Masa problemów mnie przytłacza.

Problemy związane z depresją.

Re: Masa problemów mnie przytłacza.

Postprzez arivald » 2 lip 2014, o 20:56

Dziwna sprawa.
Odkopałem w sobie jakieś nowe uczucie... Może nie tyle nowe co w końcu mi się wyklarowało.
Chęć zmiany otoczenia, ciekawość a nawet głód przeprowadzki. Kiedyś bardzo lubiłem swoją okolicę, miasto wręcz kochałem a mieszkanie było jedynym miejscem w którym czułem się naprawdę jak w domu. Teraz to wszystko się jakoś odwróciło, zazdroszczę mamie możliwości mieszkania daleko za miastem, chętnie pojechałbym na 2gi koniec świata byle nie sam i nie za blisko ludzi. Mała miejscowość, wieś ewentualnie obrzeża miasta to coś co mi się marzy a jeszcze parę lat temu tak się przed tym broniłem.
Co o tym myślicie? Skąd może pochodzić taka zmiana? Teraz wręcz smutno mi się robi, że nawet przy najlepszych chęciach nie wyniosę się dalej od miast jeszcze kilka ładnych lat o ile w ogóle. Kiedyś bym założył słuchawki i poszedł się przejść po mieście, teraz jak myślę o takim spacerze robi mi się nie dobrze.
arivald
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 18:53

Re: Masa problemów mnie przytłacza.

Postprzez serotonina » 7 lip 2014, o 19:03

Jesteś zmęczony życiem w mieście, potrzebujesz spokoju. Dlatego szukasz miejsca, które mogłoby stanowić dla Ciebie odskocznie.
serotonina
 
Posty: 27
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 18:13

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości

cron