Heej za rok MATURA !

Rozmowy ogólne.

Heej za rok MATURA !

Postprzez nusia___ » 2 kwi 2011, o 20:18

Nooooo juz za rok ! 8) :D

Ustny bedzie maskara , mam nadzieje ze sie wszystko powiedzie , maja byc jakies zmiany z komisji wgzaminacyjnej hmmm

Bede pisac tu jesli nie macie nic przeciwko o moich wzlotach (daj boze) i upadkach(o nie.....) przede mna caly rok zasuwania , zalatwilam sobie juz studenta matmy na korki bo tak taniej , szukam przez byla wychowawczynie nauczyciela do niemca , zamowilam sobie vademecum do niemca , ustalilam pare spraw z korepetutorka od dodatkowego przedmiotu i postaram sie podejsc do poziomu rozszerzonego ,a i jeszcze jedno teraz koncze LO ale w przyszlym roku udalo sie tak zalatwic ze bede chodzic (jesli nie stchorze ) do szkoly jako wolny sluchacz na wybrane przedmioty maturalne :)
Prooooosze 3majcie za mnie kciuki !
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez Księżycowa » 2 kwi 2011, o 21:09

nusia ja będę trzymać... tym bardziej, że za rok mam też mam mature za rok... Z matmy od samego zera muszę się uczyć jeśli chcę to jakoś zdać, bo teraz to nawet na dpa nie umiem - wstyd :? .

Za to na szczęscie inne przedmioty idą bardzo dobrze :D Do maturki się nastawiam na rozszerzoną bilogię, więc mamyn podobne plany :P
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez smerfetka0 » 2 kwi 2011, o 21:17

macie caly rok :) nie sposob sie uczyc i nie nauczyc takze dacie rade! obyscie sie uczyly :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez limonka » 2 kwi 2011, o 21:37

zagubiona0 napisał(a):macie caly rok :) nie sposob sie uczyc i nie nauczyc takze dacie rade! obyscie sie uczyly :)
czego kolezanka zagubiona jest swietnym przykladem bo zdala mature rok to czy juz dwa temu. :lol: :lol: :lol: powodzenia dziewczyny!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez smerfetka0 » 2 kwi 2011, o 21:56

to JUZ dwa lata :wink: :wink:

ale nie przejmujcie sie tak za bardzo! ja do tej pory pamietam dokladny wynik tylko z dwoch przedmiotow pisemnych :wink: ostatnio sie zgadalam z mama i ona tez nie pamieta juz moich wynikow, wazne ze zdalam z jednego lepiej z drugiego gorzej i tyle :wink: nie wiem na cholere ja tyle nerwow na ta mature stracilam i 8 kilo do przodu ktorych od dwoch lat nie moge schudnac (w sumie nie tylko 8 :P ). NIE BYLO WARTO TAK PRZEZYWAC

dacie rade
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Księżycowa » 2 kwi 2011, o 22:11

O matko zagubiona ja też przytyłam ostatnio przez to siedezenie ciągle w pracy... Tylko na kasie i na kasie... Zero ruchu... Do otyłych nie należę, ale nie czuję się z tym dobrze... silną wolę trzeba poćwiczyć


Sorki za offa
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez smerfetka0 » 2 kwi 2011, o 22:19

zeby nie bylo ja otyla tez nie jestem :P
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez limonka » 2 kwi 2011, o 22:24

---------- 22:23 02.04.2011 ----------

JA juz jestem wiekowa w porownaniu z wami, Kasiorku Ja zdawalam biologie Bo Nie ukrywajmy Ze z matmy bylam noga I nauczycielka mnie Nie cierpiala. Zdalam za to na 5:), teraz z tego co pisza po biologii nie mozna isc na wszystkie studia. Apropos tycia to Jak mnie nerwy trzepia to chudne chicbym kilo ciastek codziennie jadla:)

---------- 22:24 ----------

zagubiona0 napisał(a):zeby nie bylo ja otyla tez nie jestem :P
:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez smerfetka0 » 2 kwi 2011, o 22:25

Limonko a co to za usmiech :>
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Księżycowa » 2 kwi 2011, o 22:33

Limonko matma to jest masakra ja nawet na 2 nie zdam. Poprzedni semestr zdałam, bo mi napisali... Tak na prawdę. Aż się boję ile kasy będę musiała wydać na korki, ale maturę muszę zdać...
Reszta przedmiotów wręcz super, opisywałam tutaj... Wiem też, ze matmę zdam, tylko muszę uzupełnić luki, które mam jeszcze z podstawówki... :?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez limonka » 2 kwi 2011, o 22:34

Smiesznie to zabrzmialo "zeby Nie bylo" ... Ja mam takiego Kota w glowie Ze niektore wyrazenia doprowadzaja mnie do niezamierzonego ataku smiechu:):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez smerfetka0 » 2 kwi 2011, o 22:37

Kasiorek sluze pomoca w matmie w nocy o polnocy :) (powaznie)

limonko fakt ja juz troche obsesyjnie do tego podchodze ale staram sie hamowac :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez limonka » 2 kwi 2011, o 22:38

kasiorek43 napisał(a):Limonko matma to jest masakra ja nawet na 2 nie zdam. Poprzedni semestr zdałam, bo mi napisali... Tak na prawdę. Aż się boję ile kasy będę musiała wydać na korki, ale maturę muszę zdać...
Reszta przedmiotów wręcz super, opisywałam tutaj... Wiem też, ze matmę zdam, tylko muszę uzupełnić luki, które mam jeszcze z podstawówki... :?
Ja mialam dobre oceny z wszystkiego oprocz matmy... Korki mi troche pomagaly, ale ogolnie ciezko bylo:( plus nauczycielka mnie terroryzowala:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Honest » 2 kwi 2011, o 22:40

limonka napisał(a):Smiesznie to zabrzmialo "zeby Nie bylo" ... Ja mam takiego Kota w glowie Ze niektore wyrazenia doprowadzaja mnie do niezamierzonego ataku smiechu:):)



haha, zauwazyłam Limonko, superrrrrrrrrr :lol: Musisz byc bardzo pogodną osobą :D
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Księżycowa » 2 kwi 2011, o 22:45

Zagubiona, ale tak wirtualnie to trudno będzie co? Aczkolwiek skorzystam z każdej pomocy...

Limonko mówią, że matma jest logiczna... ja nie widzę w tym żadnej logiki... Gdyby była logiczna, to podstawowe zadanie ułamkowe było by poprawne tak jak liczylam logicznie a to się okazuje, ze tu znak trzeba zmienić, że tu możnan a nie trzeba czegoś wstawić... a co najlepsze osoby, które umieją nie rozpisują aż tak i już w ogóle nie wiem z czego co wynika...
Słów brak, ale zdam to i koniec z matmą. Jeśli mi się uda to nie dość, ze pokonam siebie, swoje własne ograniczenia, to jako jedyna z rodzeństwa będę miała średnie i mature.... bardzo chcę to poczuć, bo ja zawsze taka głupia byłam wg. nich. A tak to Kasia zaskoczy, że nie jest taka słaba, ze ma swoje zdanie i realizuje swoje marzenia i można jej pozazdrościć - bezcenne to uczucie aczkolwiek mi smutno z tego powodu:(
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości

cron