Sposoby na depreche

Problemy związane z depresją.

Postprzez Ventia » 30 mar 2008, o 11:31

Miłość to jednak coś więcej niż sama serotonina, w przeciwnym razie nikt nie tworzyłby szczęśliwych związków trwających lata, serotonina działa przez pierwsze trzy miesiące tylko. Ale niestety miłość nie jest siłą, która jest zdolna pokonać wszelkie przeszkody jak to czytamy w książkach czy widzimy w filmach, bardzo łatwo ją zniszczyć
Ventia
 

Postprzez Loki86 » 30 mar 2008, o 11:36

Wiesz co jak dla mnie miłość składa się z 2 składników dopóki nie zabraknie jednego z nich ma racje bytu. Ale rzadko zdarza się by trafić na kogoś kto kocha równie mocno.
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Ventia » 30 mar 2008, o 11:43

Michal85 napisał(a):Mysle ,ze duzo zalezy od doswiadczeń .zastanawia mnie czemu np idac piesza kobiety inaczej patrza na faceta jak na takiego jadacego w aucie ??? (bez przechwałek) ale tak jest niestety -ciezko zaufac


Tak patrzymy inaczej, bo na takiego w aucie często nie ma jak popatrzeć, za krótki czas, no i jest ukryty za szybą :P No a na takiego jadącego z otwartym oknem i muzyką na cały regulator, patrzymy z politowaniem, że się pozer znalazł :P No a na idącego pieszo można się napatrzeć i nawet za nim pójść, albo przypadkiem wpaść :)
Ventia
 

Postprzez Ventia » 30 mar 2008, o 12:59

Michal85 napisał(a):Ventio nie chodzi mi o pozerow z sarych golfach BMW z muza i zimnym łokciu -z autami poprzerabianymi na gaz :lol: :lol: .

ja to widze inaczej sorry.Ale takie czasy nastały


Dziwne że w nich żyje i jakoś tego nie widzę... Ale widzę Twoje podejście i co raz mniej mi się podoba, bo nic tylko piwo, kobiety i kasa...
Ventia
 

Postprzez ważka » 30 mar 2008, o 14:11

Michał ma racje ale pozery dla pozerek!!!!!!!!!!A dla fajnych wrażliwych kobit ek kto?
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Loki86 » 30 mar 2008, o 18:04

no jak to kto kolesie z łobuzerskim uśmiechem :)
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Goszka » 30 mar 2008, o 18:41

i tacy są najlepsi :) nienawidzę pozerów :evil:
Goszka
 

Postprzez kaśku » 30 mar 2008, o 22:05

a wiecie co mi dalo w tym momencie kopa i maksymalnie mozliwy zimny prysznic?? wiadomosc ze mam guzka w piersi, ktory kwalifikuje sie do usuniecia, potwierdzi sie wszystko po 2 nastepnych badaniach, mam nadzieje ze jakis cud na mnie spadnie i sie okaze to nieprawda, dopiero wlasnie teraz poczulam jak czas przecieka mi przez palce, koniec z czajeniem sie do wszystkoego, trzeba gonic kroliczka i sie niezastanawiac "czy aby napewno go dogonie, moze niema sensu, bo pewnie go niedogonie",
wlasnie zrozumialam, ze najwiekszym sposobem na depresje jest swiadomosc zycia, tego jedynego zycia, tego jedynego czasu, ktory mozna wykorzystac na cos innego, innego niz depresja :!: :!: :!: :!:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez mahika » 30 mar 2008, o 22:30

wiadomosc ze mam guzka w piersi, ktory kwalifikuje sie do usuniecia, potwierdzi sie wszystko po 2 nastepnych badaniach, mam nadzieje ze jakis cud na mnie spadnie i sie okaze to nieprawda,


Przeżyłam to, nie martw sie, usuniecie małego guzka nie jest straszna. Gożej z tym ze moze sie powtarzać.... ciągła kontrola.
Ale po zabiegu bylam jak nowo narodzona, to prawda, miałam wielkie skrzydła, robiłam wielkie rzeczy....
Łącznie z tym ze odeszłam od ex, udało mi sie choć i tak nie trafilam po nim za dorze... mało ważne.
Najważniejsze to żebyś była dobrej myśli.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez mariusz25 » 30 mar 2008, o 22:31

przeczekac, potem gorka zawsze
popisac na forum, pouzalac sie, pograc, posluchac muzy, przespac, potulic sie,
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Postprzez Ventia » 30 mar 2008, o 23:42

Trzymaj się NoName, wierze, że będzie dobrze, jesteś młoda i to nie powinno być nic groźnego. I mam nadzieję, że ten kop, którego dzięki temu dostałaś, utrzyma się i będzie Cię pchał dalej.
Ventia
 

Postprzez kaśku » 2 kwi 2008, o 17:51

NoName napisał(a):a wiecie co mi dalo w tym momencie kopa i maksymalnie mozliwy zimny prysznic?? wiadomosc ze mam guzka w piersi, ktory kwalifikuje sie do usuniecia, potwierdzi sie wszystko po 2 nastepnych badaniach, mam nadzieje ze jakis cud na mnie spadnie i sie okaze to nieprawda, dopiero wlasnie teraz poczulam jak czas przecieka mi przez palce, koniec z czajeniem sie do wszystkoego, trzeba gonic kroliczka i sie niezastanawiac "czy aby napewno go dogonie, moze niema sensu, bo pewnie go niedogonie",
wlasnie zrozumialam, ze najwiekszym sposobem na depresje jest swiadomosc zycia, tego jedynego zycia, tego jedynego czasu, ktory mozna wykorzystac na cos innego, innego niz depresja :!: :!: :!: :!:


jest OK, jednak jest OK, bylam wczoraj na badaniach i nic niewykazaly, kamien spadl mi z serca, ale stracha sie najadlam, ale ta informacja ze moze to byc guzek i to do usuniecia przewrocilo mi cale zycie do gory nogami, jakos bardziej je teraz doceniam, moja dewiza zyciowa znow sie potwierdzila ... "niema tego zlego co by na dobre niewyszlo" ;)
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Ventia » 2 kwi 2008, o 20:43

To dobrze że wszystko w porządku, trzymaj się
Ventia
 

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 425 gości