Głupie Myśli

Rozmowy ogólne.

Głupie Myśli

Postprzez jurant » 12 lut 2012, o 16:00

Witam wszystkich jestem na 1 roku studiów,ale od końca matury zaczęły mnie dręczyć dziwne myśli.Zastanawiam sie nad wszystkim co nie pozwala mi normalnie funkcjonować i boje sie że tak będzie zawsze i moje życie straci sens.Zastanawiam sie np.czy na pewno byłem w Kościele danego dnia i to mnie męczy bo zawsze sobie wyobrażam że nie i pójde do Piekła.To samo czy było coś między mną a taką jedną dziewczyną i chodzi to za mną cały czas,jak patrze na starszych ludzi to sobie myśle że niedługo taki też będe i dalej będe miał te dziwne myśli,to samo że zastanawiam sie że mam różne dziwne choroby.To jest męczące a mam już tak 9 miesiąc ;/
jurant
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 15:56

Re: Głupie Myśli

Postprzez Laff » 12 lut 2012, o 19:08

to mi przypomina nerwicę natręctw.
a czy rozmawiałeś o tym z jakimś specjalistą?
Avatar użytkownika
Laff
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 00:17
Lokalizacja: stolyca

Re: Głupie Myśli

Postprzez marie89 » 12 lut 2012, o 22:27

Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc "głupie myśli"?
marie89
 

Re: Głupie Myśli

Postprzez Sinusoida » 13 lut 2012, o 01:27

Witaj Jurant,
To musi być przerażające uczucie, mieć takie dziwne myśli. Męczysz się nimi już tak długo... Nie myślałeś, żeby pójść się skonsultować ze specjalistą?
Pisząc o swoich dziwnych myślach używasz czasu przeszłego. Czy to znaczy, że nie pamiętasz tego, co się zdarzyło? Że nie jesteś pewny, czy coś się zdarzyło na prawdę, czy też Ci się wydawało? Napisz może coś więcej o tych dziwnych myślach.
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 602 gości

cron