Potrzebuje Pomocy!

Problemy związane z depresją.

Re: Potrzebuje Pomocy!

Postprzez Jigsaw » 5 lip 2014, o 01:08

ol chyba forum sie sypie..

eh problem polega na tym ze kompletnie nie widze zadnej pracy do ktorej chcialbym sie dostac

gdybym takie miejsce znalazl to bym sie dobijal drzwiami i oknami :P

poki co coraz gorzej sie czuje, rowniez fizycznie takze :bezradny:
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Potrzebuje Pomocy!

Postprzez Księżycowa » 5 lip 2014, o 12:45

Trudno się lepiej czuć jak się w trudnej już i tak sytuacji jeszcze samemu kopie w tyłek.

Nie wiem o jakąpracę chcesz czy na ten moment możesz się ubiegać... ale co by to nie było po prostu tam idź lub zadzwoń. Ja bym tak zrobiła...i tak w ogóle robiłam.
Jeszczy chyba nigdy nie znalazłam pracy przez samo zwykłe wysyłanie aplikacji.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Potrzebuje Pomocy!

Postprzez Jigsaw » 5 lip 2014, o 21:17

Nie wiem jak jest u Ciebie czy tak nie ma czy nie jestes tego świadoma ale w mojej okolicy wiele firm to obóz pracy i ja po prostu nie chce tam trafić
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Potrzebuje Pomocy!

Postprzez Księżycowa » 5 lip 2014, o 21:35

Jest sporo firm, w których tak jest. Twoje miasto nie jest odrębną planeta i zaostrzonym rygorze. Przeszłam w pracy mobbing nie raz. Mojego faceta obecny szef, to kretyn... trafia się tak. Niestety pracodawcom się często wyaje, że mogą wszystko, bo ludzie to banda żebraków na ich łasce lub nie łasce.
Z drugiej strony są też zawody w których człowiek nie jest zbyt wiele wart ponieważ na jego miejsce jest cała masa kolejnych... i tak miałam ja, kiedy pracowałam jako sprzedawca. Każdy może to zrobić. Uważam, ze warto znaleźć sobie coś w czym nikt, albo mało ktoCoię zastąpi. Albo coś, gdzie pracodawca Cię zatrudni, nauczysz się tam pracy i raczej mało opłacalnym będzie zatrudniać i uczyć nową osobę, kiedy chce konkretne osoby do pracy, żeby pracowały i wszystko działało jak trzeba a nie zatrudniać w kółko nowe osoby, które się uczą i zaczynają powoli przecież.
Rozumiem, że nie chcesz trafić do obozu pracy, bo sama szukając zajęcia dodatkowego jakoś mam blokadę do powrotu na stare śmieci... więc rozważam dogadanie nadgodzin.

Można tak... ja tak trafiłam. I co naważniejsze nie sprzedaję... o co mi bardzo chodziło. Mam nadzieję, ze we wrześniu okaże się, że na dłużej niż okres próbny.
I wcale nie mam jak na razie wyższego... co staram się bardzo zmienić, ale na ten moment nie mam i póki mieć pieniędzy nie będę wyższego też nie.
Na pieniądz pracuję... kwestie pracy mam nadzieję uporządkowałam w końcu po latach męczrni i starań.



Tylko, żeby to zrobić nie mogłam mówić "u mnie w mieście..." . Wzędzie jest tak samo.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron