skarbem .. Zapamietajcie to sobie .. Jestesmy wartosciowi :) Potrafimy zmierzyc sie z kazdym złym dniem .. chociaz bywa tak cholernie ciezko potrafimy być silni .. wiemy co to ból nie ten fizyczny ale ten psychiczny który potrafi sparalizowac czlowieka od wewnatrz ... Dlatego jesteśmy własnie wartosciowi .. nie poddajemy się i mimo iz cierpimy potrafimy pomoc drugiej osobie .. wesprzec ja na duchu ..

Jesłi bedziemy razem pokonamy ta glupia chorobe !!! Musimy tylko wzajemnie sie trzymac .. Ona chce nas wszystkich zniszczyc .. ale MY sie nie damy .. pokażmy jej kto tu rządzi .. Pozdrawiam gorąco Wszystkich Całuje Mocno :*:*:* Martunia :)
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31

Postprzez Ventia » 6 kwi 2008, o 21:16

Jesteś wielka, pozdrawiam serdecznie :slonko:
Ventia
 

Postprzez bunia » 6 kwi 2008, o 23:10

Bardzo ladnie napisalas :kwiatek:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez mariusz25 » 6 kwi 2008, o 23:12

niom:)
dokładnie
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Postprzez Sanna » 7 kwi 2008, o 09:26

Rzucę parę zdań z mojej ostatniej wizyty psychoterapeutycznej, która dla mnie była bardzo ważna. Na marginesie- chyba Ewa Woydyłło napisała, że zaczynając psychoterapię trzeba mieć chęć i gotowość do rozstania się ze swoim starym ja. A zdanie , które wraz z moim psychoterapeutą stworzyliśmy razem dla mnie to : ,, Mam w sobie odwagę , siłę i umiejętności do zmiany schematów mojego myślenia, działania, życia".
Odwaga jest na kolorowo , bo ten wyraz bardzo do mnie przemawia - jestem trochę z ludzi typu ,, co? ja nie dam rady?" :).
Może dla kogoś innego to zdanie, które ma stać się przekonaniem też okaże się cenne. Pozdrowienia :).
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez ważka » 7 kwi 2008, o 10:06

---------- 08:03 07.04.2008 ----------

Powtarzaj sobie to non stop i w końcu w to uwierzysz.To autosugestja i jej siła jak i siła naszego mózgu może zdziałac wiele.Polecam Tobie ,wszystkim bardzo pozytywne pozycje Ewy Foley.Zaczarowuja i chociaż na chwile w trakcie czytania daja tak wiele pozytywnej energii.Autorka przeszla wiele w życiu min gwałt ,przeszła od totalnego skrajnego załamania do całkowitego uzdowienia swojej chorej duszy.Teraz jesy szcześliwa osoba i pomaga innym.Piekna misja,piękne zycie!
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez elinka » 8 kwi 2008, o 13:16

zgadza się...

http://www.youtube.com/watch?v=duGbgrv9 ... re=related :)

nie chodzi mi nawet o obraz (fragmenty filmu) co muzykę

pozdrowionka
elinka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:56

Postprzez Martuń » 8 kwi 2008, o 18:45

Amelia : )))) Uwielbiam ten film : )))
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 284 gości

cron