Nie wiem już co robić

Rozmowy ogólne.

Nie wiem już co robić

Postprzez kajunia » 1 lis 2010, o 10:36

Mijają 2 lata odkąd nie mam kontaktu ze swoją przyjaciółkę i nie mogę bez niej żyć. Chciałabym się z nią pogodzić, jednak nie wiem jak. Boję się wielu rzeczy, mam wątpliwości. Z drugiej strony 2 lata płaczu, depresji, różnych psychologów i nic... i nadal wszystko wraca.

Wiem, że nasza przyjaźń była toksyczna, ale chyba jeszcze gorzej mi gdy jej ze mną nie ma :(

Co powinnam jej napisać? Nie wiem nawet co ona na to, może już dawno sobie z tym poradziła i nie chce mnie znać.

Albo jak sobie z tym poradzić? Rady, które słyszę od znajomych nie działają, nie umiem tego olać, ani nie umiem zapomnieć. Kiedy mi to minie :(
Avatar użytkownika
kajunia
 
Posty: 517
Dołączył(a): 22 gru 2008, o 10:14

Postprzez oliwia » 1 lis 2010, o 10:40

Wiesz, z doświadczenia wiem, że prawdziwa przyjaźń jest silniejsza niż miłość..
Więc może po prostu- Co u Ciebie słychać? Chciałabym pogadać...
Reszta przyjdzie z czasem.
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez limonka » 1 lis 2010, o 21:36

kajuniu, wdze ze problem powraca:( jak na moje oko masz problem z sama soba a ta historia tylko to uwidacznia:( czasem ciezko jest zaakceptowac fakty...sama piszesz ze przyjazn byla toksycnza..po co ci ona????
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Winogronko7 » 2 lis 2010, o 01:03

Nie męcz się z tym, zadzwoń, napisz, odezwij się do niej. Wyjaśnij wszystko. Dowiesz się na czym stoisz. Może to pomoze ci zapomniec i uwolnic sie od tego, a moze z toksycznej przyjazni zrodzi się coś normalnego...?
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości

cron