Co ze mną nie tak?

Problemy związane z depresją.

Postprzez oliwia » 2 lut 2011, o 14:31

---------- 13:30 02.02.2011 ----------

pytajnik ja o tym, że choruję dowiedziałam się dopiero po pierwszym dużym ataku. Tak jak pisałam wcześniej, nie twierdzę, że to padaczka,ale moje wyglądały mniej więcej w taki sposób, że czułam różne zapachy, których inni ludzie nie czuli... po minucie, dwóch przechodziło, dlatego nie zwracałam na to szczególnej uwagi.

---------- 13:31 ----------

a co do testów... możesz zrobić badanie EEG.
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez Sinusoida » 2 lut 2011, o 17:38

Witaj,

na przykład w padaczce istnieją tzw. napady bezdrgawkowe, objawiające się m.in. własnie czuciem zapachów.


San. wyjęłaś mi to po prostu z ust. Dodam więc tylko, że to czucie dziwnych zapachów może być tzw. zwiastunem padaczki czyli, że może to być uwertura do napadu drgawkowego. Dlatego również polecam neurologa i wykonanie EEG.
Co do schizofrenii - masz zachowany krytycyzm więc nie stawiałabym na to.
Trzym się:)
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez Smerfna » 3 lut 2011, o 00:15

ciekawe :)
Może ten zapach za pierwszym razem był dla Ciebie tak przyjemny że później czułaś go w wewnątrz tylko w swoich myślach :) Np. Ja jak wracam z pracy do domu, to nadal cały czas słyszę ten dzwoniący tel;/ Czasami :) mam takie dni.
Psycholog może by mi się przydał :P Ale to odrębna sprawa.

Ja bym się nie doszukiwała schizofrenii. A w duchy, duszki wierzę :) W traumatyczny sposób dla mnie dały mi znać że są, ale ok żyje :)
Avatar użytkownika
Smerfna
 
Posty: 330
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 17:18

Postprzez Sinusoida » 3 lut 2011, o 17:50

Odezwij się za jakiś czas co u Ciebie, co z EEG itd. Powodzenia!:)
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości

cron