slub i wesele kolezanki

Rozmowy ogólne.

slub i wesele kolezanki

Postprzez smerfetka0 » 29 cze 2011, o 19:31

Nie lubie pisac w jakis ogolnych watkach :) wiec zakladam nowy...


mam spory dla mnie problem. moja najlepsza (jedyna tutaj) przyjaciolka zaprosila mnie na wesele dzisiaj z a. nie spodziewalam sie bo znamy sie dosc nie dlugo i mimo ze moge stwierdzic ze takiej szukac ze swieca przyjaciolki to uznalam ze nie zaprosi mnie bo wiadomo te rzeczy sa obmyslone duzo wczesniej... a tu bach...

no i mam problem, straaaaaaaaaasznie chcialabym poleciec :(

ale nie moge... troche zal mi jej to mowic bo bardzo nie chcialabym ja zawiesc, w glebi mysle ze zrozumie ale na pewno troche jej bedzie przykro..

nie stac mnie po prostu ze wzgledu na to ze juz dawno mam bilety do polski wykupione na za tydzien... a po podliczeniu biletow, prezentu, jakis wydatkow w polsce minimalnym nastawiajac sie chociaz na 3 dni wolnego na wesele, i garnituru, zakladajac ze ja mam sie w co ubrac... wychodzi 400-500 funtow!!!!

zalamalam sie :( myslalam ze te bilety na sierpien tansze beda...

moze gdybym wiedziala ze mnie zaprosi ustawialabym wakacje na sierpien nie lipiec zeby bedac w polsce podskoczyc do niej (to druga strona polski ode mnie)...


i tak sie zastanawiam, jak jej powiedziec to namniejszy chyba problem chociaz tez nie milo sie bede czula...

ale czy powinnam jakis upominek kupowac??? co to ewentualnie moglo by byc???


jestem w kropce! bylam na 3 weselach w zyciu i to sto lat temu i nigdy u kogos gdzie to bylo by dla mnie bardzo wazne :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez caterpillar » 29 cze 2011, o 19:53

bilety na sierpien strasznie drogie i jesli kolezanka kuma zes biedna studentka to powinna zrozumiec

ja bym powiedziala ,ze zwyczajnie nie stac mnie zdnia na dzien kupowac bilet.

upominek bym kupila... cos niebanalnego

pozdrawiam!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez smerfetka0 » 29 cze 2011, o 20:01

co myslicie o kilku godzinach indywidualnego tanca z instruktorem???

ona ciagle marudzi ze kiedys mysleli bo ona tanczyc nie umie ale juz ich nie stac (wesele jest na 160 osob!), wiec tak pomyslalam o tym sobie...

ale dopiero bede rozgladac sie jak to cenowo wyglada...

moze jakies jeszcze pomysly ???

chcialabym zeby cos 'miala' tez ode mnie :) cos namacalnego :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez caterpillar » 29 cze 2011, o 20:29

wiesz no pomysl fajny ale to raczej dla niej niz na slub :wink:

tylko ,ze obawiam sie ,ze taki kurs to wcale nie mniej niz bilet
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez smerfetka0 » 30 cze 2011, o 23:49

---------- 22:43 29.06.2011 ----------

150 funtow 5 godzin brrrr... odpada.... chce cos do stowy wydac :/

---------- 23:49 30.06.2011 ----------

no dziewczyny podpowiedzcie co byscie kupily przyjaciolce z okazji slubu na ktory nie mozecie pojechac??? nie chcialabym zeby to byla 'posciel' czy jakas zastawa... :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez limonka » 1 lip 2011, o 00:35

---------- 16:34 30.06.2011 ----------

zelazko:):):) :wink: :wink: kurcze nie mam pojecia..a co ona lubi???

---------- 16:35 ----------

ja dostalam zastawe gerlacha i bylam wniebowzieta:):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez sikorka » 1 lip 2011, o 09:34

mnie wpadl do glowy pomysl z lampka nocna albo zegarem na sciane. spokojnie w 100-200 bys sie zmiescila.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez caterpillar » 1 lip 2011, o 10:35

---------- 10:32 01.07.2011 ----------

mnie wpadl do glowy pomysl z lampka nocna albo zegarem na sciane. spokojnie w 100-200 bys sie zmiescila.


lampka nocna hmmm trzeba wiedziec jaki maja styl w sypialni wiec jest ryzyko (jak z kazdym tego typu przedmiotem) a co do zegara to ja osobiscie nie znosze takich wisidel i chyba malo kto uzywa juz z mlodych ludzi ?? czy nie? no chyba ze jakis wyjatkowo oryginalny.
ale mi sie kojazy jak kupuja zegary na odejscie z pracy na emeryture ;)

jesli masz ich zdjecie to fajne sa np (nie pamietam ja to sie fachowo nazywa :oops: ) ale moge Ci powiedzic gdzie robia obrazy ze zdjecia ,moja kuzynka zrobila portret bratu w technice akwarelowej wyglada swietnie.

Jesli pija herbate to moze jakis maly zestaw, jesli lubia stary klimat mozna kupic piekne porcelanowe filizanki np na camdem

na coven garden kiedys byl (mysle ,ze nadal jest) sklep gospodarstwa domowego ale taki w zabawnym i bardzo kolorowym stylu (wlasnie cos dla mlodych)...wiec moze tam coz wybierzesz?

no pomyslow jest troche zalezy co oni lubia..

ja dostalam zastawe gerlacha i bylam wniebowzieta


a co to limonko?????

---------- 10:35 ----------

p.s. ja kiedys tez myslalam ,ze posciel czy zastawa to obciach ale jak widze ceny poscieli zwlaszcza w PL (a tu sa naprawde przepiekne, czy zestawy to wcale nie glupi pomysl..tylko trzeba w gust trafic)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez sikorka » 1 lip 2011, o 10:48

caterpillar napisał(a):a co do zegara to ja osobiscie nie znosze takich wisidel i chyba malo kto uzywa juz z mlodych ludzi ?? czy nie? no chyba ze jakis wyjatkowo oryginalny.
ale mi sie kojazy jak kupuja zegary na odejscie z pracy na emeryture ;)


a to mnie zdziwilas, bo ja akurat musze miec w domu zegar, zeby zwyczajnie moc spojrzec i wiedziec ktora jest godzina. co ma do tego wiek?

a z innych pomyslow:
- album na zdjecia,
- wazon na kwiaty,
- zestaw sztuccow
- pomyslalam jeszcze o cyfrowce, ale to juz raczej za drogie, no bo jak juz kupowac apaat to raczej porzadniejszy - kolo 800-1000zl,
- zestaw do aromaterapii - jakies swiece, kadzidelka.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez caterpillar » 1 lip 2011, o 12:01

a to mnie zdziwilas, bo ja akurat musze miec w domu zegar, zeby zwyczajnie moc spojrzec i wiedziec ktora jest godzina. co ma do tego wiek?


bo u znajomych (mlodych) nigdzie nie widzialam i tak jakos kojarzy mi sie z meblami na polysk i typowym dupowatym wystrojem mieszkania..ale zalezy tez od zegara ofkors , no i moze ktos lubi antyczny wystr. to zgoda.

ja uzywam elektronicznego ..a zegarki mam wszedzie w odtwarzaczu DVD , kuchence, radio , TV , telefon , komp..wszystko teraz jest z zegarkiem wiec stad to moje zdziwienie :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez blanka77 » 1 lip 2011, o 12:19

---------- 12:12 01.07.2011 ----------

Mnie się wydaje, że pomysł ze zdjęciem jest dobry. Można zamówić ich duże zdjęcie (dowolnego formatu) składające się z tysięcy małych zdjęć. Za format 60x80 zapłacisz ok 115 zł. Mnie by się coś takiego podobało.

---------- 12:19 ----------

A zamiast kwiatów można im dać w koszyku szampana ze związanymi tasiemką kieliszkami, albo z jednym pucharkiem wypełnionym truskawkami i do tego załączyłabym list zwinięty w rulon z życzeniami i gratulacjami. Cały kosz zapakowałabym w dużą folię i dołączyłabym jedną różę lub tę różę włożyła też do koszyka.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez caterpillar » 1 lip 2011, o 16:17

albo bukiet kuponow totolotka hehe
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Sansevieria » 1 lip 2011, o 16:28

Lepiej nie ryzykować z totolotkiem, znam dziewczynę co w ten sposób samochód wygrała (nie było to totolotek tylko kupony jakiejś loterii ale właśnie w prezencie dane). Ofiarodawcę do dziś szlag trafia, a rzecz miała miejsce ćwierć wieku temu :D
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez caterpillar » 1 lip 2011, o 17:22

hihi tez bym mnie szlag trafial :twisted: u mnie dzis do wygrania ponad
130ml F ! :shock:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez smerfetka0 » 1 lip 2011, o 18:27

dziekuje strasznie za pomysly!!

wiec tak... lampka, zegar i inne rzeczy do 'pokoju' odpadaja, bo maja maly pokoj i juz chyba wszystko potrzebne tam maja :) co prawda oni rodzinnie wynajmuja cale mieszkanie ale... to ma byc dla nich a nie do postawienia w salonie ;) tak mi sie zdaje.

cyfrowka? dobry pomysl. tutaj do stu funtow da sie fajna juz kupic taka nie dla fotografow ale w porzadku :) tylko ze tez maja...

sztucce i jakies zastawy, no sama wlasciwie nie wiem, ja bym sie cieszyla bo ja lubie takie rzeczy z gospodarstwa, a oni jak rodzinnie mieszkaja maja kompletow kilka roznych i nie wiem czy przypadkiem to nie bedzie zbedne dla nich na nastepne kilka lat :(

zdjecie - fajny pomysl zeby je jakos przerobic, jak bede u niej moze jakies jej 'ukradne' ;) bo nie mam ich zadnego... a i nie zrobie bo jej luby wyjechal z anglii i przed slubem tu nie wroci :/ dlatego tez nie moglam wykupic im juz tych lekcji tanca - do czego sie przyznalam skoro i tak nei wypali to byla wniebowzieta.

bede kombinowac ale nie latwy to dla mnie orzech do zgryzienia..i musze jej powiedziec ze mnie nie bedzie :(


tak szczerze mowiac te zastawy koce posciele itp itd.. mi sie jakos kojarzy ze kazdy zawsze to kupowal jak nie wiedzial co kupic :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 521 gości

cron